ایرلند جلوتر coronavirus محدودیت افزایش بسته نجات

دوبلین — ایرلند ممنوع همه غیر ضروری سفر در داخل کشور و بسته های غیر ضروری خرده فروشی در روز سه شنبه به نبرد coronavirus آن را به عنوان به طور قابل توجهی افزایش درآمد برای حمایت از کسانی که در حال حاضر سمت چپ بیکار و کارگران در خطر پیوستن به آنها را.

اضافی اقدامات مالی را هزینه اولیه 3.7 میلیارد یورو بیش از 12 هفته در بالای 3 میلیارد یورو در حال حاضر متعهد به افزایش بیمار پرداخت صندوق خدمات درمانی و ارائه کمک به کسب و کار.

نخست وزیر لئو Varadkar از مردم خواست در خانه بماند “اگر در همه ممکن است” و تنها ترک خانه برای رفتن به محل کار اگر آنها از خانه کار می کند و حضور و غیاب ضروری است.

“شما فقط باید با رفتن به مغازه برای لوازم ضروری را برای پزشکی یا دندانپزشکی قرار ملاقات و یا برای مراقبت از دیگران و یا به ورزش” Varadkar یک کنفرانس خبری گفت.

“من نمی خواهد استفاده از اصطلاح مستند و دلایل بسیار خوب است. من فکر می کنم این یک اصطلاح است که در واقع باعث سردرگمی بیشتر به جای وضوح و یکی من نمی استفاده کنید و قصد ندارم برای استفاده در آینده است.”

تعداد موارد در ایرلند افزایش به 1,329 روز سه شنبه از 1,125 یک روز قبل از آن به عنوان یک نفر هفتم درگذشت. بیش از زمین های باز مرز در انگلیسی,-اجرا, Northern Ireland, موارد افزایش به 172 از 148 با پنج مرگ و میر.

ایرلند در میان کشورهای اروپایی برای بستن مدارس و مهد کودک تقریبا دو هفته پیش است اما در برابر این نوع اقدامات سختگیرانه تر همسایه انگلیس اعلام کرد روز دوشنبه امیدوار می توانید آن را در بالای این ویروس از طریق اجتماعی فاصله و ramping تا تست.

با تعطیلی مدارس و تمدید مارس 19, تئاتر, باشگاه, ورزشگاه, bookmakers و آرایشگری گفته شد به سازماندهی رویدادهای اجتماعی ممنوع و تجمعات خارج از منزل محدود به بیش از چهار نفر مگر اینکه همه آنها از همان خانواده است.

در حالی که بسیاری از رستوران ها باید به طور داوطلبانه درهای بسته خود را پس از خاموش کردن بارها و 10 ماه پیش Varadkar گفت کافه ها و رستوران ها می تواند باز بماند ارائه آنها محدود کردن خدمات خود را به دور از مواد غذایی است.

در حالی که دولت گفت: اکثر مردم در حال پیوستن به توصیه به نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر – به عنوان دیده می شود در خلوت خیابان ها در شهرهای بزرگ – تجمع جمعیت در پارک ها و سواحل در آخر هفته به معنی وجود خواهد داشت افزایش حضور پلیس در پارک های عمومی.

“عظیم کسری”

بسته مالی افزایش هفتگی بیکاری اضطراری پرداخت و اعلام کرد که دو هفته پیش به 350 یورو از 203 یورو است. دولت را نیز پرداخت 70 درصد کارگران – حداکثر تا 410 یورو هر هفته برای شرکت های که می تواند نشان می دهد درآمد خود را کاهش یافته است 25 ٪ و می توانید سعی کنید پرداخت بقیه حقوق و دستمزد.

بیش از 100 ، 000 نفر را به دنبال پرداخت برای کسانی که شغل از دست داده اند و یا تا به حال ساعت در فضا از یک هفته. اشتغال وزیر امور رجینا Doherty گفت: برآورد ارائه شده فقط یک هفته پیش که 400000 نفر – بیش از 15 درصد از نیروی کار می تواند از دست دادن شغل خود “ممکن است محافظه کار است.”

وزیر دارایی ششم Donohoe گفت: پیش بینی مازاد بودجه از 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی به دست آمده در سال 2019 در حال حاضر استفاده شده است اما که با قوی مانده نقدی, ایرلند قرار داده شد و به میزان قابل توجهی افزایش استقراض فعالیت در ماه های آینده و سال به پرداخت هزینه برای اقدامات است.

دیوی کارگزاران بازار سهام اقتصاددان ارشد Conall MacCoille تخمین زده است که نرخ بیکاری می تواند موشک به 10 درصد از 4.8% اما در حال حاضر که ایرلند می تواند به استطاعت برای اجرای یک کسری بودجه از بین 4 و 7 درصد بدون تأثیر خود را رتبه بندی اعتباری. موضوع کلیدی او گفت چه مدت فشار بر منابع خواهد انجامید.

به تازگی ترک سر از ایرلند مستقل مالی ناظر گفت: خزانه مفاهیم خواهد بود “عظیم.”

“ما در حال رفتن به یک کسری عظیم منفجر کردن در یک دوره بسیار کوتاه از زمان و بدهی دولت در حال رفتن به افزایش قابل توجهی” اقتصاد مربی سایپا Coffey که دوره به پایان رسید و در ماه دسامبر گفت: ملی پخش RTE. (گزارش اضافی توسط ایان گراهام در بلفاست; ویرایش توسط Gareth Jones, Alexandra, هادسون, ویلیام مک لین)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>