دوبلین — رهبران ایرلند خوب Gael و Fianna شکست دو از بزرگترین احزاب به ظهور از Feb. 8 انتخابات را ملاقات خواهد کرد در اوایل هفته آینده برای آنها چه به عنوان اکتشافی ایران و مذاکرات برای تشکیل یک دولت گام تا.

Fianna شکست را مایکل مارتین را آغاز کرده است به دنبال تشکیل یک دولت ائتلافی است اما حکومت حاکم با Sinn Fein از جناح چپ pro-ایرلندی حزب وحدت که رسید در این نظرسنجی و تعداد کرسی در مجلس شکسته.

که به معنی نوعی از حکومت توافق مورد نیاز خواهد بود با اقدام نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael و حداقل یک طرف دیگر. خوب Gael موفق به کسب 35 کرسی در 160 صندلی خانه به 37 در هر برگزار شد Fianna شکست و Sinn Fein.

همه طرف پیش بینی آن را چند هفته به تشکیل یک دولت با خطر دوم انتخابات در صورت شکست مذاکرات به معنای ایرلند خواهد شد توسط یک دولت موقت در مراحل اولیه پس از Brexit ایران.

Varadkar گفت: که در این نشست خواهد بود اکتشافی در طبیعت به عنوان خوب Gael رهبر تنها اجازه از حزب خود برای شرکت در آن اساس و نیاز بیشتر دستور برای باز کردن مذاکرات در یک سیاست برنامه.

“در آن جلسه ما بحث در مورد راه های جلو و من خواهد شد و سپس گزارش خوب Gael پارلمانی حزب احتمالا یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده که آیا وجود دارد هر گونه پایه و اساس هر بیشتر بحث” Varadkar به خبرنگاران در بروکسل.

Varadkar تصریح کرد: پس از حزب خود را ملاقات این هفته که خوب Gael آماده شد برای مخالفان اما این خواهد بود که مایل به کمک به تشکیل یک دولت اگر تمام گزینه های دیگر خسته شده اند.

روز جمعه گفت که هر آینده نگر معامله را به طور کامل احترام این واقعیت است که در حالی که خوب Gael نه پیروزی در انتخابات آن را تقریبا به عنوان بسیاری از صندلی به عنوان Fianna شکست.

پرسید که آیا چنین معامله شامل توافق به چرخش نقش نخست وزیر با مارتین Varadkar گفت که “حتی بحث شده است.”

زمانی که Varadkar را سلف Enda Kenny ارائه مارتین یک همکاری کامل دولت پس از انتخابات 2016, رسانه های محلی گزارش دادند که این امر شامل یک “چرخش” نخست وزیر که در آن هر امر برگزاری این نقش برای نیمی از یک مدت.

تاریخی رقبای احزاب باید تعویض قدرت در هر انتخابات پس از در حال ظهور از طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی. آنها هرگز با تشکیل یک ائتلاف اما Fianna شکست تسهیل گذشته خوب Gael رهبری دولت اقلیت از مخالفان پس از مارتین رد کنی را ارائه دهد.

Fianna شکست را نیز باز رسمی مذاکرات چهارشنبه آینده با کوچکتر حزب سبز که 12 نماینده خواهد بود به اندازه کافی به دست هر ترکیبی از دو سه تا از بزرگترین احزاب اکثریت.

هر گونه امید Sinn Fein بود از مارتین تغییر ذهن خود را در حزب به نظر می رسد خاموش اواخر روز پنج شنبه زمانی که Fianna شکست رهبر راه اندازی یک نقد قوی در پارلمان Sinn Fein نقش به عنوان سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند.

مارتین گفت: Sinn Fein نیست عمل به همان استانداردهای دموکراتیک برگزار شد به توسط هر حزب و رهبر آن مری لو مک دونالد تا به حال ستایش واحدهای ایرا.

مک دونالد که در زمان بیش از جری آدامز در سال 2018 است و هیچ با لینک مستقیم به ایرا نقش در سه دهه خشونت در ایرلند شمالی به پایان رسید که در سال 1998 را رد کرده و گفت: مارتین بود “زخم صفرا.” (گزارش اضافی توسط کیت Abnett در بروکسل; ویرایش توسط توبی چوپرا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im