آن را تقصیر شما اگر همه چیز افتضاح است?

“در نتیجه هر گونه درمان برای مشکل افسردگی باید یک جمعی سیاسی شکل به جای individualizing مشکل بیماری روانی ضروری است برای شروع problematizing این فرد از بیماری روانی است. تماس برای سمت چپ برای این دلایل خاص را به طور جدی این سوال از بیماری و اختلالات روانی. مقابله با افسردگی — و دیگر اشکال آسيبشناسی — نه تنها بخشی از, اما یک شرط امکان برای یک خونین پروژه امروز. قبل از ما می توانید با پرتاب یک آجر از طریق ویندوز ما باید قادر به خارج شدن از رختخواب.” در آینده با هیچ آینده: افسردگی چپ و سیاست های سلامت روان (LARB)
ارسال شده توسط ناپدید (17 کل نظرات) 50 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
که بی پروا. من در مورد نیمه راه از طریق. دو افکار: من نیاز به rewatch شریدر درخشان رویکرد برای اولین بار اصلاح شده. دوم “گه من از اواخر برای کار!” برای اطلاعات بیشتر بعد. Ty برای لینک. من یکی از این افراد است.
ارسال شده توسط j_curiouser در 8:43 AM در مارس 4
بله. این است تنگاتنگی گره خورده است با پزشکی که در آن آشفتگی تنها می تواند احتمالا درک شود که با توجه به عدم خاص به فردی است که می تواند جدا شده و به یک گرافیک خاص.
ارسال شده توسط PMdixon در 8:59 AM در مارس 4 [15 علاقه]
شاید یک جای خوب برای شروع و سپس با توجه به سیاست های افسردگی است که به collectivize درد و رنج وجود خارجی سرزنش communize مراقبت…این مراقبت است که فراتر از, بیمارستان, درمانگاه, خانواده, دولت, شرکت های بیمه, سرمایه مانند (حتی اگر یک نفر نمی تواند دسترسی به آن دسته از موسسات در وهله اول). این است که مراقبت از آن بر اساس یک درک سیاسی از بیماری های روانی حرکت فراتر از مراقبت در آن کالایی و سرمایه داری شکل. هنگامی که بدن مراقبت از هر یک از دیگر زمانی که مسئولیت توزیع و فردی فرو می ریزد و در حال تبدیل به جمعی intimacies آینده می تواند (re)ساخته شده در نام یک کمونیست مشترک و پایدار یکی. “

منظورم این در حال حاضر اتفاق می افتد در بسیاری از جوامع و جهانی سلامت روان مسئولیت چیزی است که مورد بحث و بررسی توسط متخصصان سلامت روانی و محققان در سراسر جهان است.

من خوشحالم که این در حال تبدیل شدن به یک مشترک گفت و گو به دلیل آره که نمی تواند گوشی افسرده در این دوره?
ارسال شده توسط جوان Kullervo در 9:22 AM در مارس 4 [10 علاقه]

واجب لینک ThereIsHelp در MeFi ویکی.

با تشکر از ارسال! این مسائل خوب است اگر چه همیشه وجود دارد یک خطر خاص در این گفتگو که لازم است درک درستی از سلامت روان به عنوان همچنین سیستمیک موضوع را تبدیل به یک ادعا می کنند که این تنها یک سیستمیک موضوع است. یا نویسنده در کلمات:

[T]o درک افسردگی سیاسی از طریق فریم به این معنا نیست که مشکل افسردگی می تواند بلافاصله حل سیاسی به این معنی است. وجود دارد یک وحشت به افسردگی است که نمی تواند و نباید ترجمه شود بیش از حد به سرعت و به حوزه سیاست بدون در نظر گرفتن ما انتقادی و انقلابی آرمان. به عنوان کسی که افسرده و یا در اطراف بوده است کسی که می داند آن است که به معنای واقعی کلمه جهنم بر روی زمین است. درد فیزیکی غیر قابل تحمل است بدن خود را ساکن است و احساس می کند بیش از حد سنگین ذهن خود را عملکرد است و شما نمی توانید فرار از احساس بودن گیر با رکود مواجه است که مسابقه اجرا و که در حال حاضر در آن است جهنم است تمام است و تمام است که همیشه می تواند تصور شود. این امر می تواند یک جرم می گویند آن را فقط سیاست است.

ارسال شده توسط: نه چیزی در 9:23 AM در مارس 4 [4 علاقه]

اما من تجربه هر دو اول و سوم دست است که اغلب مردمی که بهتر قادر/انگیزه به کار را از طریق درد هنگام شنیدن که پریشانی خود را در برخی از راه های غیر پاتولوژیک پاسخ به محیط زیست خود را.
ارسال شده توسط PMdixon در 9:29 AM در مارس 4 [7 علاقه]
من می دانم مقالات مثل این نیست و در مورد افرادی مثل من خواهد شد که مصرف داروهای ضد روان پریشی برای زندگی خود ما و دیگران ایمنی. و آنها به طور کلی حتی شامل یک مراقب باشید سلب مسئولیت جایی که آن را روشن می سازد که نمی, ما خواستار رفتن ما meds.

اما من آرزو می کنم آنها فراتر رفت و سلب و به رسمیت شناخته شده است که ما نه تنها استثنا در برنامه های خود را, ما در واقع باید علت مشترک با آنها.

مثل من نیاز به این نوع از درمان شخصی که بخواهد او را به عمد انت نمونه هایی از این مقاله است. اما با وجود این که من هنوز هم نیاز به سوسیالیسم بیش از حد. من فقط نیاز به یک سوسیالیسم مطلع ناتوانی نظریه. من نیاز به یک جهان که در آن تقاضا برای سود گرفته همه شل از سیستم و من نیاز به برخی از که شل در دسترس خواهد بود برای شخصی پزشکی نیاز است که نمی خواهد برود فقط به این دلیل که جهان بهتر است.

برخی از کسانی که نیازهای پزشکی مانند ارزان meds و درمان می تواند در تئوری ارائه می شود بسیاری از جهات از جمله تحت مهربان اشکال داری. اما برخی از آنها خواهد بود به خصوص آسان به ارائه اگر شما به پایان رسید سرمایهداری ، هنگامی که شما در حال دو قطبی خود را برنامه خواب متوقف می شود که خوب به نیمی کیفیت زندگی چیز شروع می شود که ضروری ایمنی نیاز است. از دست رفته چند ساعت خواب هر چند شب است و خطرناک. من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه واقع بینانه شکل از سرمایه داری که در آن دو قطبی افراد توانایی دفاع از ما برنامه خواب به عنوان به شدت به عنوان ما واقعا نیاز به. من فکر می کنم که تنها ممکن است در یک جهان که در آن ما را متوقف استخراج سود از یکدیگر.

دوست من گفت: برای من این است که لنگر به شدت در ناتوانی نظریه. یکی از چیزهایی که مهم است در مورد ناتوانی نظریه است که آن را متمایز بین داشتن علائم و غیر فعال بودن. علائم یک چیز است که اتفاق می افتد به بدن شما. ناتوانی چیزی است که اتفاق می افتد در جامعه که در آن مردم با برخی از مجموعه ای از علائم داده اقامت آنها نیاز دارید و دیگران با مجموعه های دیگر نیست.

در حال حاضر “من عزادار چرا که مادر من فوت کرد” دیده می شود به عنوان یک مدرک معتبر علامت است که اغلب حتی در گه مشاغل جایگزین با حداقل زمان کمی خاموش. هر دو “من عزادار چرا که این سیاره در حال مرگ است” و “من باید در بستر 8 از آنجا که من نگران هستم من جنون” نامعتبر هستند علائم است که جایگزین. اجازه دهید یک ناتوانی مطلع سوسیالیسم است که با این نسخهها کار برای از بین بردن و یا جای آن مجموعه ای از علائم به جای رسم یک خط بین آنها و گفت سیارهای یکی معتبر است و “صرفا شخصی” یکی از مضحک است.
ارسال شده توسط nebulawindphone در 9:31 AM در مارس 4 [67 علاقه]

مثل من شرط می بندم زیر کمتر خستگی ناپذیر صنعتی اقتصاد با ایمنی بیشتر برای حمایت از کارگران, ما می خواهم که کمتر سرطان می شود. اما به نظر می رسد عجیب و غریب می گویند “من اجتماعی پزشکی طرح است که سرطان های ناشی از سرمایه داری به هر حال برخی از درمان سرطان به نظر می رسد بی اثر احتکار کلاهبرداری بنابراین همه چیز بهتر خواهد شد پس از سرمایه داری به پایان می رسد” — حتی اگر همه کسانی که همه چیز درست است. شما احتمالا می خواهید یک برنامه که در آن بخشی دیگر در حال اجرا است بیمارستان ها و ساخت داروهای مفید و چیزهای. و شما احتمالا می خواهید برخی از نقاط صحبت کردن در مورد چگونه سوسیالیسم را فراموش کسانی که همه چیز به خوبی و یا حداقل به گونه خود صحبت نقاط شامل فعال توهین به کسانی که همه چیز.
ارسال شده توسط nebulawindphone در 9:41 AM در مارس 4 [8 علاقه]
nebulawindphoneمن به درستی درک شما که می بینید این قطعه به عنوان عدم رسیدگی به آنچه که نیاز دارد به آن اضافه شود به تصویر (و یا واقعا حتی مشاهده می کنیم که هر چیزی باید اضافه شود و حتی در انتزاعی) و نه از آنچه باید انجام دهیم ؟ من فکر نمی کنم من مخالفت با هر چیزی که شما می گویید اما درک من از ناتوانی نظریه بنیاد با هم در یک unsystematic راه بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من به درستی تجزیه.
ارسال شده توسط PMdixon در 9:52 AM در مارس 4
من مطمئن هستم که من را در درک آنچه شما در حال پرسیدن. من یک مثال عینی ،
ارسال شده توسط nebulawindphone در 10:04 AM در مارس 4
همچنین نگاه کنید به:
به نوبه خود بیماری به یک سلاح و SPK به طور کلی.
Anti-Oedipus
ارسال شده توسط ریچارد ساندرز در 10:14 AM در مارس 4
وجود دارد هیچ سوسیالیسم در یک کشور و بهداشت در یک ذهن
ارسال شده توسط eustatic در 10:14 AM در مارس 4 [3 علاقه]
من مطمئن هستم که من را در درک آنچه شما در حال پرسیدن. من یک مثال شاید

شما چه چیزی را دوست دارند که در این مقاله که نیست وجود دارد ؟
ارسال شده توسط PMdixon در 10:16 AM در مارس 4

روانپزشکی در کشورهای سوسیالیستی سابق: مفاهیم برای کره شمالی روانپزشکی
فراتر از ایدئولوژیک platitudes: سوسیالیسم و روانپزشکی در شرق اروپا
ارسال شده توسط Ideefixe در 12:15 بعد از ظهر در مارس 4 [1 علاقه]
من فقط شروع به در افسردگی دارو (دوباره) امروز, بنابراین این نوع از عجیب و غریب حس هدفمند بودن در اینجا.
ارسال شده توسط mephron در 12:49 PM در مارس 4 [1 علاقه]
PMdixon: بنابراین آن را مانند

پایان نامه: بیمار روانی افراد نیاز به درمان و meds. سرمایه داری و فردگرایی می توانید انجام این کار.

آنتی تز: درمان و meds هستند سرمایهداری فردی بی معنی است. بیمار روانی مردم جهان نیاز به بهتر خواهد بود. سوسیالیسم می تواند انجام این کار است.

سنتز: بیمار روانی مردم می تواند نیاز بسیاری از چیزها از جمله درمان meds یک دنیای بهتر و یا هر سه. این چیزها نیست مخالف; پشتیبانی آنها از یکدیگر است. سوسیالیسم هنوز هم می توانید انجام تمام این اگر ما بازی کارت های ما درست است.

این مقاله به نظر می رسید گفت: نکته دوم و من می خواستم آن را به توان گفت سوم — که به معنی در نظر گرفتن برخی از نقاط و اضافه کردن دیگران بلکه ترک مقدار زیادی از آن بهترین نقطه ثابت است.
ارسال شده توسط nebulawindphone در 2:10 PM در مارس 4 [16 مورد علاقه]

ما نمی شنوید زیادی در مورد او این روزها اما در teh 60 & 70 اسکاتلندی روانشناس R. D. Laing نویسنده چندین کتاب است. او در زمان یک contrarian مشاهده در امتداد این خطوط. E. g.

مدرن درمانی ندارد استفاده کنید. این نیروهای بیمار برای تنظیم به یک در حال حاضر در جهان شکسته. به جای درمان را درمان جهان خود را. [?]

طبیعی مردان را کشته اند شاید 100,000,000 از خود شخص عادی مردان در پنجاه سال گذشته.[?]

هر کسی که علاقه مند در زیر بار این ایده را در پیدا کردن Laing الهام بخش است. در اینجا او در بایگانی. او CBC ‘مسی سخنرانی’ هستند بدون شک وجود دارد در صدا جایی.
ارسال شده توسط صدای تودماغی در 3:24 PM در مارس 4 [4 علاقه]

این است که مراقبت از آن بر اساس یک درک سیاسی از بیماری های روانی حرکت فراتر از مراقبت در آن کالایی و سرمایه داری شکل. هنگامی که بدن مراقبت از هر یک از دیگر زمانی که مسئولیت توزیع و فردی فرو می ریزد و در حال تبدیل به جمعی intimacies آینده می تواند (re)ساخته شده در نام یک کمونیست مشترک و پایدار یکی.

طولانی نیست پس از خواندن سرمایهداری رئالیسم (ذکر شده در مقاله) آن را در من dawned که یکی از بهترین چیزهایی که من می تواند انجام دهد برای خود من سلامت روان بود به نگاه کردن برای دوستان و آشنایان بودند و همچنین تلاش و فعالانه آنها را تشویق به صحبت در مورد آن است. یک چیز بسیار ساده اما شگفت آور مفید برای همه ما در تشخیص مواد شیمیایی مغز از آموخته رفتار و ساختمان کمی اعتماد شبکه در این فرآیند است. در همان زمان آن را تبدیل شدن به کاملا برای من روشن است که وجود دارد گسترده خمیازه کشیدن شکاف ها در دانش ما در مورد عملکرد مغز انسان, فردی و جمعی به عنوان معتبر حرفه ای در این زمینه خواهد شد با خوشحالی به شما بگویم. بدون شک برخی از مشکلات در حال تشدید شرایط اجتماعی آن تا کنون نتیجه) اما این مدل تنها تا کنون را به شما قبل از شما اجرا به عدم تعادل شیمیایی اختلالات شناختی و یا هر تعداد از بیماری های که نیاز به مداخلات مهم نیست که چه ما که در آن ما آغاز شده است. در این رابطه “مشکلات خود را در حال شکست سرمایه داری” خیلی بهتر است برای بیمار از “مشکلات خود را در حال شکست است.”

تحمیل آشکارا سیاسی مدل در مفاهیم هر کسی را روانی می ترساند مرا shitless برای تمام انواع دلایل رئیس در میان آنها شیب لغزنده به سمت استبداد است. با بزرگترین احترام به اواخر مارک فیشر که تحلیل من در بر داشت به درخشان خواهد بود اما ناقص من می خواهم استدلال می کنند که این تحول می تواند و باید فرهنگی به عنوان مخالف سیاسی شروع با تحقق است که زندگی این است که یک بازی مجموع صفر است. آن را در مورد حل مشکلات توسط خودمان, اما کمک به مردم دیگر با ایشان درخواست کمک در بازگشت و به طور کلی کاهش انگ اطراف ما مبارزه جهانی با وضعیت بشر است. اگر ساختارهای اجتماعی وجود ندارد به ما کمک یکدیگر ما در تلاش برای زندگی معنی دار و سپس ما هیچ چاره ای اما برای بازسازی آنها از پایین به بالا. آن staggers من که ما از دست رفته دید از نیاز اساسی برای روابط متقابل در تعاملات اجتماعی و جایگزین آن با شایع است ، من بیش از متقاعد شده این است که یک نتیجه از سرمایه داری اما من نمی بینم که چگونه ما می توانیم تغییر سرمایه داری مگر ما می توانیم در مقابله با آنچه که آن به ما می کند و به همین دلیل است. راستش این است که بیش از سیاست است. این فرهنگ است.
نوشته شده توسط الیزابت سیزدهم در 3:25 PM در مارس 4 [8 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im