توسط NFL ترکیب برای زمان مناسب آماده?

این quarterbacks, تنگ به پایان می رسد و گیرنده در حال برنامه ریزی برای رسیدن به در ایندیاناپولیس برای شروع NFL ترکیب فرایند یکشنبه.

در مجموع از 32 بازیکن با گرجستان اتصالات را در NFL کار عادلانه است که نقل مکان کرد و این تمرینات به زمان نخست برای NFL Network.

بسیاری از آموزش انجام شده است نقل مکان کرد و به بعد از ظهر و شب در این امید به جذب یک تلویزیون بزرگتر مخاطبان است. آموزش به طور سنتی صورت گرفته در صبح و اوایل بعد از ظهر.

“من فکر نمی کنم زمان تغییر مسائل به من” ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper گفت. “من فکر نمی کنم این مسائل برای هر کسی در لیگ است.”

کاهش از پخش مصاحبه از 60 به 45 است برخی از تیم ها گله مند. دو — این Broncos و قوچ — در حال برگزاری از ارسال کل مربیگری کارکنان.

“من می بینم که برخی از تیم ها در حال نگه داشتن مربیان خود به بررسی فیلم از آنجا که شما در حال رفتن به دریافت تمام اعداد” Kiper گفت. “مصاحبه مهم هستند. … این medicals (هستند) مهم است. این کلید همه از این. تیم تمام خواهد شد وجود دارد گرفتن آن است.”

شاهین طولانی باارزش این فرآیند مصاحبه و فکر می کنم این فرمت جدید می تواند یک مورد کمتر است.

رسمی و غیر رسمی مصاحبه های که استفاده می شود را در یک هتل برگزار خواهد شد در ورزشگاه در سوئیت. همچنین تیم موقعیت مربیان را با بازیکنان آنها در حال تحصیل در تعیین بار در در این زمینه است.

شاهین امیدوار هستند که بیشتر ساختار را کاهش می دهد هرج و مرج از راه اندازی.

در حالی که همه بازیکنان ممکن است ملاقات با مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن Quinn, آنها همچنین می تواند ملاقات با موقعیت مربیان و پیشاهنگی.

اگر بازیکنان تحت تاثیر قرار دادن شاهین این تیم را به دنبال خواهد داشت تا در خود نرم افزار بعد در حال راه اندازی یک دانشگاه مراجعه کنید.

“مصاحبه چیزی است که ما (رسانه ها) نمی توانند به, اما آن را بزرگ برای تیم” Kiper گفت. “تماشای آنها را به کار کردن و پرتاب در برابر هوا انجام همه آموزش. … تماشای آن شما نمی اینسو انسو جمع کردن تعداد زیادی از آن. اما خوب وجود داشته باشد.”

برای تیم NFL اعداد معنی همه چیز است. مثلا سه مخروطی مته آدرس توانایی یک بازیکن برای تغییر جهت.

“فقط گرفتن تمام اعداد مهم است و نرم افزار روز آمد تا پس از آن” Kiper گفت. “سپس سه مخروطی شما تست انفجاری با گسترده (پرش) و عمودی شما ببینید که چگونه بچه های قوی هستند که به شما می گوید چیزی در مورد چگونه آنها را آماده و چقدر جدی آنها در مورد کار خود را. کسانی که نیمکت-دکمه تکرار به شما بگویم کمی در مورد آن را به عنوان به خوبی.

“پس وجود دارد چیزهایی که شما را از هر تمرین و هر تعداد که شما می توانید. این مهم است اما این تغییرات تاثیر نیست هر چیزی در همه.”

وجود دارد برخی از جذاب چشم انداز از گرجستان است.

در مجموع 10 بازیکن سابق گرجستان Bulldogs با 20 دیگران که بازی خارج از دولت و دو از گرجستان جنوبی.

سابق گرجستان کارفرمایی جک فروم نیاز به نشان دادن بازوی خود را قدرت در طول مته پنج شنبه. گرجستان توهین آمیز مقابله با اندرو توماس از آکادمی سرعت در نظر گرفته شده است بالا-10 چشم انداز اما Kiper به او امتیاز پایین تر چون او “نقش بیش از حد بالا است.”

Auburn دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای که بازی در Lanier بالا به احتمال زیاد خواهد بود که بازیکن برای اولین بار از گرجستان انتخاب شده است.

Late bloomers, کایل Dugger از لنوار-Rhyne و Whitewater بالا و آنتونیو گاندی-طلایی از آزادی و Paulding County بالا هستند جذاب و چشم انداز. هر دو نشان داد که می تواند بازی با برق-کنفرانس ها در ارشد کاسه.

گاندی-طلایی بخشی از یک استعداد گیرنده گسترده ، Kiper معتقد است 25 گیرنده می تواند در سه دور اول پیش نویس.

“او یک دست-گیر” Kiper گفت. “او می داند که چگونه به استفاده از این قاب به سپر مدافع که من دوست دارم. او را خیلی خوب پشت سر هم شکست خود را مهم است که برای یک بازیکن خود را اندازه. سپس (در ارشد کاسه) او نشان داد که او می تواند بازی با پسر بزرگ.

“توجه به خود را تمرین شماره من می توانم او را به رفتن در هر نقطه بین دوم و چهارم از دور.”

شاهین در ابتدا به شدت دیده بانی دفاعی و خط حمله چشم انداز به دنبال یک پایان دفاعی و دفاعی و مقابله با یک گارد سمت چپ که احتمالا می تواند تبدیل به مرکز. مرکز الکس مک تبدیل خواهد شد 35 در ماه نوامبر.

پس از گفت و آنها را نمی خواهد دوباره ثبت پایان دفاعی ویک Beasley که شاهین باید یک سوراخ در پایان دفاعی. همچنین پایان دفاعی Adrian Clayborn و دفاعی پردازد جک کرافورد و Tyeler Davison می توانید تبدیل شدن به رایگان عوامل در ماه مارس است.

پایان دفاعی Takk مک کینلی که شده است بسیار پربار و نیاز به اضافه کردن حرکت به گاو نر-عجله حرکت است که دوره نقاهت بعد از جراحی شانه.

همچنین شاهین باید در نظر قوی safeties. کیانو نیل از دست رفته بیشتر از دو فصل گذشته با صدمات بزرگ. او دچار یک مصدومیت زانو در اولین بازی از فصل 2018 و پاره خود تاندون آشیل در بازی سوم از 2019 فصل است.

فصل گذشته ایمنی رایگان Ricardo آلن تا به حال به حرکت برای قوی ایمنی و او بعدها دچار آسیب دیدگی شانه که مورد نیاز offseason عمل جراحی است.

در اینجا برنامه (تمام تمرینات خواهد بود تلویزیونی در NFL Network):
• پنج شنبه, فوریه. 27 (4-11 p. m.): تنگ می رسد quarterbacks و گسترده گیرنده
• سهشنبه, فوریه. 28 (4-11 p. m.): محل kickers ویژه تیم linemen توهین آمیز و در حال اجرا پشت
• شنبه, فوریه. 29 (4-11 p. m.): دفاعی linemen و linebackers
• پنج شنبه, آوریل 1 (2-7 p. m.): دفاعی پشت

سی و دو نفر از 337 بازیکنان دعوت شده برای شرکت در این ترکیب باید یک کراوات به گرجستان. که بالاترین غلظت گرجستان استعداد پس از 2015 (37 بازیکنان). در سال 2011 وجود دارد 31 بازیکنان.

این تفکیک از مواضع این ترکیب:
Quarterbacks: 17 از جمله گرجستان جیک اساسی و آلاباما توا Tagovailoa
گسترده گیرنده: 55 از جمله آزادی را آنتونیو گاندی-طلایی (از Paulding County) و تنسی مارکز کلاوای (از Warner Robins)
تنگ به پایان می رسد: 20 از جمله گرجستان چارلی emery emery (از Rabun County)
پشت در حال اجرا: 30 از جمله گرجستان برایان Herrien و D’Andre سویفت
Linemen توهین آمیز: 52 در میان آنها است گرجستان مقابله با اندرو توماس — یک پتانسیل بالا-10 پیش نویس انتخاب و Clemson را Tremayne Anchrum (پودر چشمه)
تیم های ویژه: 12 گرجستان را رودریگو Blankenship (از ماریتا) منجر به یک گروه از محل kickers و ویژه-بازیکنان تیم
دفاعی linemen: 46 میان آنها Auburn را دریک قهوه ای (شکر هیل)
Linebackers: 44 از جمله ویرجینیا اردن ماک (از Lithonia)
دفاعی پشت: 61 از جمله گرجستان J. R. نی و بیدار جنگل را Essang Bassey (کلمبوس)

شاهین برگزاری 16 انتخاب در سال 2020 است. این تیم قرار است به هشت میدارد کلی — چهار میان بالا 100 — هنگامی که پیش نویس NFL برگزار می شود مارس 23-25 در لاس وگاس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>