این یک راه جدید برای مقابله با آنلاین نفرت? و یا فقط آن را بدتر ؟

گرتا Thunberg پریش سندرم است که همه بیش از حد آشنا. آن چنان رایج آن حتی یک منبع از طنز است. هفته گذشته گرتا Thunberg خطاب به یک جمعیت بزرگ در بریستول, انگلستان. و برای برخی از مردم این بود که همه بیش از حد و وادار برخی از نفرت و خشونت و تشویش نظرات به رسانه های اجتماعی. خیلی depressingly طبیعی است.

اما این بار روزنامه های محلی بریستول پست در زمان انتخاب این ننگین نظرات و ساخته شده از آنها.

این هم وحشتناک برای دیدن این انتخاب نفرت وارد شده به یک نقطه و با طراوت برای دیدن افراد برای نام کلمات خود را با مشخصات بالا در روزنامه های محلی. توییتر به نظر می رسد بیشتر در کنار کاغذ (هر چند که یک حباب پس از آن تنها چیزی که من دیده ام).

البته بحث های رادیویی در حال حاضر دارای عقاید و نظرات در زیر تصویری که نشان می دهد مردم نیست و در عین حال واقعا درگیر شدن با این موضوع است.

است “قرار داده پیش فرض در صفحه اول خود روزنامه محلی” جدید “نیست عضو شورای نظارت مدت غذا”? و آن را هر بیشتر موثر است ؟

ارسال شده توسط YoungStencil (21 کل نظرات) 14 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

به عنوان محلی بریستول ساکن این بسیار جالب است که ببینیم این افرادی که به نام یک کاغذ است که حاضر به تماس مردم اظهار نظر خود را در آن اخبار.
ارسال شده توسط من-نام کاربری در 11:44 AM در مارس 2 [4 علاقه]
من به خاطر یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer انجام کاری مشابه با جوان, gamergate bros که اذیت و آزار او. او می خواهم رسیدن به مادران خود در رسانه های اجتماعی و به آنها توصیه چگونه بچه های خود بودند رفتار. آن کار می کرد و او دریافت چندین عذر خواهی.

من فکر نمی کنم آن را برای همه کار می کنند اما شرم قدرتمند بازدارنده. این عضو شورای نظارت مدت نیاز به می دانم که اعمال خود و عواقب و در صورتی که به این معناست که عموم خجالت و/یا از دست دادن کار خود را. من ناراحت نیست که در مورد. ما نباید dox این دیوهای اما آنها باید شرمنده به تاریکی سوراخ که از آن آنها از crawled از.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 11:50 AM در مارس 2 [31 علاقه]

ما نباید dox این دیوهای

چرا که نه ؟ شما می خواهید به یک نازی…عواقب.
ارسال شده توسط Abehammerb لینکلن در 11:51 AM در مارس 2 [14 مورد علاقه]

شاید فقط شایداگر مردم در واقع علنا به نام به وظیفه خود خشونت آمیز و شعارهای نظرات عمومی ممکن است بهبود بخشد.

و یا ما می خواهم پیراهن بیشتر مثل این یکی (اوباما به نام من, hair artist academy, هیلاری به نام من اسفناک تروریست ها با من تماس کافر تهمت با من تماس آمریکا).

یک آدم یک “نوع” پوشش در مشخصات خود را عکس.

و آن مقاله است و نه نرم افزاری که angriest حتی در نمونه تنظیم شده است. “بسیاری از مقالات دیگر در رسانه های دیگر را بررسی کرده و به همین دلیل کمی, کوچک 17 ساله از سوئد باعث چنین خشم و نفرت از عمدتا افراد مسن …”

… عمدتا از مسن, مردان سفید. نه تمام مشخصات عکس به نظر می رسد مردم سفید, اما آنها قطعا همه به نظر می رسد ،
ارسال شده توسط گه نور دزد در 12:16 بعد از ظهر در مارس 2 [2 علاقه]

من دوست دارم که چگونه آنها را منتشر کمتر-از-چاپلوس مشخصات عکس در مانند 5× خود را به طور منظم اندازه.
ارسال شده توسط سیگنال در 12:21 PM در مارس 2 [3 علاقه]
همچنین به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم در دو مرحله از غم و اندوه (ویکیپدیا): انکار و خشم. انکار است که شیوه زندگی خود را از رانندگی و پرواز در سراسر جهان است که تأثیر جهان بدتر و خشم کسی است که تماس با آنها را بر روی آن. اما چه کسی “عشق(ع) خوب زغال سنگ آتش”? هیچ چیز مانند huffing کسانی که تولید گازهای گلخانه ای!

من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مردم می گویند که آنها طرفدار فاشیست زمانی که آنها با استفاده از “antifa” به عنوان یک لام.
ارسال شده توسط گه نور دزد در 12:23 PM در مارس 2 [2 علاقه]

“ما بهتر انجام خواهد داد’: آلبرتا شرکت معذرت خواهی به صورت صریح و روشن گرتا عکس برگردان.
ارسال شده توسط هیچ روبات در 12:24 PM در مارس 2 [2 علاقه]
وجود دارد بسیار ناخالص حادثه در آلبرتا به تازگی جایی که برخی از شرکت ها با استفاده از یک گرتا-مانند شکل زن در یک برچسب و یک. از اولیه خود دفاع بود همان چیزی که برخی از این گه می گویند – “او 17.” فراتر از ناخالص. مانند پیشنهادات خود را از خشونت های جنسی هستند به نحوی قابل قبول اگر زن به اندازه کافی است.
ارسال شده توسط GuyZero در 12:25 PM در مارس 2 [14 مورد علاقه]
من فکر نمی کنم شما می توانید تخفیف فوق العاده جنسی اثر خفیفی از رنگ به این خشم – آن را نگه می دارد تا در آینده عجیب و غریبتر و یا مرضی تغییرات.
ارسال شده توسط ناپدید در 12:39 PM در مارس 2 [18 مورد علاقه]
آره انگار گه تن از خزندگان که در درجه اول فکر می کنم دختران نوجوان به عنوان اشیاء به عمل و نه به عنوان افراد که عمل در جهان و آنها خشمگین هنگامی که افرادی که از آنها به عنوان طبقه بندی شده همه چیز شروع به صحبت کردن در ملاء عام و داشتن یک تاثیر در جهان است.
ارسال شده توسط درجا رمان نویس Thomas Pynchon در 12:50 PM در مارس 2 [29 علاقه]
من فکر می کنم ما در حال حاضر می دانیم که هر زنی تلاش برای صحبت کردن که دستاوردهای هر نوع حرکت است که به طور سنتی ملاقات با تهدید به خشونت جنسی و فیزیکی. آن را تنها یک موضوع از زمان.

من هرگز فکر نمی کردم یک کسب و کار واقعی را انتشار هر چیز ترویج خشونت جنسی بسیار کمتر از یک جزئی. به قول یک صدای جیر جیر اخیر “آیا جمهوری خواهان OK؟”
ارسال شده توسط جوان Kullervo در 12:50 PM در مارس 2 [7 علاقه]

یکی دیگر از Mefi از بریستول, انگلستان در اینجا بود که در مارس آب و هوا در روز جمعه.
این مقاله توسط تریستان چوب پنبه است که یک خبرنگار حرفه ای و نسبتا فعال حاضر در بریستول, او تا به بسیاری از پست خوب از چند روز گذشته در این مورد در توییتر خود (عمدتا 28/29 فوریه): https://twitter.com/TristanCorkPost

اگر شما می خواهید برای دیدن پیگیری بحث Bristolians این لینک مقاله در بریستول پست Facebook صفحه نظرات زیر این خیلی بیشتر در بریستول دوستانه روح او به نوشتن برای مخاطب محلی بر این من می خواهم بگویم او را هدف رسید: https://www.facebook.com/bristol.live/posts/2812681852130313
ارسال شده توسط Dr Ew در 1:13 PM در مارس 2 [5 علاقه]

این موثر است روزنامه نگاری.
ارسال شده توسط PMdixon در 1:20 PM در مارس 2
یک آدم یک “نوع” پوشش در مشخصات خود را عکس.

بنابراین او را… موجب سیگنالینگ?
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 1:28 PM در مارس 2 [3 علاقه]

زمانی که من 17, the creepers نمی تواند جمع آوری و باند تا بر من در یک مکان. در حال حاضر آنها می توانند از سراسر جهان و آن را مانند وجود دارد خیلی بیشتر از آنها است. این یک صنعت حرفه ای. نبود یک موضوع دیروز در روزنامه های زنجیره ای از وب سایت در آمریکا تعطیل خود را در بخش نظر دهید. تماشا اعتدال ناشی از PTSD. که برای پرداخت FB مدیر درمان است ؟
نوشته شده توسط Mrs سیب زمینی در 1:42 ب. ظ در مارس 2 [5 علاقه]
ما نباید dox این دیوهای اما آنها باید شرمنده به تاریکی سوراخ که از آن آنها از crawled از.

این مردان در حال ارسال تحت نام خود را. هیچ doxxing مورد نیاز است.

و حتی اگر آنها ناشناس من فکر می کنم شما می توانید بسیار خوب استدلال گمنامی که نباید یک تعرض مصون راست. در عوض مانند بسیاری دیگر از حقوق و یا ملاحظات ما به مردم ما می توانید با قرار دادن محدودیت بر روی آن. شما نمی توانید با استفاده از گمنامی را به آزار و اذیت و تهدید یا تحریک خشونت در برابر یک نوجوان دختر و انتظار آن را محترم شمرده شود.

نوع مانند چگونه اعتقاد به حریم خصوصی معنا نیست که شما نیز این باور وجود دارد هرگز نباید عمومی عواقب برای چیزی است که شما را در خصوصی.
ارسال شده توسط Kutsuwamushi در 1:59 PM در مارس 2 [17 علاقه]

برای آنچه در آن ارزش, بحث های رادیویی دیجیتال است-تنها خروجی آن در حال حاضر رسیدن به 433,000 مردم (از مجموع مخاطبان بالقوه از 55 میلیون بزرگسالان). این یک عمده ایستگاه های رادیویی آن را بسیار مبهم با وجود بزرگ صدایی نام.
ارسال شده توسط winterhill در 2:32 ب. ظ در تاریخ 2 مارس
من فکر می کنم این درخشان است.

“استیوی رالف-Taylor به نام گرتا Thunberg به آتش کشیده می شود در معرض خطر”. با تصویر خود را.

خود, دوستان خود, خانواده, همکاران اش تمام می دانید آنچه که او گفت:, و روح که در آن او آن را گفت.

تماشا اثر فشار اجتماعی در طول سال (با شرمندگی از رانندگان مست شده است به خصوص موثر است و هر کس من یک بار می دانستند که دودی سیگار به مدت طولانی پس از ترک) من این کاملا مناسب نمونه از پاسخگویی. من امیدوارم که این اتفاق می افتد اغلب.
ارسال شده توسط jokeefe در 2:54 PM در مارس 2 [4 علاقه]

آن است که خوب به عموم شرم مردم برای ابراز تمایل خود را به انجام خشونت به گرتا thunberg.

آن را خوب است برای خودداری از عموم بشود مردم برای ابراز تمایل خود را به انجام خشونت به گرتا thunberg.
ارسال شده توسط درجا رمان نویس Thomas Pynchon در 2:57 PM در مارس 2 [7 علاقه]

Kutsuwamushiبود که بسیار خوب قرار داده است.
ارسال شده توسط biogeo در 3:22 PM در مارس 2
شاید من باید من ضرب المثلی برگشت طرف من تحت اللفظی پشت و کنار هم قرار دادن یک گرتا موضوع از آنجا که ما در حال رفتن به یکی از این نیست راست توجه به شروع آن ،
ارسال شده توسط ocschwar در 3:31 PM در مارس 2 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im