جزیره ای ها مجموعه مناظر در پایان دادن به پلنگ

محتوا ي مقاله ادامه داشت

“(Bobrovsky) moves over really quick,” Eberle said. “یا باید سریع اون رو اخراج کنی یا باید خیلی صبور باشي من به اندازه کافی خوش شانس بودم که وقتم رو آماده کنم و دور آدم دی بگردم و اون احمق رو بندازم تو

پلنگ ها دو بار در روز سه شنبه رهبری — 1-0 در مایک هافمن گل و 2-1 در tally کاپیتان Aleksander Barkov.

شکست چپ پانترها در آستانه از دست دادن مسابقه دور اول خود را برای پنجمین بار مستقیم.

ما باید در لحظات محوری به همنوازی برویم، “جوئل کاینویل” مربی پانترز گفت:

از جمله فصل عادی، جزیره داران شش بار مستقیم پانترها را شکست داده اند. پلنگ ها از زمان برد ۴ بر ۲ در ۱۰ نوامبر ۲۰۱۸ جزیره ای ها را شکست نداده بودند، اما بچه های فلوریدا با وجود چرخش سریع هنوز امیدوار هستند.

بارکوف گفت: «(چهارشنبه) شانس جدیدی است. ما باید باهوش تر از این دو بازی اول بازی کنیم. ما باید بهترین بازی خود را از این سریال (در چهارشنبه) انجام دهد.”

جزیره ای ها، که یکی از بهترین تیم های دفاعی در NHL محسوب می شدند، بخت شانزده نفر بودند که بدون مصدومیت بزرگ از بازی سه شنبه فرار کنند، به خصوص پس از گلزن برجسته، متو برزال در دوره سوم با کمتر از ۱۲ دقیقه باقی مانده به تخته های پایانی سقوط کرد.

در این بازی، برسال از یک ضربه به در رفت و سپس توسط پنترز ویگر فرانک وترانو سخت تحت فشار قرار گرفت. برسال به آرامی بلند شد اما برگشت تا شیفت بعدی را بازی کند.

جزیره ای ها در حال حاضر بدون دفاع جانی بویشوک، که در سر شانه پانترس دفاع مایک Matheson در بازی 1 ضربه خورده است.

همچنین ماتیسون پس از بازی سه شنبه به خاطر براک نلسون که در دوره اول با چسبیده بالا بود، ۲۵۰۰ دلار جریمه شد.

پلنگ ها چهارشنبه وارد می شن و دنبال جرم بیشتری از بارکوف، هافمن، جاناتان هوبِردو و ایوگنی دادونوف می گردن. بارکوف، هافمن و هوبِردو هر کدام یک گل دارند، اما دادونوف هیچ گل یا پاس یاوری در این سریال نداراست.

پلنگ ها سعی کردند چیزهایی را به سمت پایین فهرست خود در روز سه شنبه تکان داده و نگهبان را در دفاع و مرکز Aleksi Saarela قرار داده است. وقت بازی آنها به هزینه دفاع از رایلی استیلمن و مرکز دومینیک تونیناتو آمد.

–زمینه سطح رسانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im