انزوا و HIV خاطرات آمار همجنسگرایان+ سالمند در مستندات

توسط راشل وحشی و اسکار لوپز

STROUD, انگلستان / MEXICO CITY, مارس 30 (Thomson Reuters Foundation) – A s مستندات در حال اعمال شده در سراسر جهان برای جلوگیری از گسترش coronavirus همجنسگرایان+ گروه در حال تقلا برای حمایت از اعضاي مسن تر جامعه خود را که بیشتر احتمال دارد به تنهایی زندگی می کنند و رنج می برند از سلامت فقیر نسبت به خود و جنس مخالف همسالان.

با جامعه مراکز و دیگر چهره به چهره خدمات مجبور به تعطیل از مکزیکو سیتی نیویورک و لندن داوطلبان با تجمع در اطراف برای رساندن مواد غذایی و به گوشی آسیب پذیر بزرگان – و حتی افزایش تشییع جنازه بودجه.

حتی قبل از وقوع تنهایی بیشتر شایع در میان مسن همجنسگرایان+ مردم با توجه به یک سال 2016 مطالعه توسط ویلیامز موسسه آمریکایی تحقیقات مرکز در گرایش جنسی و هویت جنسیتی در قانون و سیاست در UCLA مدرسه قانون است.

بررسی آن اشاره داشت تقریبا 60 درصد از همجنسگرایان+ بزرگان احساس آنها فاقد همراهی با برخی از زندگی با اچ آی وی و از دست داشتن همکاران و دوستان به ایدز در طول 1980s و 1990s.

“بسیاری از آنها در خانه زندگی می کنند و آنها لازم نیست که حمایت خانواده شبکه گفت:” آرتورو ارکس یک روانشناس در Vida آلگره, Mexico City را تنها رها-در مرکز همجنسگرایان+ سالمندان که تعطیل هفته گذشته به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus.

“در بسیاری از موارد آنها هرگز تا به حال بچه ها و برای بسیاری از آنها خانواده خود را نمی به آنها صحبت کنید.”

کامل بحران

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنین لایروبی تا خاطرات آسیب زا برای افرادی که از دست دوستان و خانواده در مورد اچ آی وی/ایدز بحران است.

“من از دست سه برادر به HIV و حدود پنج دختر. My sister-in-law, او مبتلا به (HIV)” گفت: Diedra ناتینگهام 69 که خود جدا شده در نیویورک آپارتمان.

“من یک فرد که دوست دارد به خارج, اما من خیلی ترس از بیمار شدن.”

اما ناتینگهام که شریک درگذشت 15 سال پیش گفت که او خوش شانس بود که نقل مکان به یک همجنسگرایان پسند مجتمع مسکونی در ماه ژانویه که در آن او می شود مواد غذایی و تحویل گوشی بررسی یو پی اس.

نرخ بالای فقر نیز به مخاطره می اندازد همجنسگرایان+ بزرگان گفت: David Vincent سر از برنامه های در مریم گلی خیریه اجرا می شود که ناتینگهام مسکن پیچیده است و تا به حال به تعطیل آن پنج قطره در مراکز در شهر نیویورک است.

“تبعیض نیز تحت تاثیر خود اشتغال است. به عنوان یک نتیجه, آنها ممکن است از پس انداز و یا بازنشستگی و … بسیاری از مردمی که گفت:” وینسنت. “توانایی خود را برای آماده سازی است. به طوری که آنها اغلب … در سمت چپ کامل بحران”

حكيم است در حال حاضر تماس حدود 2000 آسیب پذیر و افراد مسن حداقل هر روز دیگر و ارائه 200-250 وعده های غذایی روزانه در سراسر شهرستان و همچنین حرکت همه چیز را از جلسات مشاوره به نقاشی آبرنگ کلاس های آنلاین.

“نیاز فوق العاده ای است” گفت: وینسنت.

در حالی که داوطلب “کمک های متقابل” گروه فنر در جوامع در سراسر جهان همجنسگرایان+ افراد مسن ممکن است به دنبال کمک به جایی که آنها زندگی می کنند گفت: کارلا Ecola, که اجرا می شود خارج پروژه یک همجنسگرایان+ پناهگاه بی خانمان ها در لندن است.

“آنها احتمالا بیشتر احتمال دارد به تجربه و جنایت نفرت از همسایگان خود گفت:” Ecola که marshaled یک گروه از حدود 120 داوطلب برای کمک به همجنسگرایان+ مردم در سراسر شهرستان.

“در حال حاضر آنها احساس آسیب پذیر آنها نمی خواهند به لینک تا با کمک های متقابل گروه درب بعدی.”

با دیگر گروه های حمایت, Ecola نیز درخواست دولت بریتانیا کمک بلاعوض به 20 ، 000 پوند ($25,000) برای ایجاد یک صندوق برای مجالس ترحیم برای فقیر اعضای همجنسگرایان+ جامعه است.

“ما نیاز به دریافت پول نقد هم به دفن همسایگان ما; که واقعیت از وضعیت,” او گفت:.

قدیمی, ژاپنی, لزبیین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم در حال حاضر تماس همجنسگرایان+ خط تلفن برق برای کسی که به صحبت کردن گفت: co-صندلی سطل زباله واکر اضافه کرد داوطلبان در هفته گذشته صورت گرفت این سازمان برای اولین بار از راه دور تماس در 46 سال است.

“من می دانم که در حال حاضر ما همه خود جدا شده و در مستند, اما یک چیزی که من قطعا احساس می کنید که وجود یک پیوند جامعه درایو. مردم رسیدن و داوطلبانه یا کمک به کسانی که جدا شده و نمی تواند از خود نگاه کنید,” گفت: واکر.

“شاید که می تواند یک نتیجه مثبت از چنین زمان دشوار است.”

($1 = 0.8031 پوند) (گزارش توسط راشل وحشی //news.trust.org)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>