اسرائیل می افزاید: 5 کشور به کروناویروس مسافرت هوایی محدودیت

اورشلیم — اسرائیل روز چهارشنبه دستور داد ورود مسافران از آلمان و فرانسه و اسپانیا و اتریش و سوئیس برای رفتن به صفحه اصلی قرنطینه بیش از coronavirus نگرانی.

اسرائیل در حال حاضر اعمال شده اندازه گیری با توجه به پروازها از ایتالیا و چین و سنگاپور است.

اعلام شد که در آن گسترش محدودیت شامل چهار بیشتر کشورهای اروپایی وزارت بهداشت نیز دستور داد تمام کنفرانس های بین المللی در اسرائیل لغو و ممنوع تجمعات بیش از 5000 شرکت کنندگان است.

اسرائیلی پرواز از آلمان و فرانسه و اسپانیا و اتریش و سوئیس را به در خانه باقی می ماند برای 14 روز تحت فرمان است که به طور موثر قطع گردشگران خارجی از آن ملت.

اسرائیل گزارش کرده است 15 coronavirus موارد است. حدود 5000 اسرائیلی که در بازگشت از نقاط این بیماری شده اند قرنطینه در خانه.

در یک کنفرانس خبری که در آن اقدامات جدید اعلام شد, نخست وزیر بنیامین نتانیاهو توصیه اسرائیلی ها برای جلوگیری از تکان دادن دست برای کمک به متوقف کردن گسترش ویروس. (ویرایش توسط جفری هلر/علامت هاینریش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>