اسرائیل بسته کردن بیت المقدس فوق العاده ارتدکس مناطق به بنیادی coronavirus گسترش

اورشلیم — اسرائیل قفل شده عمدتا ارتودکس یهودی در مناطق بیت المقدس روز یکشنبه به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از پر جمعیت محله که در آن عفونت رای بالا است.

ورود و خروج محدودیت اجرا توسط پلیس موانع تحمیل شده بود در همان روز که یک دولت برای استفاده از ماسک در مکان های عمومی رفت و به اجرا در سراسر کشور است.

ساکنان محدود محله در اورشلیم هنوز هم می توانید از مغازه به خانه برای ملزومات است. کنیسه ها بسته شده اند و سعی کنید برای جلوگیری از عفونت به آنها شده است در سراسر کشور است.

محله خانه را به خانواده بزرگ زندگی در محله های نزدیک. انطباق اجتماعی-فاصله دستورالعمل شده است پر از لکه.

بنی Brak, an ultra-Orthodox شهر 200,000 نزدیکی تل آویو اعلام شد یک ناحیه محدود در مارس 2 و پلیس را محدود کرده اند دسترسی به این منطقه است.

اسرائیل گزارش کرده است 10,878 تایید coronavirus موارد و 103 مرگ و میر. فلسطینی مقامات ذکر شده 268 موارد در اشغال کرانه غربی و نوار غزه با مرگ و میر.

در کرانه فلسطینی وزیر دارایی شکری Bishara گفت: تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) خواسته اسرائیل برای کمک به مقابله با مشکلات اقتصادی ناشی از کوروناویروس بحران است.

اسرائیل معمولا جمع آوری برخی از 700 میلیون شکل ($195 میلیون) یک ماه در ازای 3% کمیسیون در درآمدهای مالیاتی تشکیلات از واردات که می رسند از طریق اسرائیل پورت. اما PA انتظار چنین درآمد به کاهش بیش از 50 درصد با توجه به کاهش تجارت در طول coronavirus بحران است.

Bishara گفت که او درخواست کرده بود اسرائیل وام PA پول به عنوان مورد نیاز برای اطمینان از handovers به میزان حداقل 500 میلیون شکل (140 میلیون دلار) در ماه است. هر وام را بازپرداخت به اسرائیل از آینده درآمدهای مالیاتی احتمالا پس از بحران.

اسرائیل به توافق برسند “ما می توانیم اضافه کردن یکی دیگر از 200 میلیون شکل (56 میلیون دلار) ماهانه کمک از کشور های کمک کننده در علاوه بر این به 100 میلیون شکل (حدود 28 میلیون نفر) از محلی درآمد” Bishara به خبرنگاران گفت: از طریق یک لینک ویدئو.

“که ما را از 200 میلیون شکل کوتاه (نرمال شکل) در مجموع ما را از طریق مصرف (بانک) وام,” او گفت:. “است که باید ما را از رفتن که راه را برای شش ماه است.”

سخنگوی اسرائیل وزارت دارایی کاهش یافته است به پاسخ در جزئیات و گفت: “ما نمی خواهد اظهار نظر قبل از قرارداد امضا شده است.” اما او گفت: اسرائیل در حال حاضر اعلام کرد تمایل خود را برای وام در بهبهان پول برای کمک به ضد coronavirus تلاش. (گزارش شده توسط جفری هلر علی Sawafta و نضال al-صفحه رسمی فیسبوک جنبش فتح نوشتن توسط جفری هلر ویرایش توسط Giles Elgood و فرانسیس کری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im