اسرائیل به دنبال از سرگیری فوری مذاکرات در شهروندان برگزار شد در غزه

قدس/غزه — اسرائیل به نام روز سه شنبه برای از سرگیری فوری مذاکرات در بازگشت از چهار اسرائیلی برگزار شد و برای سال ها در غزه پس از فلسطین حماس حاکمان گفت: آنها ممکن است مایل به حرکت به جلو در این مسئله است.

هفته گذشته اسرائیل مرتبط هر آینده coronavirus کمک به غزه در پیشرفت در تلاش ها برای بهبود یافتن دو سرباز که رفت از دست رفته در سال 2014 جنگ و دو غیر نظامی است که به طور جداگانه خورد به محاصره. حماس دارای چهار.

گروه جهادی هرگز اظهار داشت که آیا این دو سرباز در حال زنده یا مرده اما نه آن را به ارائه یک نشانه ای از زندگی آن را به عنوان انجام شده قبلی مورد مشابه.

این گفته که بازگشت چهار نیاز به مذاکره یک زندانی مبادله و نه می تواند انجام شود در ازای کمک های انسان دوستانه.

در بیانیه ای در روز سه شنبه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است گفت: تیم امنیت ملی “آمادگی خود را به سازنده اقدام با هدف بازگشت افتاده و گم شده و پایان دادن به این امر و دعوت فوری گفت و گو از طریق واسطه ها.”

در گذشته دور از مذاکرات مصر و قطر و سازمان ملل متحد خدمت کرده است به عنوان واسطه.

Yehya al-Sinwar حماس ارشد در غزه را رد کرده پیوندی به کروناویروس کمک اما در روز پنج شنبه گفت: او را دیدم “ممکن است ابتکار برای احیای این موضوع” از اسرائیلی ها برگزار شد در خاک اگر اسرائیل آزاد زندانی فلسطینی ها است.

“یک زندانی مبادله را دقیق قیمت بزرگ” از اسرائیل گفت که حماس را شبکه تلویزیونی “الاقصی” گفت که آن را به شروع به انتشار بیمار و زندانیان زن “ممکن است ما چیزی جزئی در بازگشت.”

حماس امیدوار به سر سرایت می گوید تا کنون باعث شده 13 نفر در محاصره غزه می خواهد اسرائیل را به سهولت شرایط اقتصادی است. اسرائیل نیز بیزار برای مقابله با بحران انسانی در مرز خود را با غزه در حال حاضر مهر و موم شده توسط هر دو طرف.

اسرائیل در گذشته رهایی صدها زندانی فلسطینی از جمله بسیاری از شبه نظامیان در ازای بهبود مرده یا اسیر اسرائیلی ها.

اما rightists در نتانیاهو گوش و حلق و ائتلاف دولت از جمله وزیر دفاع نفتالی بنت opppose هر گونه اطلاعات بیشتر از فلسطینی اعلام کرد. (نوشتن توسط Dan Williams و نضال al-صفحه رسمی فیسبوک جنبش فتح; ویرایش توسط آنگوس MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im