اسرائیل مراحل تست به عنوان coronavirus تشخیص افزایش

اورشلیم — تایید coronavirus موارد در اسرائیل را افزایش 40 درصد به 427 در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: پیش بینی تندتر افزایش توده تست اجرا شده است.

امنیت داخلی وزارت گفت: تعطیلی اجباری اجرا توسط پلیس به زودی می تواند اعمال شده در سراسر کشور.

“ما را در رسیدن به یک وضعیت که در آن بسیاری وجود دارد صدها نفر از بیماران جدید در هر روز و احتمالا بیشتر” موشه نوار Siman-Tov, وزارت بهداشت مدیر کل گفت: اسرائیل به رادیو ارتش.

بدون تلفات گزارش شده در اسرائیل اما وزارت بهداشت سند دیده می شود توسط رادیو فردا مورخ 17 مارس مطلع پزشکی و تشییع جنازه کارکنان از مقررات جدید برای دست زدن به هر کسی که می میرد به عنوان یک نتیجه از coronavirus عفونت است.

این شامل decontaminating و کامال بسته بندی بدن در دو لایه از پلی اتیلن است. برای یهودی مرده مراسم شستن بدن خواهد بود انجام شده در یکی از چهار ویژه ایستگاه در کشور سند نشان داد.

از جمله اقدامات خواهد زنبور عسل خروج از استاندارد مناسک یهودی در اسرائیل که در آن بدن رسوم شسته محلی دفن جامعه و به طور کلی پیچیده تنها در یک پارچه smock و کفن.

داشتن خواست اسرائیلی ها در خانه بمانند و تایید cyber-نظارت بر حرکات خود را برای کاهش عفونت خطرات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: حداقل 3000 coronavirus آزمون را روزانه انجام می شود.

در میان برنامه ریزی شده به این معنی است که درایو-از طریق آزمایش ایستگاه در تل آویو و در جاهای دیگر.

“من خوشحالم که ما هنوز از دست هر کسی. اما که نمی خواهد همچنان در مورد” نتانیاهو گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی بیانیه ای در روز سه شنبه.

یک مقام رسمی از Hevra Kadisha یک گروه ملی فراهم می کند که یهودی دفن خدمات گفت: برنامه های احتمالی وجود داشته و به صورت توده تدفین در این رویداد یک فاجعه بزرگ مانند زلزله.

“اما ما نه وجود دارد و نه باید انتظار ما بود. چنین رویدادهایی را ده ها هزار نفر از متوفی است و نه آنچه که پیش بینی شده در حال حاضر” این مقام به رویترز گفت. در کرانه فلسطینی بهداشت مقامات تایید کرده اند 44 مورد و بدون مرگ و میر. هیچ یک تشخیص داده شده اند در پر جمعیت غزه ، (گزارش اضافی توسط Maayan Lubell; ویرایش توسط جفری هلر لری کینگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de