اسرائیل نتانیاهو Gantz موفق به رسیدن به وحدت معامله بن بست همچنان ادامه دارد

تل آویو — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب اصلی او Benny Gantz موفق به اعتصاب یک دولت وحدت معامله در اخرین مذاکرات اواخر روز چهارشنبه.

حتی پزشکی و بحران اقتصادی در آورده با شیوع کروناویروس تا کنون موفق به پایان دادن به بی سابقه ای بن بست سیاسی که تحت فشار قرار دادند تا اسرائیل به نتیجه انتخابات در سال گذشته و شاید در حال حاضر یک چهارم.

Gantz و نتانیاهو شده بود مذاکره یک قدرت هسته ای است که باید نگه داشته جناح راست برتر در برای 18 ماه رسانه های اسرائیل گزارش شده است.

تحت توافق میانه با داعش Gantz را گرفته اند و پس از آن.

آن Gantz یک تازه وارد نسبت به سیاست بود که با توجه به شانس اول برای قرار دادن با هم یک دولت پس از انتخابات در ماه مارس.

پرزیدنت رئوبن ریولین که نظارت بر مذاکرات گفت: پیشرفت در توجیه تصمیم خود برای اعطای Gantz دو روز تمدید برای هش کردن یک معامله با نتانیاهو.

اما Gantz دستور منقضی شده در نیمه شب روز چهارشنبه پس از آخرین دقیقه تلاش دو رهبران نمایندگان به پرچ یک معامله است. شکست پیچیده برنامه ریزی برای بهبود اقتصادی پس از شیوع کروناویروس تحت کنترل در آورده است و این کشور دقیق مستند کاسته است.

بدون یک معامله از آن خواهد شد تا به مجلس برای انتخاب یک نامزد که پس از آن 14 روز برای تشکیل یک دولت. عدم انجام این کار به طور خودکار ماشه یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات.

Gantz قبلا گفت که او نمی خواهد خدمت در دولت به رهبری نتانیاهو است که در مواجهه با کیفرخواست به اتهام فساد مالی اما منکر هر گونه خطا. دادگاه با توجه به شروع ماه آینده.

اما عظمت coronavirus بحران باعث Gantz برای شکستن وعده مبارزات انتخاباتی خود و در نظر گرفتن یک معامله یک حرکت است که خشم بسیاری از ضد نتانیاهو حامیان.

نتیجه به نظر می رسد به تضعیف Gantz در حالی که تقویت نتانیاهو که دولت موقت نظارت این کشور در پاسخ به کروناویروس بحران است.

یک شنبه نظرسنجی از اسرائیل کانال 12 اخبار گفت که اگر انتخابات برگزار شد در حال حاضر حزب لیکود نتانیاهو را به چهار صندلی افزایش 40 به 120 عضو کنست در حالی که Gantz ضعیف آبی و سفید حزب برنده خواهد بود تنها 19.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که برخی از 64 درصد از شهروندان راضی بودند با نتانیاهو را از دست داده و همه گیر.

اسرائیل گزارش کرده است بیش 12,500 COVID-19 موارد و حداقل 130 مرگ و میر. محدودیت باید محدود اکثر اسرائیلی ها به خانه های خود مجبور به کسب و کار و ارسال بیکاری به بیش از 25 درصد. (گزارش شده توسط Rami Ayyub در تل آویو گزارش اضافی توسط Dan Williams در اورشلیم ویرایش توسط استفان فارل و Matthew Lewis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im