‘آن را به معنای همه چیز:’ شاهین’ پاره وقت کارکنان سپاسگزار برای حمایت در طول NBA وقفه

زمانی که میشل دیویس شنیده ام که NBA به حالت تعلیق در آن فصل با توجه به کروناویروس و اضطراب شروع به تنظیم.

دیویس یک سرپرست برای رویداد امنیت کرده هاوکز برای حدود 20 سال است. او یک مددکار اجتماعی تمام وقت او دانشجوی سال اول در کنساو دولت که درآمد اضافی از خانه بازی ها و وقایع در دولت مزرعه آرنا اجازه می دهد تا او را به پرداخت برای مسکن و کتاب و هزینه های دیگر.

چگونه او را با آن به پایان می رسد دیدار با او فکر بدون که پول ؟

او نمی باید به نگرانی بیش از حد طولانی به عنوان Hawks صاحب تونی Ressler و مدیر عامل شرکت استیو Koonin به زودی آن را شناخته و آنها را به مراقبت از خود پاره وقت کارکنان در طول خاموش کردن مداوم به آنها پرداخت حتی اگر بازی ها و دیگر حوادث را به طور موثر لغو شده است از مارس 11 روز یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus و همه چیز ناگهان تغییر کرد.

“در آن به معنای همه چیز است. … آن را برداشته وزن خاموش من,” دیویس گفت:. “من فکر می کنم” اوه خدای من چه من می خواهم به انجام?’ آن را فقط یک مقدار زیادی از اضطراب فکر ” گام بعدی چیست ؟ که در آن من می خواهم برای به دست آوردن پول از حاصل زندگی او و زندگی من ماندن به عنوان طبیعی که ممکن است?'”

به عنوان کشور جنگ این COVID-19 همه گیر, تلاش برای فاصله اجتماعی محدود کردن گسترش آن ارائه تست بیشتر و درمان هجوم بیماران صنایع از شرکت های هواپیمایی برای رستوران ها در حال مبارزه. با تمام مشاغل متصل به NBA که بسیاری از آنها فصلی و ساعتی تعلیق این فصل بود دلیلی برای نگرانی. اما شاهین در ادامه به پرداخت بخشی خود را-زمان کارکنان ارائه می دهد برخی از ثبات در نامشخص زمان – سیاست تمدید شده است از طریق آوریل برای کسانی که امضا کرده بود به کار خانه ها و کنسرت.

دیگر تیم NBA از ماوریکس به لیکرز و کلیپرز به این شبکه اعلام کرده اند نوعی از برنامه ریزی برای کمک به کاهش بار بر روی پاره وقت و رویداد کارگران است.

دیویس نوشت یک ایمیل به Koonin که شب جمعه, مارس 13 به سادگی می گویند با تشکر از شما برای فراموش کردن در مورد کارکنان پاره وقت. او در پاسخ حدود 30 دقیقه بعد با Koonin نوشتن او را مطمئن Ressler پیام.

“از آن صحبت می کند حجم آن واقعا” دیویس گفت:. “و این که از همه ما همکاران من و همه. همه فوق العاده سپاسگزار و خوشحال چون آسانسور وزن. بسیاری از ما کار پاره وقت شغل زیرا بسیاری از ما واقعا نیاز به درآمد اضافی که فقط برای حفظ ما روز به روز.”

سرعت این اطلاعیه آمده به عنوان یک شگفتی به دیویس. اما Ressler و همسرش, Jami Gertz, انتخاب به کمک کارکنان پاره وقت نمی دیویس گفت: با چگونه با شخصیت و قابل دسترس این جفت ارز به هر کس از تمیز کردن کارکنان به کسانی که در امتیازات به دیویس’ خدمه در امنیت است.

برای Ressler بخشی وجود دارد هرگز هیچ تردیدی این بود که مسیر صحیح را به او گفت.

“ما بسیار روشن مجموعه ای از اولویت ها در این نوع از قابل توجه زمان که ما در حال زندگی می کنند از طریق” Ressler گفت: زمانی که بحث در مورد این طرح با مجله آتلانتا قانون اساسی در مارس 13. “حفاظت از طرفداران ما حفاظت از کارکنان و حفاظت از شهرت لیگ ما همه از آن مهم است اما اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ سردرگمی است که به معنی مراقبت از همه از کارمندان ما تمام وقت ما ،

که پول اضافی نیز می آید در دستی برای افرادی که مشاغل دیگر شده اند متوقف و یا حذف شده با توجه به کوروناویروس.

Nayeebah Tisnor است که در فصل دوم به عنوان مهمان تجربه مربی در دولت مزرعه عرصه اخیرا furloughed از موقعیت تمام وقت به عنوان یک مربی تناسب اندام در دلتا را در مرکز تناسب اندام, اما داشتن درآمد که بدان معنی است که او نمی خواهد که به در تکیه می کنند به همان اندازه در پس انداز. آن را مورد نیاز نمی باشد برای Ressler و بازها به ادامه پرداخت بخشی-زمان کارکنان Tisnor اشاره کرد اما آنها تصمیم به انجام این کار به هر حال.

“این پول اضافی که احتمالا باید در آینده به من هنوز هم می خواهد در آینده به من خیلی نگران نیستم,” Tisnor گفت. “من می دانم من قصد دارم OK. و این فقط یک تسکین بزرگ.”

دوروتی اونیل که کرده هاوکز پاره وقت از اکتبر 2018 شروع کردن به عنوان یک لبخند مهمان-ساز (شبیه به یک greeter) و ارتقا به سرپرست نقش در ماه اوت سال 2019 به یاد می آورد نگرانی در میان رویداد کارکنان قبل از آنها آموخته است که آنها می خواهم هنوز هم می شود درآمد.

“آن شب همه بود” اوه خدای من چه می خواهیم بکنیم ؟ چگونه ما می رویم به دریافت پرداخت می شود؟’ اونیل گفت. “این موقعیت پاره وقت, اما آن کمک کرده است بسیاری از مردم است. … تونی و تیم خود موافقت به پرداخت ما در عرض 24 ساعت.”

کار خود را با شاهین است به کمک به او قرار داده و او را دو دختر از طریق کالج و ادامه داد: درآمد نیز فراهم شده او این فرصت را به رفتن به خانه و بازدید از خانواده در بیرمنگام برای اولین بار در این سال است.

“این یک کمک بزرگ,” اونیل گفت. “آن را به من داد کمی از راحتی. آن را به من صلح از ذهن دانستن که آنها توافق کردند این بود که قبل از دیگر سازمان ها و صاحبان دیگر تصمیم به کارکنان خود را پرداخت آنها این کار را در عرض 24 ساعت.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im