ایتالیا اهداف 2020 کسری در 10.4 درصد از تولید ناخالص داخلی بدهی در 155.7% – پیش نویس

رم — ایتالیا با هدف قرار دادن کسری بودجه خود را در 10.4 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال را می بیند و بدهی عمومی در حال افزایش به 155.7 ٪ از تولید ناخالص داخلی با توجه به پیش نویس پیش بینی سند به دست آمده توسط رادیو فردا.

اقتصادی و مالی سند (دف) با توجه به تایید شده توسط کابینه در روز جمعه نشان دهنده ضربه بزرگ به منطقه یورو سومین اقتصاد بزرگ اروپا از coronavirus بیماری همه گیر.

ایتالیا همواره یکی از کشورهای سخت ترین ضربه COVID-19 ثبت نام بیش از 25000 مرگ و میر, دومین و میر در جهان پس از ایالات متحده است.

پیش نویس این سند پیش بینی های اقتصادی انقباض 8.0 ٪ در این سال تحت یک سیاست بدون تغییر سناریو.

این برآورد را شامل نمی شود تاثیر یک بسته محرک با توجه به تایید شده توسط دولت در این ماه و پس از رشد انقباض در نهایت هدف ممکن است تا حدودی کوچکتر است.

جدید بسته خواهد شد که ارزش برخی از 55 میلیارد یورو ($59.5 میلیارد دلار) پیش نویس سند گفت: تایید نظرات ساخته شده است به ایسنا یک منبع در دولت قبلی در روز پنج شنبه.

کسری بودجه است که دیده می شود در حال سقوط به 5.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال آینده در حالی که بدهی های عمومی است که با هدف کاهش به 152.7%.

ایتالیا تا به حال penciled در اتوماتیک افزایش مالیات بر فروش به علت ضربه در ژانویه آینده, اما پیش نویس جادوها است که این افزایش خواهد گیریم و نمی توان با جایگزین عوارض و یا کاهش هزینه.

به جای آن دولت را به سادگی چشم پوشی از درآمدهای حاصل از افزایش مالیات ترجیح می دهند اجازه می دهد تا بالاتر کسری بودجه به جای خطر صدمه زدن به یک در حال حاضر ضعف در اقتصاد است.

پیش نویس پیش بینی این رشد را تا حدی ارتجاعی در سال آینده با تولید ناخالص داخلی افزایش 4.7%. (گزارش شده توسط گاوین جونز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>