ساخت حرکت به چپ و راست هاوکز ماند مشغول تجارت شد.

به روکش شنبه شب آنها معامله الکس لن و جباری پارکر هر دو آنها بوده است مبارزه با آسیب به ساکرامنتو در ازای Dewayne Dedmon به علاوه 2020 و 2021 دوم-دور میدارد. آنها چشم پوشی چندلر پارسونز به رایگان تا فهرستی از فضا.

در روز پنج شنبه آنها به دست آورد گارد نقطه جرثقیل والتون و ملاحظات از کلیپرز برای شاهین’ 2022 دور دوم پیش نویس انتخاب (محافظت بالا 55). در حال حاضر عمیق در نقطه گارد با Trae جوان جف تیگ و براندون گودوین آنها چشم پوشی والتون پس از طولانی نیست. آنها نیز به دست آورد جلو/مرکز Skal Labissiere و $1.9 میلیون از تریل بلیزرز در ازای شاهین’ 2024 دور دوم پیش نویس انتخاب (محافظت بالا 55).

اما تا کنون این حرکت به احتمال زیاد به ایجاد بیشترین تاثیر را برای اولین بار آمد — از طریق چهار تیم تجارت شاهین فرود سابق مرکز هوستون Clint کپلا اواخر سه شنبه شب/اوایل صبح روز چهارشنبه فراق با کمی استفاده می شود Evan Turner خود را در سال 2020 اولین انتخاب دور از شبکه و 2024-دور دوم انتخاب از رزمندگان در مقابله. آنها نیز به دست آورد هوستون مرکز Nene, که تا به حال نه بازی های برگزار شده در این فصل و آنها چشم پوشی او صبح روز پنج شنبه.

قابل اعتماد شروع کالیبر مرکز یک قطعه گم شده در یک تیم است که نیاز به احاطه آن جوان هسته ای (سال دوم بازیکنان Trae جوان و کوین Huerter, سوم, سال, بازیکن, جان کالینز rookies های مخفی مایل به قرمز و د’Andre شکارچی) با استعداد تر. در کپلا, 25, به نظر می رسد این بازها به ارمغان آورد که در صفحه اصلی.

“ما احساس می کنیم ما آن را حق با ما جوان هسته ای” شاهین مربی لوید پیرس گفت. “کوین واقعا بازیکن خوب Trae واقعا بازیکن خوب د’Andre و کم واقعا خوب بازیکنان جان یک بازیکن واقعا خوبی است. چگونه ما کمک کند و آنها را احاطه کرده و چگونه ما همچنان به رشد آنها ؟ بخشی از حرکت اضافه کردن یک پسر مثل کلینت کپلا است که شما در اطراف جوان هسته ای با جانباز استعداد و ما هنوز در حال رفتن به رشد و توسعه ما جوان هسته. و این چیزی است که مهم است.”

وجود دارد کمی معوق. کپلا نخواهد پیوستن به شاهین در بوستون, و آن را ممکن است او کت و شلوار ممکن است تا بعد از این همه ستاره به عنوان او طول می کشد زمان برای التیام از آزار دهنده پاشنه راست آسیب (پیرس ذکر او نمی خواهید به عجله کپلا قبل از او آماده بود و با اشاره آنها تنها چهار بازی در سمت چپ به بازی تا شکستن).

ارائه کپلا بهبود می یابد تا از این آسیب او چهره به شاهین (14-38) که تنها به تازگی leapfrogged کاوالیرز (13-39) به صعود از کنفرانس شرق زیرزمین کاملا افزایش می دهد. در 39 بازی های انجام شده با راکت در این فصل کپلا (6-پا-10, 240 پوند) به طور متوسط 13.9 نقاط 13.8 ریباند و 1.8 بلوک در 32.8 دقیقه است.

هاوکز همواره یکی از بدترین دفاعی تیم در NBA در این فصل پس از اضافه کردن یک فیزیکی مرکز مانند کپلا ارائه می کنند بیشتر از یک لنگر در انتهای طبقه. او باید به ویژه به کمک می آید به دفاعی rebounding (آنها رتبه 24 در لیگ با 33.3 هر بازی دیده می شود که اندکی چشم انداز مثبت در این دسته پس از بازگشت از Collins) اما پیرس روشن بود بقیه تیم نمی تواند آرامش و تکیه بر آن.

“من فکر می کنم او فراهم می کند برخی از لبه حمایت می کند. … او واقعا خوب rebounder است که یک بخش بزرگ از خود دفاع پایان نمایشنامه با دفاعی ارتجاعی و نمی دهد تا کسانی دوم-شانس و فرصت ها” پیرس گفت. “اما آن را هنوز هم به عنوان خوب به عنوان او ممکن است یا هر جا که او ممکن است قادر به کمک به ما کسانی که بچه های دیگر شما نمی توانید می گویند: “اوه ما رو یک پسر عقب وجود دارد’ در حال حاضر من خوب است.”

زمان خواهد شد بگویید اما در جرم به نظر می رسد کپلا مناسب می تواند به خوبی در شاهین’ pick-and-roll سنگین طرح به خصوص هنگامی که با زوج جوان است.

“او یک pick-and-roll بزرگ و ما یک pick-and-roll تیم. … ما یک جوان هسته ای است که ما در حال هیجان زده در مورد آن را شروع می شود با Trae چون او را به نوعی از سر مار و او pick-and-roll نقطه گارد” پیرس گفت: از کپلا و جوان که رتبه دوم در NBA در کمک (نه در هر بازی). “او دوست دارد bigs که می توانید در پشت دفاع و تحت فشار قرار دادن بر روی لبه.”

داشتن کپلا اجازه خواهد داد که کالینز بازی کمتر کوچک-توپ مرکز و بیشتر از موقعیت طبیعی در قدرت رو به جلو است که می افزاید: حجم و باید به کمک این تیم دفاع. اما ترکیب این دو بازیکن که اکسل در تنظیمات صفحه نمایش و نورد به لبه ممکن است یک دستور العمل برای موفقیت برای شاهین جرم — کالینز شده است با هدف تبدیل شدن به بیشتر از همه کاره و توسعه خود را از بلوز و 3 نقطه شات که می تواند تبدیل به حتی بیشتر مهم است با علاوه بر این از کپلا (به عنوان روز پنج کالینز است که در تیراندازی 35.8% از 3 نقطه محدوده به طور متوسط 3.7 3 در هر بازی) پس از این دو نمی clash.

دوباره زمان خواهد شد بگویید اما پیرس نیست شکایت در مورد داشتن هر دو بازیکن به عنوان گزینه های.

“تیم های که در حال رفتن به سوئیچ ما می توانیم پیدا کردن ارزش در قرار دادن او در پست” پیرس گفت. “تیم های که می خواهید به گام تا و حمله رعد اسا Trae ما دو bigs است که می تواند رول به لبه. وجود دارد راه های از بازی آنها را با هم و پس از آن وجود دارد مزایای استفاده از بازی آنها را به طور جداگانه به عنوان به خوبی. هر بازی و هر بازی متفاوت است. شما در حال رفتن به بازی لیکرز و آنها شما نیاز به هر دو آنها است. شما در حال رفتن به بازی بروکلین و آنها شما کردم به جدا کردن آنها.”

کالینز, برای هیجان زده و علاوه بر این از کپلا حتی اگر تنظیمات باید حرکت رو به جلو.

“من احساس می کنم مثل او می آید و او نقش نام تجاری ما از بسکتبال” کالینز گفت. “و من احساس می کنم او می تواند در آمده و به نوعی در جا مانند یک قطعه پازل. بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از تاب برداشتن و مسائل ما باید به کار کردن زمانی که او می شود در اینجا, اما من احساس می کنم به طور کلی, آن خواهید بود یک سود بزرگ برای ما است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de