محتوای مقاله ادامه یافت

او می گوید: «دو معلم و یک مادر شاغل – برای بودن آن سه نفر دوشنبه تا جمعه بسیار سخت است.»

بتانی رید، یک مادر مجرد و شاغل در پریا، آریزونا، گفت پسرش کودی، ۱۰ ساله، برای ارائه تکالیفش تلاش کرده است.

او گفت: «شما می توانید استرس و سرخوردگی او را ببینید.» “و اون هيچوقت بچه اي نبوده که نگران مدرسه باشه”

با این حال ، برخی از پدر و مادر و معلمان گفت : روزهای اول مدرسه آنلاین پاییز امسال شده اند طراوت بهتر از ترم گذشته است.

فین فریمن، معلم کلاس هشتم انگلیسی در یک مدرسه چارتر شهر نیویورک، پس از تقلا برای کمک به دانش آموزان نگه داشتن با برنامه درسی عملا بهار گذشته، ذهنیت جدیدی را در آغوش گرفته است.

او می گوید: «معلمان قطعا ً به عنوان چیزی در آن مستقر می شوند که تا زمانی که نتونیم به ساختمان برگردیم، یک باند کمک موقت نیست، اما این چیزی است که باید همان اهداف مدرسه معمولی را به انجام برساند.»

دو معلم می گفتند حضور در مدارس مجازی در هفته اول بیشتر از بهار بوده است.

نیکول دالی، معلم آموزش ویژه دبیرستان در شیکاگو می گوید به نظر می رسد برخی از دانش آموزان با ناتوانی های عاطفی و یادگیری در خانه، بدون حواس پرتی کلاس درس، بهتر عمل می کنند.

دالی می گوید: «من فکر می کنم این بزرگترین سورپرایز بوده است، بچه ها چقدر به شدت برگشته اند و مشتاق یادگیری هستند.»

اشکالات فنی هنوز یادگیری را از خط خارج می کند.

در آستین، تگزاس، جیسون جپسون گفت که او و همسرش نزدیک به شش ساعت را در این هفته صرف تماس با نمایندگان منطقه مدرسه کرده اند زیرا دختر هفت ساله اش هارپر نتوانست وارد کلاس ها شود.

تمام سیستم عامل های مختلف کلاس آنلاین مدرسه در زمان های مختلف سقوط کرده اند ، گفت : Jepson ، حرفه ای ارتباطات با نام تجاری که می بیند چاره ای جز تحمل بار مطمئن شوید که دخترش در حال یادگیری است.

“من باید بفهمم که چگونه کافئین بیشتری بنوشم، کمتر بخوابم و هنوز پدر خوبی باشم، چون این تنها گزینه من است. این آموزش و پرورش اوست.» جپسون گفت. (Reporting by Gabriella Borter; گزارش اضافی توسط جاناتان آلن؛ ویرایش توسط ریچارد چانگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im