هفته گذشته دکتر لوری Mazurik یکی از تورنتو با تجربه ترین پزشکان اورژانس ارسال یک توجه داشته باشید به همکاران و شهروندان از یکی از دوستان شاغل در یک بیمارستان در ایتالیا. Mazurik در تلاش بود تا او را به همکاران به ویژه آنهایی که جوان احساس چه بود آمدن به اینجا.

“دیروز من شب (در زیر بخش مراقبت ويژه) و این وحشتناک بود,” او دوست نوشت. “من با ارسال سه مرد جوان به (مراقبت های ویژه) و آنها در حال مرگ را در حال حاضر.” او تا به حال یکی دیگر از دو که نیاز به مراقبتهای اما تا به حال هیچ جایی برای آنها ارسال کنند. “چه مدت می تواند ما را مثل این ؟” دوستان خود را نوشت. “من حتی 30 و من نمی توانستم جسمی آن ایستاده اند. این یک جنگ است. من احساس می کنم مثل زمان هل دادن من به رشد سریع تر است اما من آماده نیست در همه.”

در سراسر کانادا, پزشکان اورژانس و دیگر خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در حال آماده شدن برای یورش بر خلاف هر چیزی که تقریبا هر یک از آنها تا کنون مواجه اند. در خانه آنها در حال تصمیم گیری در مورد چه کسی را برای مراقبت از بچه های خود را اگر آنها مریض است. در محل کار آنها در حال فکر کردن را از طریق چگونه به جیره مراقبت اگر بخش خود را دریافت تاخت و تاز کردن. و آنها در حال انجام است که مطمئن نیستید در بسیاری از موارد اگر آنها به اندازه کافی از تجهیزات مناسب برای نگه داشتن خود را امن است.


پزشکی کارگران در لباس محافظ فشار یک بیمار بر روی برانکارد و در مقابل Policlinico Tor Vergata که در آن بیماران مبتلا به COVID-19 coronavirus به میزبانی, در, رم, ایتالیا, مارس 30 سال 2020 است.

Remo Casilli/ایسنا

بیش از گذشته هفته ملی پست صحبت کرده است به بیش از یک دوجین طب اورژانس و پزشکان در مورد آنچه که آنها در حال دیدن آنچه آنها نیاز دارند و چگونه آنها احساس. آنچه آمد از برخی از آنها چیزی است که شما به ندرت از پزشکان: ترس.

آنها می ترسند از آنچه آمده است. آنها می ترسند که بیش از حد بسیاری از کانادایی ها هنوز هم آن را دریافت نمی. آنها می ترسند برای بیماران خود را برای خانواده خود و برای خود. و آنها همیشه نمی بینم که در همان سطح از ترس منعکس شده در جهان است.

روز دوشنبه پس از صحبت به سه کانادا پزشکان در مورد وضعیت در حال حاضر به جایی که آنها هستند. هر منعکس ترکیبی از اضطراب تعيين و نا امیدی در مورد ارتباط ضعیف و کمبود تجهیزات.

نظرات خود را ویرایش شده اند برای شفافیت فضا و دستور زبان. در اینجا کلمات خود را:

دکتر David Carr به شیوه طب اورژانس در تورنتو

به عنوان پزشک کار ما در جامعه این است که به آرامش و مدیریت انتظارات و ما در این نقطه است. من همه چیز من می تواند به نگه داشتن آن ستون از حمایت جامعه من. اما زمانی که یک همسایه راه می رود و می گوید: “چه می کنید ؟ من حتی نمی دانم که چگونه به پاسخ. به دلیل آن را جعلی می گویند ‘و’ یا ‘،’ آن بزرگ نیست. آن را بزرگ خواهد بود که این ، آن را بزرگ خواهد بود زمانی که ما می تواند منعکس کننده در درس های آموخته شده و آماده برای موج بعدی. اما در حال حاضر بسیاری از پرستاران و پزشکان می ترسند.

من عاشق کارم هستم. من پرشور ترین پزشک اورژانس ملاقات خواهید کرد. من دوست دارم به عنوان یک دکتر اورژانس در حال حاضر ؟ هیچ. این ترسناک است. من خجالت نیست که می گویند که. همه ما دیده می شود بیماران مبتلا به مننژیت سلی نکروزان غلاف بیماری ها هستند که بسیار عفونی. و هیچ یک از ما تا کنون بوده است می ترسم. این یک نوع جدید از موج.

من دوست دارم به عنوان یک دکتر اورژانس در حال حاضر ؟ هیچ. آن را ترسناک

برای نسل من 40-چیزی ساله پزشکان اورژانس بچه های ما جوان هستند و آنها خوب است. آنچه که ما نگران هستیم این است که به نظر می رسد پس از آنها را اگر ما خوب نیست. ما نمی توانیم مفهوم احتمال, که در آن ما بیمار است و ما نمی توانیم پس از نگاه بچه های ما.

ما بر این باوریم که آنچه ما انجام می دهیم درست است اما ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما باید منابع را به آن را انجام دهد. من نیاز به مطمئن شوید که من باید این تجهیزات را به نگه داشتن خودم و خانواده ام سالم و بیماران من امن است. من واقعا مهم نیست که چه کسی در قدرت است. آن را فقط به بیش از وعده داده است که ما باید تجهیزات. من نیاز به می دانم که من نمی باید به جیره تجهیزات. ما در ایالات متحده در رسانه های اجتماعی است که مردم با استفاده از کیسه های زباله به عنوان ماسک. ما ترس است که می تواند اتفاق می افتد به ما استانی است که ما نمی خواهد که منابع. است ترس.

آلن دروموند است که یک پزشک خانواده در پرت, Ont., و روسای امور عمومی برای کانادا انجمن پزشکان اورژانس.

من فکر می کنم بسیاری از کارکنان اورژانس احساس اجازه پایین توسط دولت است. من فکر می کنم آنها احساس اجازه پایین توسط بهداشت عمومی از آنجا که ما در حال جیره بندی با تجهیزات و ما در حال گرفتن مخلوط پیام بر اساس این هفته. آن را مانند آنها واقعا درک این ؟ ما آن را دریافت کنید. اما هیچ کس دیگری به نظر می رسد به آن را دریافت. بنابراین ما در حال عجله در اطراف مانند خرگوش تلاش برای به دست آوردن چیزهای ما با هم هستیم و کشیدن دولت همراه با ما.

دولت شده است بسیار آهسته به درک بالقوه برای این چیز. پاسخ خود را در ابتدا بوده است desultory, افزایشی, واکنشی — فقط کمی dribs و drabs از اطلاعات به عنوان ما می آیند. و من فکر می کنم که این واقعا ناراحت بسیاری از پزشکان اورژانس و پرستاران. در اینجا ما در دنیای خودمان دانستن اینکه چه چیزی می تواند این نگاه را دوست دارم و ما باید یک دولت که خدمت pablum به توده ها در تلاش برای تحریک توده وحشت. اما نیست که مفید آماده شدن برای یک فاجعه طبیعی است. آن بوده است که رهبری کنفرانس خبری که بزرگ نیست.

ما فقط در حال رفتن به مجبور به انجام کار ما

وجود دارد برخی از نگرانی و اضطراب بدیهی است که در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس و آوردن ویروس در صفحه اصلی به عزیزان. بنابراین من فکر می کنم که یک موضوع مشترک است که ما در حال شنیدن. آن را قطعا نه وحشت. ممکن است وجود داشته باشد قطعا برخی از اضطراب. وجود دارد ممکن است در برخی از محافل برخی از سطح از ترس, اما شما می دانید چه ؟ ما هیچ انتخاب است. ما می دانیم که ما باید کمی هم منجر شود و شما می توانید زمان خود را صرف فرسایش و مضطرب بودن و تعجب که چرا شما نمی تبدیل شدن به یک وکیل. اما هیچ کدام از آن می شود بسیار مفید است. این کار که ما برداشت. این یک کار است که ما در آن هستیم. این واقعا ضروری و خدمات ما فقط در حال رفتن به مجبور به انجام کار ما است.

دکتر لوری Mazurik شیوه های طب اورژانس در تورنتو

در همه جا مردم به طور فزاینده ای آگاه نمایند. و چه هیچ یک از ما می دانید دقیقا زمانی که ما (Personal Protective Equipment) عرضه می گذرد به اجرا. در ایالات متحده طب اورژانس مرجع تخصصی زیادی وجود دارد DIY فعالیت است. مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها می توانند خود را در خانه ماسک. و برخی از جنبه های آن ممکن است شایستگی داشته باشند اما آنها نیاز به علمی هدایت.

من فکر می کنم که دولت فدرال باید تقریبا ایجاد یک اعلام جنگ با این ویروس و درمان آن مانند آن و انجام هر گونه اقدامات که با که به صنعت به تجهیزات است که نیاز به حفاظت از خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. و اگر مردم شده است که انباشت ما باید پیدا کردن که آنها در حال امن و کسانی که لوازم بنابراین ما می توانیم توزیع آنها را به بیمارستان که ممکن است تاثیر دیر.

اگر مردم شده است که انباشت ما باید پیدا کردن که آنها در حال امن و لوازم آن

کسانی که اصلا سارس تجربه قطعا در ابتدا از این نگران نیست در همه. حتی نگران زمانی که آنها را دیدم ایتالیا. من فکر می کنم آنها فقط شروع به درک زمانی که آن را ضربه آمریکای شمالی است که شاید این یک تهدید بود. اما در حال حاضر من فکر می کنم آنچه را که آنها احساس می کنید که آنها تا به حال به اندازه کافی به صحبت کردن با آنها در مورد آنچه در آینده. آنها نمی دانند که چه انتظار می رود و در حال حاضر روحیه خود را واقعا انداختن. آنها نمی دانند که چگونه آنها در حال رفتن به استفاده در مبارزه است. آنها نمی دانند که چه انتظار می رود چرا که آنها جوان و آنها واقعا لازم نیست که این نوع از زندگی در حال تغییر تجربه است. اگر چه من فکر می کنم آنها در حال رفتن به رفتن را از طریق یک در حال حاضر. من فکر می کنم آنچه که آنها در حال شروع به درک این تاثیر چیزی شبیه به این در کل خود را در چارچوب در زندگی جلو می رویم.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: richardwarnica

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de