آن عاشق بود و آن را رو به خنگ

این زمان را به بازی بزرگ, خنگ بازی های ویدئویی [New York Magazine] “حدود 6,000 مقالات من را خوانده ام بیش از دو هفته گذشته را به من اطلاع داد که در حال حاضر هرگز یک زمان بهتر برای “رسیدن به بازی های ویدئویی است.” اگر شما نا آشنا, بازی های ویدئویی یک شکل از سرگرمی های تعاملی; آنها از نوع قابل پخش, فیلم در راه است. وجود دارد بسیاری از بازی ها شما می توانید سعی کنید در این مواقع استرس. شما می توانید بازی عبور از حیوانات که در آن شما در انجام کارهای روزمره برای یک متخلف صاحبخانه که به ظاهر هر نظر به عنوان توصیف “بازی ما نیاز به در حال حاضر.” شما می توانید بازی بازی های چند نفره و صوتی-چت با دوستان خود و یا داوران-ریگ livestream راه اندازی است که به شما امکان اجرای بازی مانند Jackbox. اگر شما می خواهید به صرف $300 در تجهیزات مورد استفاده شما می توانید بازی بازی های رمان بازی ورزش حلقه مناسب ماجراجویی و چرم گاومیش. شما می توانید یک بازی غنی بافت نقش بازی بازی با عمیق و پیچیده روایت است. یا شما می توانید یک بازی بزرگ و لال بازی — که چیزی است که من توصیه می کنم.”
ارسال شده توسط صدای فش فش (24 نظرات کل) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من بازی های زیادی از سرزمین های مرزی 3, Far Cry 5, و من فقط شروع به بازی Uncharted 4. همه از این بازی ها خیلی چیز برگر: قابل پیش بینی آسان به مصرف & رضایت بخش است. من کاملا موافقم با این مقاله که در حال حاضر زمان مناسب برای فقط شیرجه رفتن به چیزی آسان و انجام.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 1:43 PM در 7 آوریل
اگر شما نا آشنا, بازی های ویدئویی یک شکل از سرگرمی های تعاملی; آنها از نوع قابل پخش, فیلم در راه است.

در نهایت شما آن را توضیح دهید Fizz! من تعجب آنچه شما بوده ام به نوشتن در مورد تمام این مدت حس می کند خیلی بیشتر در حال حاضر.
ارسال شده توسط Think_Long در 1:43 PM در مارس 7 [4 علاقه]

پس از یکی از یاران کردم دور گرفته شده و دیگر نمی تابه من گفت: “برو به آن” و خریداری یک کامپیوتر قادر به پخش سیاره باغ وحش که من شده اند با حسرت به بازی برای تقریبا یک سال. من با استفاده از آن برای ایجاد انگیزه کار بر روی پایان نامه من: من اصلا به باز کردن بازی و یا آن را نصب کنید تا من یک طرح کلی برای من فصل دوم تحلیل ها تکمیل و تجدید نظر در اولین فصل بازگشت در مجله.

من می خواهم آن را بسیار بد است.
ارسال شده توسط sciatrix در 1:45 PM در مارس 7 [5 علاقه]

نصب عذاب 2016. من می خواهم به بازی یکی از جدید اما پول تنگ است. که سرد من سیستم جدید نقش 2016 با همه چیز تا 11.
ارسال شده توسط Splunge در 1:51 PM در مارس 7 [2 علاقه]
من از دست دسکتاپ من و من GTA V.
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 1:54 PM در مارس 7 [1 علاقه]
من Black Mesa (مدرن بازسازی Half Life) شروع پخش از طریق آن و آن را دوست داشتم. به عنوان COVID-19 اعداد رشد روزانه من سطح کورتیزول افزایش یافت تا جایی که من احساس می کردم که من نمی خواهم به استرس اضافی از “آنچه در اطراف گوشه پنهان شده در تاریکی انتظار برای کشتن من؟” بنابراین من شروع به بازی موشک لیگ دوباره. قطعا خنگ بازی من می خواهم در حال حاضر.
ارسال شده توسط onehalfjunco در 1:58 PM در 7 آوریل
من بازی 2017 شکار در حال حاضر و هر چند ده دقیقه یا بیشتر سعی در متقاعد کردن شما است که آن را پیچیده Mindbendy تصویری بازی آن است که در واقع یک خنگ بازی های ویدئویی.

آن را سرگرم کننده برای کت بیگانگان در چسب و سپس شلیک کنید و آنها را با یک سبز اشعه مرگ است که باعث می شود آنها را منفجر شود ،
ارسال شده توسط lorddimwit در 1:59 PM در 7 آوریل

من شده است بازی کنترل (DLC جدید به تازگی بیرون آمد) چون حداقل آن را هنوز هم عجیب و غریبتر از واقعیت است. که گفت: 2020 شده است هیچ اگر نه یک ناوشکن از مفروضات.
ارسال شده توسط Godspeed.شما!سیاه و سفید.امپراتور.پنگوئن در 2:00 بعد از ظهر در مارس 7 [2 علاقه]
پس از سالها مقاومت در برابر خانواده ما در نهایت دستور داد تا به تاریخ کنسول. همسر من آن پیشنهاد را هفته گذشته و به عنوان به زودی به عنوان من متوجه شدم که در نهایت می تواند بازی “Red Dead Redemption دوم” پس از سال ها از اشتیاق من شروع به پریدن کرد در این فرصت. امروز وارد و مرد این همه چیز من امیدوار است.
ارسال شده توسط AlonzoMosleyFBI در 2:07 PM در مارس 7 [1 علاقه]
این نیمه درست است. من شده است بازی جهنم از مرز. معمولا من واقعا به تفنگ تیرانداز بازی که بسیار اما…..من حدس می زنم من در حال حاضر.
ارسال شده توسط capnsue در 2:08 PM در 7 آوریل
من بازی Assassin’s Creed اودیسه در گوگل Stadia بتا و به دلایل مختلف هرگز به بازی در اطراف آن پس از آن. من شروع به پریدن کرد پشت در آن اجرا می شود خوب من (خیلی قدیمی) بازی کامپیوتر, و آن را بزرگ. آن را ممکن است بیش از حد خوب بود واقعا خنگاما آن را شامل در حال اجرا در سراسر یونان باستان و لگد زدن اسپارتها خاموش صخره ها بالا و من نمی توانم آن را توصیه به اندازه کافی.

آن را عجیب و غریب هفته در نهایت به اطراف برای بازی در این بخش است که خنگ بازی در مورد تیراندازی راه خود را از طریق یک بیماری زده منهتن, اما من می خواهم به معنی آن احتمالا سال پس از.
ارسال شده توسط BungaDunga در 2:10 PM در مارس 7 [1 علاقه]

فقط نقل مکان کرد خانه هستم و بدون مناسب اینترنت در حال حاضر فقط اطلاعات گوشی. در نتیجه هیچ موشک لیگ یا مرده توسط نور روز (دو معمول fallbacks زمانی که بازی را از طریق هر چیز دیگری) برای من خیلی بین ذبح منار اجرا می شود, دوست پسر من و من در حال بازی از طریق New Vegas دوباره و این بار به عنوان یک شورای ملی مقاومت خر خر کردن. بخش هایی از بازی (به عنوان مثال Nipton) بسیار سخت تر زمانی که شما در شورای ملی مقاومت جناح armour تمام وقت…
ارسال شده توسط Dysk در 2:10 PM در 7 آوریل
(آن را سخت به فشار دشمنان صخره در اودیسه شما نیاز به ارتقاء تا زمانی که شما یک ویژه لگد توانایی. سپس شما می توانید فریب اسپارتان ژنرال به صخره و فقط لگد آنها را به مرگ آنها. آن چنان رضایت بخش!)
ارسال شده توسط BungaDunga در 2:11 PM در 7 آوریل
وجود دارد هر گونه گنگ بزرگ سوئیچ بازی ؟ و یا آن را به عهده گرفت ما همه مشغول عبور از حیوانات (منظورم ما هستند اما…)?
ارسال شده توسط BuddhaInABucket در 2:14 PM در 7 آوریل
و در اینجا من فقط به جریان 1986 NES های Wii – که بزرگ و به اندازه کافی گنگ درست است ؟
ارسال شده توسط mincus در 2:16 PM در 7 آوریل
من شده است بازی موشک لیگ در مک از طریق Geforce در حال حاضر. بازی 2v2 با سه به همان اندازه ماهر دوستان قطاری بسیاری از سرگرم کننده از یک وانت بازی ultimate frisbee.
ارسال شده توسط john هادرون در 2:19 PM در 7 آوریل
من برای بازی کردن بازی های بسیار دیگر و لال و یا در غیر این صورت اما من ممکن است دود برخی از قابلمه قرار داده و روی موسیقی متن بازی Wolfenstein جدید Colossus و من چهره جنگ در حالی که خواندن اخبار.
ارسال شده توسط CynicalKnight در 2:22 PM در 7 آوریل
زمان به بازی horsie بازی را آرتور مورگان یک chonky بویلر
ارسال شده توسط poffin boffin در 2:22 PM در 7 آوریل
PUBG موبایل برای من.
ارسال شده توسط dobbs در 2:23 PM در 7 آوریل
شده دوباره پخش OG توده اثرات. FemShep 4 lyfe
ارسال شده توسط dismas در 2:26 PM در 7 آوریل
من دوست دارم که در این مقاله عنوان اصلی خیانت آدرس و تگ عنوان شد: “این بازی با گرافیک خوب بازی در حال حاضر”.
ارسال شده توسط hanov3r در 2:27 PM در 7 آوریل
من شده است بازی بسیاری از حیوانات عبور از افق های جدید (سوئیچ) و فوتبال (روی PC). هر دو فوق العاده هستند برای کسانی که بار زمانی که شما واقعا فقط می خواهید برخی از فکس از کنترل جهان را به خود و محیط اطراف است. آنها هر دو مشابه در taskless بی هواپیماهای بدون سرنشین-نوع گیم پلی بنابراین من تقویت آن با کمی Groove Coaster وای وای حزب (سوئیچ) که به ارمغان می آورد یک نوع گیم پلی است که می تواند شکسته شود در کمی لذیذ گزش صدر با موسیقی بزرگ است.

من بحث دانلود نیمه عمر: Alyx یا 2 اتاق من برآورده VR هوس به reaallly (دیجیتالی) در جهان..

اگر من می توانم اضافه کردن یک چیز به این پست آن است که بازی های سرگرم کننده هستند و به تنهایی می تواند سرگرم کننده و حتی بیشتر با هم obv – حتی اگر شما بازی همان بازی! ایجاد اختلاف خود را با دوستان و به اشتراک گذاری آنچه شما تا هستیم. شاید شما حتی تا پایان بازی همان بازی با هم. ما شروع با 5 نفر به عنوان راه های شلغم قیمت در ACNH و آن رشد کرده و به بیش از 15. با کانال های هستند که فقط برای, موسیقی, کانال فقط برای تماشای همان جریان از یک فیلم و یا YT لیست پخش و دیگران برای کم اثر چند نفره چیزهای مانند Jackbox بازی. این یک مجازی فوق العاده مقام سوم و من احساس می کنم نزدیک به بسیاری از دوستان من از من قبلا (که عجیب و غریب است می گویند..).

بازی بزرگ است! بازی بیشتر از آنها!
ارسال شده توسط RobertFrost در 2:29 PM در 7 آوریل

دوستان من و من در حال برگشت به سرنوشت 2 آن را به عنوان رایگان به بازی. من تا زمانی که اولین حمله آمد بنابراین چند سال ارزش محتوا به به و آن را جامد سرگرم کننده بی فکر است که می تواند فقط در زمان خوردن.
ارسال شده توسط slimepuppy در 2:31 PM در 7 آوریل
من که بازی Mah Jong کاشی بازی و بازی یک نفره بر روی آی فون. این است که به اندازه کافی گنگ?
ارسال شده توسط njohnson23 در 2:33 PM در 7 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net