“آن را به خوبی به نشستن در آتش و بحث در مورد پروژه”

زوم با ما شروع به داشتن سرمقاله جلسات در Red Dead Redemption [Rock Paper Shotgun] “بیشتر ما فقط داشتن واقعا تلخه زمان گفت:” Viv زمانی که من صحبت کرد و به آنها در مورد جلسه خود زندگی قبل از کابوی ها. “ما نیاز به مقابله با تمام کسانی که زوم و جلسات اسکایپ و ایمیل ها و تماس های تلفنی… و ما فقط احساس بدتر و بدتر و بیشتر اذیت همه زمان ها است.” کمیته مبارزه با سانسور در نظر گرفته شد ظاهرا اما مردم تمایل به فقط سرگردان کردن و شروع به حفاری و یا آزادسازی شن در این جلسه جدول “پس از چیدن ترین مضحک بازی به دیدار به نظر می رسید خوب است.” اما پس از آن آن را به عنوان معلوم شد آن را کاملا به عنوان مضحک به عنوان انتظار می رود. “نکته این است که” Viv توضیح داد: “کابوی ها فقط نگاه درست زمانی که آنها در حال نشستن در اطراف آتش? آنها نگاه مانند آنها در یک جلسه: خاراندن بینی و اخم و گاهی اوقات قیافه.”
ارسال شده توسط صدای فش فش (27 نظرات کل) 17 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
آن را در مقاله ذکر شده است اما آن را به ارزش تکرار کنید در اینجا: “نشستن بر روی زمین” نقشه برداری به همان کنترل به عنوان “خفه نزدیکترین فرد”. من شک دارم این منجر به برخی از جالب مدیر جلسات.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 6:43 AM on May 25 [11 مورد علاقه]
برخی از دوستان است و من شده اند معاشرت با VR هدست در Star Trek: Bridge خدمه و شما می دانید چه ؟ افتضاح بازی عالی پاتوق فضا. زوم ممکن است به شما خیلی بردی دسته موزاییک از همیشه در حال تغییر قطعنامه به عنوان مردم اتصالات اشباع اما شما نمی توانید نقطه در مردم در زوم. شما می توانید تماس با چشم به نشان می دهد توجه و یا استفاده از همان نشان می دهد که شما در حال صحبت کردن با شما ندارد و جدایی استریو به شما یک نشانه به عنوان کسی که صحبت کردن در زمانی که شما به دنبال آنها. من نوع مات و مبهوت میکنه که شیر Oculus ، نیست شروع به پریدن کرد در این. آن را نیز یک بازی خوب برای گوگل مقوا اگر آنها تا به حال به کشته شدن آن است. به عنوان احمق به عنوان آن را برای تلفن های موبایل VR WeWork خواهد بود داشتن حق در حال حاضر.
ارسال شده توسط phooky در 6:58 AM on May 25 [11 مورد علاقه]
این مرا به یاد وحی از اسنودن filedump که NSA بررسی بازی World of Warcraft به عنوان محل های ممکن برای القاعده استخدام; من شک و تردید بود اما در حال حاضر من تعجب می کنم.
ارسال شده توسط هالووین جک در 7:00 AM on May 25 [1 علاقه]
این فوق العاده است. این همچنین بدان معنی است که با 100% اطمینان وجود دارد که برنامه نویسان خارج وجود دارد در حال حاضر در حال توسعه دیگر عجیب و غریب و خلاقانه زوم جایگزین. در عرض یک ماه و یا بنابراین ما شروع به دیدن برخی از واقعا موز مسائل… هر چند من تصور عقب پایان از اتصال مردم و مدیریت این ارتباطات بسیار بالا با پرش از روی مانع برای ورود به این تلاش. (مسلما من می دانم که هیچ چیزی در مورد برنامه نویسی کامپیوتر و مسائل فنی درگیر با ساخت زوم جایگزین.)
ارسال شده توسط SoberHighland در 7:00 AM on May 25
به یاد داشته باشید که چگونه یوبی سافت اعلام کرد که آنها به آزادی آموزشی نسخه از Assassin’s Creed بازی ها, منهای ترور اما علاوه دانشنامه مدخل در ساختمان های تاریخی و چنین است ؟ شاید در حال حاضر سازندگان از هر بازی با یک بخش اجتماعی خواهد شد, در امتداد خط های مشابه را در کنفرانس تنها به ایجاد بازی های خود را برای کار از خانه.
ارسال شده توسط acb در 7:00 AM on May 25 [1 علاقه]
آنها باید گسترش استعاره و نیروی تمام مکاتبات ایمیل به 24-48 ساعت همان مقدار از زمان آن طول می کشد برای پست الکترونیکی می رسند در این بازی است.

یا برنامه نشست و اگر شما در هیئت مدیره هنگامی که برگ های آن ایستگاه شما مجاز به شرکت.

و یا حل و فصل بحث با دوئل.
ارسال شده توسط mmcg در 7:00 AM on May 25 [15 علاقه]

من تا به حال آن را پیشنهاد کرد که ما باید در جلسات Roll20.
آتش به نظر می رسد یک گزینه بهتر است.
ارسال شده توسط فقط این مرد y’know در 7:42 AM on May 25
من تا به حال آن را پیشنهاد کرد که ما باید در جلسات Roll20.

تمام جلسه تصمیم گیری در حال حاضر مهارت چک اگر شما تصمیم می گیرید به اندازه کافی سریع شما از دست دادن خود را به نوبه خود.
ارسال شده توسط کنجکاو, nu در 7:54 AM on May 25 [5 علاقه]

این است پیدایش Westworld?
ارسال شده توسط Jode در 8:00 AM on May 25 [1 علاقه]
“آن را مودب به شستن صورت خود را قبل از یک کابوی جلسه از دوره ‘به عنوان گاهی اوقات شما می تواند واقعا سفت در خون و خاک و درک نمی کنند’. و این نه فقط یک نگاه حرفه ای است.”
ارسال شده توسط doctornemo در 8:10 AM on May 25 [2 علاقه]
هیچ cowgirls?

من در غیر این صورت مانند مفهوم است.
ارسال شده توسط amanda در 8:14 AM on May 25

من فکر کردم که ما قرار بود به طور انحصاری با استفاده از شی گرا شکمبند در محل کار در حال حاضر. پس از شما ساخته شده است که احراز هویت ماژول برای پروژه خود را و تبدیل آن به یک شی ملموس و آن را دنبال در اطراف همکاران در حالی که هرزه نگاره آنها را با نقل قول های فیلم.
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 8:14 AM on May 25 [1 علاقه]
در نروژ نشان می دهد تلویزیون “اشغال” مقاومت دیدار در یک بازی FPS است که ممکن است یک بازی واقعی کسی غیر از من را تشخیص…
ارسال شده توسط stevil در 8:15 AM on May 25 [2 علاقه]
در طول این سالها من اغلب پیشنهاد تیم ما در بازی جلسات یک بار در چندی. آن واقعا مهم نیست که بازی. اما البته وجود خواهد داشت برخی از مسائل با دسترسی generationalism ،

برای تیم من سخت افزار نمی خواهد موضوع را از ما فربه dev ماشین آلات کافی برای بسیاری از بازی ها حتی بدون gpu ها. اما که ممکن است یک مانع برای افراد دیگر کار از خانه در حال حاضر. هر چند یک PS4 کسری از هزینه در مقایسه با معادل لپ تاپ/دسکتاپ gaming rig.

بازی برخی از co-op بازی خواهد بود بهتر از زوم اجتماعی ، چیزی شبیه SnowRunner ، من فکر می کنم من سرگردان به دور از هر نقطه که من در ساخت و در حال حاضر من فقط می خواهم به بازی بعضی از vidya.
ارسال شده توسط Godspeed.شما!سیاه و سفید.امپراتور.پنگوئن در 8:18 AM on May 25

هر چند یک PS4 کسری از هزینه در مقایسه با معادل لپ تاپ/دسکتاپ gaming rig.

اما c’mon. این ایده که هر سازمان نیاز خواهد بود یا gaming rig یا یک PS4 به منظور شرکت در جلسات لازم است به طور کامل و آجیل و اگر نه فقط یک کمی اندکی مغرور. نه پرنیان ؟ LOL sux به شما می شود.
ارسال شده توسط Thorzdad در 8:33 AM on May 25 [1 علاقه]

من تا به حال آن را پیشنهاد کرد که ما باید در جلسات Roll20

شما نمی صوتی خود را در اختلاف?

من اصلی را از 9 هفته از تعطیلی این است که تمام جهان یک) نیاز به فشار به بحث و ب) نیاز به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن. هنگامی که آن را درست انجام شود آن را احساس می کند مانند یک به طور کامل مکالمه طبیعی.

قطع/وصل نمودن صدای مکالمه است نه یک جایگزین قابل قبول برای PTT.
ارسال شده توسط bonehead در 8:56 AM on May 25 [3 علاقه]

موش ها نیز نیاز به یک اختصاص داده شده PTT را فشار دهید. تمام ظروف سرباز یا مسافر با Button3/button4 و کروم در نیازهای خاص به مرگ است.
ارسال شده توسط bonehead در 8:58 AM on May 25
من اصلی را از 9 هفته از تعطیلی این است که تمام جهان یک) نیاز به فشار به بحث و ب) نیاز به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن. هنگامی که آن را درست انجام شود آن را احساس می کند مانند یک به طور کامل مکالمه طبیعی.

من با استفاده از نوار فضا به طور موقت وصل نمودن صدای مکالمه در زوم – اما کار نمی کند و زمانی که شما نیز به طور همزمان در یک سند دیگر. آن بزرگ نیست.

سوال این است: چه باید بکنید برای افرادی که نمی باید VR هدست – و نحوه رسیدگی VR بیماری ؟ هر چند شاید این تنها یک مشکل زمانی که شما در حال حرکت.
ارسال شده توسط jb در 9:15 AM on May 25

من Roll20 دو بار در هفته. من شنیده ام که اختلاف یک نوش دارو برای, صوتی, مسائل, اما ما تا به حال مشابه صوتی مسائل با اختلاف. پس از آن این واقعیت است که هر کس در حال اجرا است Roll20 و اختلاف در همان زمان با برخی از اختلاف در برخی از Roll20 و همه چیز را می شود حتی بیشتر مشکل ساز است. آن را تبدیل به یک مورد نگهداری از گربه.

در چند هفته گذشته Roll20 کار کرده خیلی بهتر برای ما تنها با یک زن و شوهر کمی re-اتصالات مورد نیاز است. شاید Roll20 بهبود یافته چیزی در پشت خود را به پایان ؟ بدون در نظر گرفتن Roll20 کار کرده فقط در مورد کاملا چند هفته گذشته.
ارسال شده توسط SoberHighland در 9:20 AM on May 25

برخی از دوستان است و من شده اند معاشرت با VR هدست در Star Trek: Bridge خدمه و شما می دانید چه ؟ افتضاح بازی عالی پاتوق فضا.

چه wat, phooky? ما نیز حلق آویز کردن با دوستان در Star Trek: Bridge خدمه و ما فکر می کنم آن است که یک بازی مناسب و معقول است که فقط نیاز به یک چند کشتی حالت و هواداران جامعه برای تبدیل شدن به ،

مثل چرا نمی توانید انجام یک رب النوع اتش و فلزکاری دست ژست? حتی وجود دارد یک شکلک برای آن!🖖
ارسال شده توسط خلبان اتوماتیک در 9:42 AM on May 25 [1 علاقه]

من تعجب می کنم اگر زندگی دوم تا به حال هر نوع رنسانس? به نظر می رسد مثل این است که لحظه مناسب برای آنها.
ارسال شده توسط Teegeeack AV باشگاه در 10:10 AM on May 25
من هنوز هم نمی بینم چه ثابت است بر حضور فیزیکی حتی در آواتار فرم به یک مکالمه; اگر شما نیاز به زمان واقعی چت روم می کند فقط به عنوان به خوبی. اما که می تواند اوتیسم صحبت کردن.
ارسال شده توسط یک قدرت کراوات پوشیدن او-سرمایه داری در 10:26 AM on May 25 [2 علاقه]
من باید اعتراف, ما نگاه, اما منعکس کردن Roll20. بیش از حد داد و بیداد کن. ما با استفاده از یک Avrae ربات در اختلاف برای داوری قرار داده و نقشه های ما در Schmeppy.
ارسال شده توسط bonehead در 11:11 AM on May 25
خلبان اتوماتیک اگر آن را واقعا یک بازی خوب هر کس می تواند فوق العاده هیجان زده وقتی که من انتخاب اصلی شرکت حالت اما nooooo همه و همه مانند “این است که همه فقط کوه در می رم سوئیچ و فشار دادن دکمه, من نمی خواهم این, این است که خیلی شبیه من روز کار در حال اجرا یک 1970s-عصر نیروگاه هسته ای.”
ارسال شده توسط phooky در 11:15 AM on May 25
این ساخته شده من فکر می کنم زندگی دوم ، و ماتریس metaverse ، من احساس می کنم دنیای مجازی همیشه برگزار شد به در دسترس بودن فقط در تعامل با افراد در دنیای واقعی است. من حدس می زنم در حال حاضر است خود را شانس بزرگ!
ارسال شده توسط snofoam در 11:32 AM on May 25
این ایده که هر سازمان نیاز خواهد بود یا gaming rig یا یک PS4 به منظور شرکت در جلسات لازم است به طور کامل و آجیل و اگر نه فقط یک کمی اندکی مغرور. نه پرنیان ؟ LOL sux به شما می شود.

این یک راه حل برای همه, اما آن را در واقع ممکن است مقرون به صرفه برای برخی از شرکت ها فقط به رها کردن کشتی PS4+RDR2 به همه با توجه به وجود نمی توان هر روز رفتن هزینه های سرور و حداقل هزینه های پشتیبانی.
ارسال شده توسط Mitheral در 11:51 AM on May 25 [1 علاقه]

شما نمی صوتی خود را در اختلاف?

جالب اینجاست که ما شده ایم پس یک بار از مسائل با اختلاف audio بنابراین ما با استفاده از یک نرم افزار زوم جلسه به صورت صوتی.

همه جلسات باید شروع با “رول برای طرح” هر چند.
ارسال شده توسط فقط این مرد y’know در 11:53 AM on May 25 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer marmaris escorthtml nullednulled themesEnobahis GirişBetizm Girişgates of olympus oynaLevitra