Ivanka Trump تساوی تمسخر در هند برای ستایش مهاجر را سخت خانه سفر

دهلی نو — وزیر مشاور ریاست جمهوری Ivanka Trump را ستایش از یک نوجوان دوچرخه سوار در خانه صدها کیلومتر دور است رسم انتقاد در هند برای بودن نسبت به وضع اسفناک فقیر کارگران مهاجر در حال مبارزه در یک مستند.

دختر انجام شده پدرش در پشت دوچرخه او برای حدود یک هفته از 1200 متر (750 مایل) دو گفت: یکی از بسیاری از کار خانواده های مهاجر ترک شهرهای بزرگ برای خانه های خود در دیگر نقاط هند به دلیل خاموش است sapped پس انداز خود را.

“15 سال به Jyoti Kumari انجام او را زخمی پدر به خانه خود ایجاد کرد پشت دوچرخه پوشش +1,200 متر بیش از 7 روز. این شاهکار استقامت و عشق و محبت اسیر تصورات مردم هند و فدراسیون دوچرخه سواری!” Ivanka دختر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شب جمعه.

هند, دوچرخه سواری, فدراسیون تحت تاثیر قرار با استقامت دعوت کرده است او را برای محاکمه و گفت: این می تواند داماد او را به یک دوچرخه سوار, رسانه های محلی گزارش.

اما مخالفان سیاسی خود را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مفسران در کشور 1.3 میلیارد دلار گفت: Jyoti را ناامید سفر خانه به دلیل فلج حمل و نقل و خاموش بود و به سختی چیزی برای جشن گرفتن.

“او فقر & ناامیدی هستند که جلال به عنوان اگر Jyoti حدودا از 1200 متر برای هیجان آن. دولت خود را شکست خورده است که به سختی چیزی برای ترومپت به عنوان یک دستاورد” عمر عبدالله رئیس سابق وزیر جامو و کشمیر توییتی در روز شنبه در پاسخ به Ivanka پیام.

کارشناسان بهداشت می گویند هند گسترده مستند کمک کرده است تا حد گسترش COVID-19 اما آن را تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر زندگی می کنند که در دستمزد روزانه به آستانه فقر است. پس از چند هفته از نصب نقد و قصه از مشکلات دولت در حال حاضر در حال اجرا قطار و اتوبوس برای کمک به مهاجران به خانه.

“این است که یک شاهکار تعالی. آن را یک شاهکار سوخت ناامیدی ناشی از سنگدلانه نگرش دولت گفت:” كانتى چیدمبرم یک پارلمان در مورد نوجوان سخت خانه سفر.

Jyoti یک راننده ریکشا در شمال هند گفت که او نمی تواند چرخه به دلیل یک حادثه او دچار ماه پیش. با مواد غذایی و پول نقد در حال اجرا خود دختر تصمیم گرفت او را سوار او را به روستای خود را در ایالت شرقی بیهار.

“در ابتدا من تا به حال شک و تردید چرا که او فقط 15 اما من اشتباه بود” موهان Paswan به رویترز گفت از طریق تلفن. “او از من خواست به نشستن بر روی دوچرخه و توجه به آنچه که مردم می گویند.”

آنها جان سالم به در بیسکویت و مواد غذایی است که مردم به آنها در طول توقف در تاول هند تابستان است. Jyoti گفت: او خوشحال بود که او آورده بود پدر خود را به خانه با خیال راحت.

او کاهش یافته است کشیده می شود به بحث در مورد Ivanka پست گفت: “من بسیار خوشحال هستم با قدردانی من از تمام گوشه و کنار.” (گزارش by Sanjeev Miglani; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de