کت’ رایت ‘کاملا’ نامزد ACC ترین بهبود بازیکن

به عنوان یک دانشجوی سال اول, Georgia Tech به جلو موسی رایت در دادگاه سهم بودند بنابراین حداقل این است که مربی جاش Pastner اختصاص داده و او را به یک ” اشتباه گروه هدف که شد وزن آموزش و توسعه مهارت به جای آماده شدن برای بازی های آینده.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم تولید خود را آنقدر پراکنده است که او شروع به 21 بازی اما همچنین دریافت نمی کردن نیمکت برای دو بازی. او هفت دقیقه و یا کمتر در یکی دیگر از پنج بازی – و یکی از آن پنج بازی بود او آغاز شده است.

پس از تعطیلات آخر هفته, بازی رایت دوم شد و در ACC در زمینه هدف در صد (.553), نهم در ریباند در هر بازی (7.3), 12th در امتیاز در هر بازی (13.7) ششم در دو دونفره (هفت) و نهم در بلوک در هر بازی (1.2). یک سال پیش او به طور متوسط 6.7 3.7 امتیاز و ریباند در هر بازی.

در روز شنبه او به ثمر رساند 33 امتیاز 14-برای-17 تیراندازی با 10 ریباند در سیراکیوز تبدیل شدن به اولین بازدید از بازیکن پست یک 30/10 خط حامل گنبد پس حداقل 2010-11 با توجه به وب سایت ورزشی مرجع. یک سال پیش در همین ورزشگاه رایت نیست حتی به کت’ 73-59 برنده شدن بیش از پرتقال و تلقی های غیر ضروری به عنوان مربی جاش Pastner متکی جیمز بانک Abdoulaye Gueye و اوان کول در این پست.

Pastner که تیم نقش Clemson سه شنبه شب در McCamish غرفه اذعان تعصب خود برای رایت. با این وجود او معتقد است رایت سزاوار توجه ACC ترین بهبود بازیکن سال جایزه.

“او را به دست آورده است که بر اساس تولید خود و بازی” Pastner روز دوشنبه گفت: در ACC مربیان تلفنی. “من فکر می کنم او خیلی خوب برای بیشتر قسمت ها.”

به خصوص برای یک بازیکن بود که پس از بالا و پایین در فصل گذشته رایت قوام بوده و قدرت است. پس Tech اولین بازی در هاوایی در برابر Boise State Dec. 22 رایت به ثمر رساند تا در دو چهره در 16 از 18 بازی بود و حداقل پنج ریباند 14 بار. او ساخته شده است که 56 درصد از زمینه خود-هدف تلاش می کند در آن بازی.

در برابر سیراکوس به ثمر رساند او در پرش قلاب با دست راست خود را بر روی یک لیآپ با دست چپ خود سوار سراسر لین برای معکوس بدبختانه در کوتاه جامپر زد و کف برای dunks در حال گذار. او تا به حال دو کمک می کند و شاید بهترین پاس رفت و به هدر هنگامی که او چاک از بال کشید مدافع و تضعیف فراروی تصویب به بانک ها در سبد خرید اما بانک ها غوطه دادن سعی کنید مسدود شده بود از پشت. آن چشمگیر بود shotmaking برای یک بازیکن که به ضرب گلوله 31 درصد از این رشته به عنوان دانشجوی سال اول و 47 درصد به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

“او واقعا خوب در وسط” سیراکیوز مربی جیم Boeheim گفت: از رایت پس از بازی. “و ما اصلا دفاع از آن منطقه از دادگاه واقعا خوب بود اما او واقعا خوب (روز شنبه). او ساخته شده برخی از سختی بازی می کند.”

نوتردام مربی مایک Brey اتفاق افتاده برای گرفتن مقدار از بازی در تلویزیون و آمد دور تحت تاثیر قرار با چه مقدار از جرم بود رفتن را از طریق رایت در بالای خط برابر سیراکیوز را 2-3 منطقه.

“من همیشه تحت تاثیر قرار با او و من فکر می کنم او بهتر و بهتر و بهتر” Brey گفت: تلفنی. “اما یکی دیگر از جنبه زیرا اساسا او گارد نقطه. کسی که لمس توپ در خط ناپاک مهمی است که مرد در برابر منطقه و نگهداری آنها واقعا تمایل او به لمس آن و من فکر کردم او ساخته شده افسانه گیری.”

بازیکنان مانند کارولینای شمالی پادگان بروکس, Syracuse دوستان Boeheim ویک فارست را Olivier Sarr و Clemson را Aamir ماجول نیز شایستگی در نظر گرفتن این جایزه که لیگ شروع توزیع در سال 2014. (هیچ تکنولوژی بازیکن برنده آن است.)

“او یک نامزد” Brey گفت. “من فکر می کردم از طریق رای گیری نشده است, اما او یک مرد است که شما ذکر او کاملا.”

Pastner بارها ابراز غرور و افتخار خود را در رایت که استخدام مشخصات خیلی کم به عنوان یک دبیرستان ارشد در Enloe بالا در رالی, N. C., که, استخدام, وب سایت مانند رقبا و 247 ورزشی حتی رتبه او. با توجه به اینکه او تنها بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده به عنوان یک ارشد شاید آن را موجه.

اما مخفیگاه آنان را با خود AAU مربی Dwayne غرب و سپس-دستیار مربی داریل LaBarrie آغاز Tech را استخدام و رایت امضا در بهار سال 2017. رایت بود یکی دیگر قدرت-کنفرانس ارائه, از, خارجه کانزاس.

این روند تنها آغاز است. خود را برای فصل اول و نیم رایت تعهد به عمل و توسعه کمتر از کامل است. Pastner گفت که “این یک مبارزه” با رایت در گرفتن او را به تمرین عادات و تعهد سطح لازم را برای بهبود.

“و جهش او ساخته شده در این سال وجود دارد چیزی است که باید موظف,” Pastner گفت. “او فقط آن را ندارد. او می خواهد به ماندن و پس از دریافت فوق العاده عکس. او می خواهد به انجام تمام چیزهای اضافی که لازم است به خوبی بازیکن بسکتبال است.”

پنج شنبه, Clemson سعی خواهد کرد به گسترش پنج بازی برنده خط خط در برابر تکنولوژی. در این فصل ببر موفق به کسب سه بازی گذشته خود را. مربی براد Brownell دیده می شود مقدار زیادی از رایت بیش از آن زمان و در حال آماده سازی برای بازی روز سه شنبه.

“بسیار از لحاظ جسمی قوی اضافه شده است بسیاری از مهارت های خود را به بازی در پایان با هر دو دست در اطراف لبه” Brownell گفت. “راننده خطرناک است. می توانید 3. او فقط یکی از آن بچه ها که اعتماد به نفس خود را افزایش است و او تبدیل به یک بازیکن فوق العاده.”

برنده این جایزه خواهد بود آشکار اعتبار برای رایت بلکه به کار انجام شده توسط Pastner و کارکنان خود را به خصوص دستیار مربی اریک Reveno در حال توسعه او. فناوری فصل سقوط کوتاه از انتظارات اما رایت برگزار می شود تا به عنوان یک مدل از توانایی Pastner کارکنان برای توسعه بازیکنان.

“من فکر می کنم آن بچه ها (در Tech) انجام یک کار بزرگ از برجسته آنچه که او می تواند انجام دهد” Brownell گفت. “او یک پسر است که ساخته شده است که بهبود تدریجی است که ما همیشه امیدواریم که بازیکنان ما در حال رفتن به.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>