جاکارتا گسترش وضعیت اضطراری پس از افزایش coronavirus موارد

جاکارتا — پایتخت اندونزی جاکارتا اعلام کرد دو هفته تمدید آن وضعیت اضطراری زیر را در سراسر کشور افزایش coronavirus موارد فرماندار آن در روز شنبه است.

Anies Baswedan به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو کنفرانس که دولت اضطراری اعمال شده در 20 مارس به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس در آسیای جنوب شرقی بزرگترین شهر خواهد بود توسعه یافته تا مارس 19.

“ما در حال آماده سازی راه برای پیش بینی تمام امکانات است که می تواند اتفاق می افتد در شهر” Baswedan گفت.

“ما التماس مردم جاکارتا را ترک نمی جاکارتا به خصوص برای خانه خود شهرها.”

اندونزی ارشد امنیتی وزیر Mahfud MD روز جمعه گفت که دولت با توجه به طرح ممنوعیت “mudik” – سنت می بیند که میلیون ها نفر از اندونزیایی ترک شهرها و شهرستانها برای روستاهای بومی خود در پایان از مسلمان روزه ماه رمضان است.

اندونزی تایید 109 جدید کروناویروس عفونت در روز شنبه با در نظر گرفتن مجموع موارد در کشور به 1,155 یک وزارت بهداشت گفت.

Achmad Yurianto وزارت, رسمی, تایید 15 اضافی مرگ و میر آوردن مجموع به 102.

با توجه به داده های دولت در مجموع 627 موارد ثبت شده در جاکارتا و 62 نفر کشته شده اند.

شرکت هواپیمایی ایرآسیا اندونزی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را در روز شنبه که آن را تعلیق پروازهای شروع در تاریخ 1 آوریل. پروازهای داخلی با توجه به رزومه در آوریل 21 و پروازهای بین المللی به راه اندازی مجدد در مارس 17. (گزارش شده توسط Agustinus Beo دا کوستا و استنلی Widianto; ویرایش توسط شری Navaratnam و اد i. t. b)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>