سابق اوکلاهما و آلاباما کارفرمایی Jalen لطمه می زند که آموزش دیده در نورکراس برای NFL سراغ ترکیب برنامه برای کار کردن تنها به عنوان یک کارفرمایی و نه به عنوان یک در حال اجرا به عقب و یا گیرنده گسترده.

NFL سراغ ترکیب مجموعه ای است برای شروع پنج شنبه و اجرا از طریق 2 مارس در لوکاس نفت ورزشگاه در ایندیاناپولیس.

“او می خواهد به مردم نشان می دهد که او یک کارفرمایی گفت:” تراشه اسمیت از تراشه اسمیت عملکرد سیستم های که آموزش بیش از 2000 ورزشکاران برای ترکیب بیش از گذشته 32 سال. “این چیز بزرگ. وجود دارد بحث در مورد موقعیت های دیگر و این نوع از مسائل. … او یک ورزشکار بزرگ است. او با بازی در دو قهرمانی. او فیلم بیشتر از هر یک از دیگر کارفرمایی وجود دارد (اما) او یک کارفرمایی.”

لطمه می زند که شما ترک از آتلانتا در روز جمعه برای ترکیب خود را آغاز کرد در آلاباما. او شروع به 28 بازی قبل از او benched مقابل گرجستان در عنوان ملی بازی به نفع توا Tagovailoa در مرسدس بنز ورزشگاه در ژانویه 2018. او گذشت برای 5,626 متری 48 touchdowns و با عجله برای 23 touchdowns بیش از کار خود را در آلاباما.

پس از اقامت برای یک فصل دیگر لطمه می زند در نقل مکان به ایالت اوکلاهما به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال و تبدیل یک Heisman جایزه فینالیست. او هدایت Sooners به فوتبال کالج حذفی پس از عبور از برای 3,851 متری و 32 touchdowns.

“او یک ورزشکار بزرگ و من فکر می کنم که مردم بیشتر علاقه مند به دیدن او پرتاب” اسمیت گفت. “آنها می دانند که او یک ورزشکار بزرگ است. او احتمالا 4.5 و 4.6 مرد در 40. او اجرا می شود (سریع). او می تواند تغییر جهت. او قوی است. او را به بلند کردن اما او می تواند.”

اما او یک کارفرمایی.

“او مشغول به کار شش ساعت در روز یا بیشتر گفت:” اسمیت که هم روت کم نیوتن khezri و Tyrod تیلور زمانی که آنها در آینده NFL quarterbacks. “او صرف دو ساعت و نیم در روز با (خود کارفرمایی مربی). او با من به سرعت کار می کنند و سپس او صرف دو ساعت در اتاق وزن. سپس او را درمان.

“او آماده است. او آماده است.”

اسمیت می داند که لطمه می زند و به خوبی انجام خواهد داد در طول مصاحبه های خود با تیم های.

“در اینجا چیزی است که من می خواهم بگویم یک (مدیر کل) شما باید یک بچه است که در بیشتر بزرگ زمان بازی از هر بچه در امریکا” اسمیت گفت. “آنها می دانند که او می تواند بازی کند. که او یک رهبر بزرگ است. یک ورزشکار بزرگ است.

“او خود را به اتاق قفل بهتر است. او بازتاب زیادی از خود را در مقابل دفتر مردم و شهر خود را. همه از آن ناملموس به من اگر من شروع یک حق رای دادن. … من می دانم که وجود دارد دیگر بچه ها در مقابل او که بزرگ quarterbacks و من نه تنزیل هر یک از آنها, اما من فقط فکر نمی کنم هیچ یک از آنها را انجام داده اند آنچه که او انجام داده برای چهار سال است.”

بازی موبایل quarterbacks Lamar Jackson, Patrick Mahomes و جاش آلن است که شاید یک روند جدید در NFL. همچنین پرستاران باید استفاده Taysom Hill, کالج کارفرمایی در نقش های دیگر.

“من فکر می کنم که زمانی که او می شود یک فرصت او ممکن است نشستن مثل بعضی از بچه ها در گذشته انجام داده اند” اسمیت گفت. “اما زمانی که او می شود فرصت خود او کاملا آماده شود. او یک رهبر است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im