ژاپن متعهد به میزبانی بازی های المپیک در برنامه اما Xi بازدید تاخیر

توکیو — نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز پنج شنبه دستور داد دو هفته ای قرنطینه برای همه بازدید کنندگان از چین و کره جنوبی در پاسخ به گسترش coronavirus بحران و دولت او نشان داد که توکیو بازی های المپیک خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

“شینزو آبه” اقدامات اعلام کرد در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران مشخص شده یک نمایش عمومی از اقدام روز پس از انتقاد او بود که عدم مقابله با شیوع این بیماری است. آنها نیز در همان روز که ژاپن گزارش داد که یکی از بزرگترین روز افزایش موارد جدید از ویروس.

پخش NHK گزارش تایید موارد افزایش یافته بود به 1,036 در سراسر کشور که از پنج شنبه صبح 36 بیش از روز قبل. یکی دیگر از هفت عفونت های جدید گزارش شده در شهر ناگویا در مرکزی ژاپن Kyodo news گفت.

برنامه ای برای بازی به پیش بروید بدون تغییر بودند اما وزارت امور خارجه ژاپن با رئیس جمهور چین که در اصل برنامه ریزی شده برای اوایل مارس به تعویق افتاد پس از یک تصمیم توسط هر دو توکیو و پکن است.

آبه گفت که “ضروری” را “انعطاف پذیر اقدامات حفاظت” در بنادر و فرودگاه ها.

تحت اقدامات که تا حد زیادی به اثر در مارس 9 و آخرین بار تا پایان ماه کسانی که پس از رسیدن از چین و کره جنوبی خواهد بود موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه در مکان تعیین شده است. دولت نیز تعلیق موجود ویزا و محدود کردن ورود بازدید کننده از این دو کشور به ناریتا و فرودگاه بین المللی کانسای, که در خدمت این دو مناطق عمده شهری توکیو و اوزاکا.

شروع در مارس 7, دولت نمی خواهد اجازه ورود به افرادی که به مناطق خاصی با میزان عفونت در کره جنوبی و یا ایران.

آنها همچنین درخواست برای خودداری از استفاده از حمل و نقل عمومی.

در ضمن آبه در بازی های المپیک, وزیر, Seiko هاشیموتو گفت: تابستان بازی ها خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه.

“لغو و یا تاخیر این بازی خواهد بود غیر قابل قبول برای ورزشکاران,” او گفت:.

او قبلا هم زده بحث گفت: قرارداد با کمیته بین المللی المپیک “می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن” از بازی در تقویم سال 2020 است.

شیوع بیماری های جدید

ژاپن در غرب استان شیگا در گزارش اول خود را coronavirus عفونت در روز پنج شنبه یک روز پس از اعلام اولین مورد در جنوب استان میازاکی.

ملی پخش NHK همچنین گزارش جدید کروناویروس عفونت در کیوتو, ساپورو و Niigata.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: ژاپن و چین می خواهد به ترتیب یک زمان بهتر برای یازدهم به عنوان آنها توافق کرده اند که به اولویت مبارزه با کروناویروس. تاخیر در یازدهم را مشاهده نمی خواهد تحت تاثیر قرار ژاپن-چین روابط او در یک کنفرانس خبری گفت.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن دو کشور خواهد حفظ ارتباط نزدیک در زمان Xi بازدید بدون توضیح.

دوازده نفر کشته شده اند از این بیماری در ژاپن, با توجه به وزارت بهداشت.

گسترش سریع این ویروس به پرسش در مورد اینکه آیا توکیو می تواند میزبان بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده از تاریخ 24 ژوئیه به خصوص با اثر آن این است که در دیگر رویدادهای ورزشی.

ژاپنی راگبی اتحادیه فوتبال گفت: ماه آینده آسیا Sevens دعوتی که دو برابر به عنوان یک تست رویداد برای rugby sevens در توکیو بازی های المپیک شده بود لغو شد به دلیل نگرانی از شیوع بیماری است.

هاشیموتو گفت: مجلس در روز پنج شنبه که تصمیم نهایی در برگزاری بازی طبق برنامه استراحت با کمیته بین المللی المپیک.

تحت این شهرستان میزبان قرارداد بین المللی المپیک حق فسخ قرارداد اگر این دلایل منطقی به این باور ایمنی از بازی ها خواهد بود به طور جدی تهدید می شود.

سازمان دهندگان را ساخته اند مقررات مربوط به انصراف از توکیو 2020 در این رویداد از یک زلزله یا سایر بلایای طبیعی ژاپن Mainichi روزنامه گزارش شده است.

توکیو 2020 سازمان کاهش یافته است به نظر خود contigency طرح بزرگ بلایای طبیعی است.

کمیته بین المللی المپیک سر توماس باخ در روز چهارشنبه ابراز اعتماد به نفس بازی را پیش بروید, گفت, سازمان, شد, دریافت اطلاعات تخصصی از سازمان بهداشت جهانی و دیگران و این که کلمات “تعویق” و “لغو” ذکر نشده در IOC اجرایی جلسه هیئت مدیره.

برخی از ساکنان توکیو فکر متفاوت است.

“من فکر می کنم بازی های المپیک باید لغو شود در این مورد به دلیل آن است که یک وضعیت خطرناک” 77 ساله Yufumi Tamaki به رویترز گفت در روز پنج شنبه. “من احساس می کنم متاسفم برای ورزشکاران و افرادی که آماده شده برای این بازی اما از آن مهم تر به صرفه جویی در زندگی می کند.” (گزارش شده توسط Yoshifumi Takemoto کریس گالاگر و کوین Buckland; گزارش های اضافی توسط ساکورا موراکامی یو Takito و Tim Kelly; ویرایش توسط Simon کامرون-Moore, David دولان و Chizu Nomiyama)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im