ژاپن و کمیته بین المللی المپیک مجموعه 23 ژوئیه سال آینده برای شروع با تاخیر بازی های المپیک

توکیو به تعویق افتاد بازی های المپیک را در تاریخ 23 ژوئیه سال آینده و تا اجرا Aug. 8 سر از توکیو 2020 کمیته برگزاری روز دوشنبه گفت: به عنوان coronavirus همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای برنامه ریزی و آماده شدن برای آنها به درستی در این سال است.

این بازی به تعویق افتاد هفته گذشته – اولین جمله تاخیر در 124 سال تاریخ بازی های المپیک مدرن. این حرکت بود که یک ضربه بزرگ برای ژاپن که سرمایه گذاری 13 میلیارد دلار در اجرای این رویداد مطرح شده و 3 میلیارد دلار از داخلی و حامیان مالی.

Yoshiro موری سر از توکیو 2020 سازماندهی کمیته جدید را تایید کرد تاریخ پس از او تصمیم با کمیته بین المللی المپیک. موری گفت پارالمپیک را از اوت. 24-Sep. 5.

“توکیو بازی های المپیک بازی ها و تحویل موفقیت آمیز از این بازی خواهد بود که چگونه ما غلبه بر تمام مشکلاتی که جهان با آن مواجه است و این که بازی های المپیک می تواند یک نماد برای این” موری گفت. “این بازی در حال رفتن به اهمیت تاریخی.”

پیشتر در روز دوشنبه بازی’ مدیر اجرایی Toshiro Muto گفت: این کمیته در حال حرکت بود “در جهت” تجلیل بلیط خریداری شده برای سال 2020 بازی در rescheduled رویداد و یا ارائه بازپرداخت در مورد برنامه ریزی تغییرات.

“ما می خواهیم به افتخار امید از همه کسانی که خریداری بلیط دلیل تقاضای بالا” Muto یک کنفرانس خبری گفت.

آن را خیلی زود به آنچه هزینه های اضافی از تاخیر خواهد بود Muto گفت.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن تسلیم به فشار شدید از ورزشکاران و ورزشی بدن در سراسر جهان سه شنبه گذشته با توافق به عقب راندن این بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به بسیاری از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان که با تاخیر و یا لغو شود. پس از هفته ها اصرار المپیک را پیش رو دهندگان متمایل به بسیاری از آنچه گفته شد اجتناب ناپذیر و تاخیر آنچه که در جهان برتر ورزشی جمع آوری است.

ورزشی بدن از جمله جهان انجمن دو و میدانی بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه و FINA بین المللی فدراسیون شنا, همه دنبال کرد تا با اظهارات پشتیبانی برای به تاخیر بیاندازد.

به تعویق افتادن “می دهد ورزشکاران ما در آن زمان آنها نیاز به بازگشت به آموزش ها و رقابت” جهانی دو و میدانی گفت. این انجمن همچنین در تاریخ جدید در سال 2022 برای مسابقات دوومیدانی جهان در آن گفت.

دو و میدانی و شنا قهرمانی جهان شد برنامه ریزی شده را در تابستان آینده به دور جدید بازی های المپیک تاریخ, ارائه دهندگان با پتانسیل درگیری در زمان.

و مشکلات در حال حاضر بوجود آمده در برنامه ریزی برای سالن برای سال آینده اگر چه برگزارکنندگان این حال باید گفت که آنها نمی توانند با استفاده از هر گونه امکانات Muto گفت: در کنفرانس خبری اعلام تاریخ جدید.

توکیو 2020 المپیک باید اذعان coronavirus بحران که مجبور به تعویق افتادن خود را و ترکیب آن را به سال آینده مراسم افتتاحیه تهیه کننده اجرایی مارکو Balich به رویترز گفت از خانه اش در میلان.

بیش از 720,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان با حدود 34,000 مرگ و میر و دولت در حال بدست گرفتن تا کنون اقدامات سخت تر مانند مستندات به تلاش برای توقف شیوع و پشتیبانی سبب شیوع پزشکی زیرساخت ها است.

(گزارش شده توسط جک Tarrant و آنتونی Slodkowski; گزارش های اضافی توسط Karolos Grohmann نوشتن توسط هارون sheldrick دیوید; ویرایش توسط آنگوس MacSwan)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de