توکیو — ژاپن شینزو آبه را اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز سه شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus گسترش در سراسر کشور Yomiuri روزنامه گزارش داد که تعداد تجمعی از عفونت در صدر 1,000 در توکیو به تنهایی.

آبه به احتمال زیاد خواهد شد اعلام برنامه های خود به اعلام اورژانس در دوشنبه کاغذ گفت: در حالی که Kyodo news agency گفت: اقدامات جدید به احتمال زیاد به اجرا در آمده در روز چهارشنبه.

فشار شده بود نصب بر دولت را به حرکت به سرعت از عفونت همچنان به سرعت بخشیدن به – خصوص در پایتخت – حتی اگر آن باقی می ماند و آهسته در حال حاضر در مقایسه با ایالات متحده آمریکا کشور در اروپا و چین که در آن هزاران نفر کشته شده اند.

صدایی زنگ بیش از نرخ بالا از مواردی است که نمی توان توکیو فرماندار Yuriko Koike نشان داد در هفته گذشته که او را به نفع یک دولت از اورژانس اعلامیه به عنوان وسیله ای برای کمک به او اصرار ساکنان به پایبندی به قوی تر اجتماعی-فاصله گرفته است.

تحت یک قانون تجدید نظر در ماه مارس به پوشش coronavirus نخست وزیر می تواند یک وضعیت اضطراری اعلام کرد اگر این بیماری به شمار یک “خطر بزرگ” به زندگی و اگر گسترش سریع آن می تواند تاثیر بسیار زیادی در اقتصاد است.

این حرکت را به فرمانداران در شدت تحت تاثیر قرار مناطق اختیارات قانونی به تماس مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار به اما نه برای تحمیل نوع مستندات دیده می شود در کشورهای دیگر. در اکثر موارد هیچ مجازات برای نادیده گرفتن درخواست و اجرای خواهد تکیه بیشتر بر فشار همسالان و احترام به اقتدار است.

دولت است که به احتمال زیاد برای تعیین بیشتر توکیو شهری برای وضعیت اضطراری و احتمالا نیز اوزاکا و هیوگو استان در غرب ژاپن, Yomiuri گزارش شده است.

بیش از 3500 نفر تست مثبت و 85 نفر در ژاپن از COVID-19 بیماری های مرتبط با جدید coronavirus با توجه به پخش عمومی NHK.

در حالی که این عوارض به مراتب بیشتر 335,000 عفونت و بیش از 9500 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی کارشناسان نگران افزایش ناگهانی می تواند فشار ژاپن در سیستم پزشکی و ترک بیماران با هیچ جایی برای رفتن.

آبه باید به دنبال رسمی مشاوره از یک پانل از کارشناسان قبل از تصمیم گیری به پیش بروید و یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. یک حرفه ای پزشکی در این پنل گفت: تصمیم به انجام این کار شد “پیچیده” مربوط به سیاسی و اقتصادی و عوامل دیگر.

دولت coronavirus نیروی کار برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه در روز دوشنبه.

فرمانداران در توکیو و در جای دیگر قبلا در خواست شهروندان را به ماندن در خانه در تعطیلات آخر هفته, جلوگیری از جمعیت و شب گردش و کار از خانه. که تا به حال برخی از اثر اما کمتر از بسیاری از کارشناسان گفت: نیاز بود.

محدود کردن جنبش و کسب و کار تحت یک وضعیت اضطراری خواهد برخورد یک ضربه سنگین به اقتصاد در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از یک رکود است. دولت آماده یک بسته محرک اقتصادی از صدها میلیارد دلار به نورد این هفته است.

(گزارش شده توسط چانگ-زد کیم و لیندا Sieg; ویرایش توسط ریچارد Pullin و کنت ماکسول)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de