جاز نگه Mavericks برای سومین پیروزی راست

اردن Clarkson به ثمر رساند 25 امتیاز و گود هشت کمک کردن نیمکت منجر به یوتا جاز به یک 123-119 پیروزی بر میزبان دالاس ماوریکس در شب دوشنبه.

داناون میچل و Bojan Bogdanovic اضافه شده 23 هر کدام برای موسیقی جاز. رودی Gobert جمع آوری 17 امتیاز و 16 ریباند.

یوتا برنده سوم آن مستقیم بازی کلی و دوم متوالی جاده مسابقه پس از تیراندازی 59 درصد از این زمینه است.

Tim Hardaway جونیور به ثمر رساند نجومی بالا 33 امتیاز و Kristaps Porzingis اضافه شده 28 منجر به ماوریکس که بازی بدون لوکا Doncic خود را برای هفتمین مستقیم بازی و نمی تواند نگه دارید تا با قوی جاز جرم در غیاب او.

یوتا به ضرب گلوله 61 درصد از این میدان در نیمه اول به سرعت کنترل بازی.

جاز استفاده 8-0 اجرا دربسته در محیط با سه نقطه بازی از Gobert به با حداکثر سرعت دویدن به 19-12 سرب در سه ماهه اول. Porzingis آمار یک جفت 3-اشاره گر و سوار برای لیآپ برای آن یک اختیار داشتن بازی در 27-24.

دالاس تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان ماندن زمانی که جاز جرم واقعا گرم می شود تا در سه ماهه دوم.

کلارکسون آمار سه 3-اشاره گر به پایان کردن یک 15-5 جهش پوشا اول و دوم و چهارم و به جاز یک 42-29 منجر شود. سپس یوتا فرار کردن شش راست سبد در طول یک 17-5 اجرا به گسترش آن منجر به 63-41 با 4:06 چپ قبل از حاصل کار دو تیم. Gobert دو dunks برجسته اجرا شود. یوتا led 71-50 در حاصل کار دو تیم.

شتاب منتقل شده به نفع دالاس در طول سه ماهه سوم. ماوریکس کمرنگ یوتا منجر به 83-80 پشت 15-3 اجرا شود. Hardaway مربوط اجرا با back-to-back سبد.

جاز کشیده دور دوباره قبل از پایان سه ماهه شت عکسبرداری از کلارکسون و امانوئل Mudiay. آنها به ثمر رساند سه سبد در هر کدام به شکل عمده ای از یک 19-4 اجرا است که به یوتا یک 102-84 سرب در اوایل سه ماهه چهارم.

دالاس ساخته شده و یکی از نهایی هزینه ها و کاهش کسری بودجه به پنج پشت 17-3 اجرا در اواخر سه ماهه چهارم. ست کاری 3-اشاره گر دربسته در محیط اجرا با یک 3-اشاره گر است که کمرنگ یوتا منجر به 119-114 با 2:41 باقی مانده است. Gobert و میچل ساخته شده back-to-back سبد برای کمک به جاز حفظ سرب پایین کشش.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>