جف Okudah برای حمل در ایالت اوهایو را cornerback سنت در پیش نویس NFL

ایالت اوهایو است, پمپاژ, cornerbacks راه گرجستان تبدیل شده و در حال اجرا پشت در های اخیر پیش نویس.

در این سال بالا cornerback است جف Okudah که پروژه ها به عنوان یک بالا 10 انتخاب زیر را در صدای پای Denzel Ward که رفت کلی چهارم در سال 2018 است.

“او چه Stephon گیلمور (خارج از ایالت کارولینای جنوبی) بود بیرون” ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper گفت. “(چه) پاتریک پترسون (از LSU) بیرون می آید. او انتظار می رود به یکی از بهترین, cornerbacks در این لیگ است.”

Okudah یک سال استارت در ایالت اوهایو و به اتفاق آراء همه آمریکایی انتخاب شده است.

“او است که مهارت-مجموعه” Kiper گفت. “او به طرز فکر آن است. او را بسیار تهاجمی بازیکن. خوب tackler. او بیش از حد ‘handsy’ در پوشش حتی اگر او تهاجمی است.”

در سال 2017, اوهایو, دولت, cornerbacks Marshon Lattimore (11) و Gareon کانلی (24) رفت و در دور اول. Lattimore رفت و در را به نفع خود آسوشیتد پرس دفاعی تازه کار جایزه سال.

در سال 2016 الی اپل انتخاب شد 10th به طور کلی. در سال 2014 Bradley Roby که بازی در Peachtree ریج بالا انتخاب شد 31.

“ما به شما اجازه فلوریدا و LSU باید DBU بحث” Okudah گفت. “ما فقط بیا ادعا کن. که بهترین در امریکا است. ما دفاعی پشت همواره بهترین DBs در کشور است. ما کارکنان و اعداد. بنابراین ما واقعا نمی نگرانی خودمان را با DBU بحث هر بیشتر.”

Okudah می تواند به عنوان بالا به عنوان شماره 3 به طور کلی به شیرها برای کمک به جایگزینی داریوش ذبح کردن.

“در دبیرستان, دانشگاه, من همیشه در تلاش برای تماشای داریوش ذبح تلاش برای تقلید از چیزهایی که او می کند” Okudah گفت. “او یک بازیکن بزرگ است. او با تکنیک بزرگ است.”

Okudah که پدر و مادر مهاجرت به این کشور از نیجریه, بازی های برگزار شده 41 بازی و 15 شروع می شود اما او ره تنها سه پاس.

“مربی (جف) Hafley همیشه به من گفت: “آیا نیروی آن'” Okudah گفت. “آن را به شما آمده است. تا زمانی که شما حذف هر interceptions فقط گرفتن آنهایی که به شما آمده است.”

Okudah تا به حال برخی از مشکلات با بودن بیش از حد تهاجمی در اوایل زندگی حرفه ای او.

“برای اولین بار دو سال از زندگی حرفه ای من در ایالت اوهایو من از طریق دست” Okudah گفت. “سپس من تو را دیدم آن بود که منجر به تصویب تداخل. هنگامی که توپ بود underthrown آنها می آیند از طریق شما.”

فصل گذشته او در به دنبال بازگشت به فوتبال در underthrown عبور می کند.

“من نمی دهد تا هر گونه عمیق توپ” Okudah گفت.

Hafley شد ایالتی اوهایو همکاری دفاعی هماهنگ کننده قبل از او در سمت چپ برای تبدیل شدن به بوستون کالج, سر مربی ایران در ماه دسامبر.

“من از نوع اعتباری او را برای جهش من گرفته ام در زندگی حرفه ای من” Okudah گفت. “او یک مربی است که تا به حال تاثیر فوق العاده ای در زندگی من است. راه او را به من آموخت این بازی است. راه او به من کمک کرد توسعه به عنوان یک فرد.”

ترین پیش نویس تحلیلگران بر این باورند که این شیرها که برداشت سابق شاهین cornerback دزموند Trufant پس از او منتشر شد ممکن است قادر به تجارت و هنوز هم Okudah.

من نمی بینم او گذشته — هشت خواهد بود مطلق طبقه” NFL شبکه تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “و این است که ارائه برخی از quarterbacks واقعا وجود دارد, هنگامی که شما کردم پنج و شش و هفت با دلفین ها و شارژر و Panthers. من نمی توانم او را به هشت اما خواهد بود که مطلق زمین است.”

Okudah آغاز شده است به دیده بانی شیرها.

“من می دانم (شیران مربی مت) پاتریشیا سنگین man-to-man-مرد” Okudah گفت. “از میهن پرستان آنها را اجرا بسیاری از انسان-به-انسان. آنها اجازه می دهد man-to-man مسابقات اجازه دهید به خط دفاعی به خانه. پس من مطالعه کرده ام بسیاری از کسانی که در بالا قرار گرفتند.”

فلوریدا, C. J. Henderson, LSU را Kristian Fulton, آلاباما Trevon Diggs, یوتا را Jaylon جانسون و Clemson را A. J. ترل نیز بالا, cornerbacks در پیش نویس است.

هندرسون گزارش یک پیش نویس هدف از شاهین که به دنبال تجارت ، آنها معامله کرده اند تا در دور اول در پنج از 12 پیش نویس های اجرا شده توسط مدیر کل توماس Dimitroff.

هندرسون وارد این پیش نویس پس از او junior فصل است.

SiriusXM Radio تحلیلگر گیل Brandt گفت که هندرسون بود “خوب بازیکن فوتبال” اما افزود که وجود دارد این است که نقص خود را در بازی.

“وجود دارد یک کمی (یک سوال) در مورد چقدر خوب او در برابر اجرا و یا چقدر خوب او را در مقابله با” برانت گفت. “در بازی امروز هنگامی که ما در حال پرتاب بسیاری از صفحه نمایش شما بهتر کسی که می تواند مقابله.”

هندرسون به پایان رسید کار خود را با 92 پردازد و 22 پاس breakups شش interceptions, چهار, کیسه و کیسه و هفت دنده برای از دست دادن بیش از 34 بازی. او تحت سابق گرجستان دفاعی هماهنگ کننده تاد Grantham در فلوریدا.

Ohio State cornerback دیمون Arnette پروژه به انتخاب دوم یا سوم دور.

“من احساس می کنم اگر شما در عشق با یک رستگاری داستان شما احترام دیمون Arnette زیادی کسی که تا به حال بسیاری از شک چهار سال اول خود را در ایالت اوهایو,” Okudah گفت. “بسیاری از بچه ها می خواهم به از ترس دولا شدن سرزنش بسیاری از مردم, اما او فقط با قرار دادن سر خود را پایین نگه داشته و کار را از طریق یک مچ دست شکسته.”

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی پردازد: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

دفاعی به پایان می رسد: یک ‘نسل’ استعداد | صفحه 10

Linebackers: سیمونز یک موقعیت کمتر LB | صفحه 10

Safeties: لود شده با گرجستان استعداد | صفحه 10

بخش 11: تیم های ویژه
بخش 12:, Cornerbacks

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im