جف Ulbrich ممکن است برای کمک به پیدا کردن ده’Vondre کمپبل جایگزینی

“البته من امیدوار هستم که ما ده’Vondre بازگشت” Ulbrich گفت: در روز سه شنبه. “در اینجا یک مرد … که چه منحصر به فرد در مورد این حق رای دادن, شما می دانید ما ایجاد ارتباط عمیق با بازیکنان ما است. به صرف چهار سال با ده’Vondre و به او به عنوان یک تازه کار شما را وادار به می دانم که او در چنین صمیمی سطح.

“او یک پسر که دختر من ساعت خود را, کودکان و نوجوانان, babysits خود بچه ها و ما باید ارتباط عمیقی در این راه است. برای دیدن رشد او به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک مرد این است که من خیلی دوست دارم ادامه.”

اما شاهین در حال رفتن به اجازه کمپبل برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد در هفته آینده. این تیم امیدوار است که آنها هنوز هم می تواند به نوعی حفظ خدمات خود را.

“اما در همان زمان من تشخیص این کسب و کار و شما می توانید با پرداخت همه. … ما درک کلاه موانع است که شما نمی توانید ثبت نام همه. بنابراین در نهایت در پایان روز خودخواهانه من می خواهم او را در اینجا, اما واقعیت این است که من می خواهم بهترین ها را برای او و خانواده اش است. آن را ممکن است در اینجا است که حقیقت آن.”

کمپبل led شاهین در پردازد (129) در سال 2019 و (94) در سال 2018 است.

کمپبل بود که پیش نویس در دور چهارم (115 کلی) در سال 2016 از مینه سوتا می خواهد به بازگشت به شاهین.

کمپبل عامل جلب Rosenhaus انتظار یک بازار قوی برای مشتری خود را.

علاوه بر مقابله با کل Campbell تا به حال دو کیسه شش تکل برای ضرر و زیان دو کارفرمایی بازدید سه مجبور گیر میکنه و یک اشتباه بازیابی فصل گذشته.

کمپبل به حال یک پایه حقوق و دستمزد $2.025 میلیون فصل گذشته. او ساخته شده 4.2 میلیون دلار بیش rookie قرارداد.

Ulbrich سراغ بوده است کلینتون در این پیش نویس است.

“آن” Ulbrich گفت: از linebackers در سال 2020 پیش نویس NFL. “ما طمع به چیزی داشتن سرعت است که انعکاسی در همه بچه ها که ما تدوین و امضا شده به عنوان عوامل و (2020 پیش نویس) عمیق است.”

 

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در

Atlanta Journal-Constitution

یک سوال ؟ ایمیل من در

[email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im