جان کالینز ساخت Hawks تاریخ با خط داغ

طولانی نیست پس از Hawks’ از دست دادن به 76ers در فوریه. 24 مربی لوید پیرس در حال گفتگو با سوم سال قدرت رو به جلو جان کالینز.

آن را یک بازی کامل برای کالینز با فیلادلفیا مرکز Joel Embiid به ثمر رساند حرفه ای-بالا 49 اما کالینز’ خط داغ همچنان با 21 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

“اگر شما سالم هستید و شما در حال بازی شما در حال بازی مثل این شما هستید ما دوم All-Star'” پیرس گفته کالینز قرار دادن او را در همان دسته به عنوان نقطه گارد Trae جوان که در آغاز این سال را به همه ستاره بازی در فصل دوم خود را. “و او واقعا باید درک کنند که. او باید آن را بپذیریم و او باید همچنان به کار در این راه او را مشغول به کار در آن است.”

برای Collins فکر می کند او می شده اند که گفتگو در این سال (سوم خود در NBA) اگر او تا به حال با آن مواجه 25-بازی تعلیق پوشا بیشتر از ماه های نوامبر و دسامبر آن قرار داده و هر دو خود و تیم خود را در یک نقطه ضعف بزرگ. از بعد از ظهر پنجشنبه کالینز است که به طور متوسط 21 امتیاز و 10.2 ریباند در هر بازی یکی از پنج بازیکن به طور متوسط 10-به علاوه پرتاب ریباند و 20-به علاوه امتیاز در هر بازی (میلواکی را Giannis Antetokounmpo به طور متوسط 29.7 امتیاز و 13.7 ریباند Embiid به طور متوسط 23.2 و 11.8 مینه سوتا را Karl-آنتونی شهرهای متوسط 26.5 و 10.8 و دنور نیکولا Jokic به طور متوسط 20.8 و 10). تمام شد همه ستاره به جز شهرهای که تیمبرولوز تیم در تلاش است با شدت و قدرت (17-40).

بدون در نظر گرفتن پس از در نظر گرفتن در حالی که کمی برای پیدا کردن جای پای خود را پس از بازگشت از تعلیق Dec. 23 کالینز شده است در تاریخی کشش. او تبدیل شده است حداقل پنج زمینه اهداف ساخته شده و 50 درصد یا بهتر از این میدان در 20 بازی متوالی (آشنایی به شاهین’ پیروزی مقابل فینیکس در Jan. 14) است که طولانی ترین کشش در تاریخ حق رای دادن و طولانی ترین در لیگ این فصل است.

چه میله ترین, اگر چه او 3-نقطه شماره به خصوص با توجه به هاوکز به تازگی به دست آورد سابق مرکز هوستون Clint کپلا که یک لبه در حال اجرا بزرگ و واقعا شوت از راه دور.

پس از روز شنبه را از دست دادن به اورلاندو زمانی که Collins رفت 3-برای-5 از پشت قوس اضافه کرد 26 امتیاز (11-19 FG) و هفت ریباند او تیراندازی 50 درصد از 3 نقطه در محدوده فوریه. به طور کلی او تیراندازی 38.3 درصد از 3 این فصل که روابط او با کوین Huerter اشاره کرد 3-نقطه متخصص برای بهترین 3 نقطه در صد در تیم (جوان بعدی است در 36.9%).

“فقط برخی از اضافی بحث زباله برای Kev,” کالینز گفت: زمانی که او یاد گرفته که آمار روز پنج شنبه. (البته Collins طول می کشد و آنها را در کاهش حجم 3.5 در هر بازی به عنوان مخالف به Huerter را 5.9 و جوان 9.5.)

فصل گذشته Collins شات 34.8 درصد از 3. ماموریت خود را از ورود در این فصل بود که تبدیل به یک بازیکن همه کاره است و حتی بیشتر مهم با علاوه بر این از کپلا بنابراین این دو با هم می تواند بازی هماهنگ است.

“این قطعا یکی از اهداف من است که من در آغاز سال” کالینز گفت. “من احساس می کنم قطعا در تلاش برای رسیدن به این هدف و من قطعا در یک نقطه خوب در حال حاضر صحبت کردن در مورد آن است. فقط رفتن به سعی کنید و نگه دارید تیراندازی در سطح کارآمد و من احساس می کنم یکی دیگر از چیزی است که به من کمک کرد که من بوده ام به گرفتن عکس های خوب. من واقعا نمی شده است تلاش برای به زور یا شوت خارج از منطقه راحتی من.”

علاوه بر اینکه بیشتر خاص خود را با انتخاب به ضرب گلوله از فاصله هدف به گوشه ای 3 یا عکس از بالای کلید Collins همچنین مورد استفاده در زمان او از دست رفته در حالی که معلق به با سنگ تیز کردن در در شات.

“من احساس می کنم مثل من می توانید آن را نسبت به من که در یک ریتم” کالینز گفت. “من فقط احساس آن را از 3 در حال حاضر. من احساس می کنم مانند هم تیمی های من در حال انجام یک کار خوب از پیدا کردن من در این نقاط است که من دوست دارم. من در کار من ضربه زیادی تا به حال مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در مورد آن و من مرتب کردن بر اساس از استقرار آن است. برای من, آن واقعا هرگز یک بلوک جاده برای من به ساقه آن را فقط یک ماده از من در ادامه به شلیک و تیراندازی با اعتماد به نفس.”

کالینز بازی سنگین دقیقه به عنوان یک توپ در مرکز قبل از این تیم به دست آورد Dewayne Dedmon در مهلت تجارت (کپلا البته هنوز هم نشده است پاک به بازی). با Dedmon مجروح برای سه بازی بیشتر از است که می تواند در آینده کالینز’ راه هر چند Hawks نظر او را به عنوان یک قدرت رو به جلو است.

قابلیت بازی به صورت دو لکه, اگر چه, و اکسل به عنوان یک رول مرد و 3 نقطه تیرانداز است که قدرت در جرم (حتی اگر, دفاعی آن را یک درخواست برای کالینز برای محافظت از برخی از این لیگ بهترین مراکز).

“چرا که او توانایی انجام هر دو از آن انتخاب خود را سم” پیرس گفت. “پس از بازی به شما می گویند شاید شما باید به ضرب گلوله 3 را در طول بازی شما همیشه گفت:” جان رول.'”

در سن 22 کالینز یکی از Hawks اصلی و پنج عضو است که این تیم در حال بازسازی اطراف (از جمله جوان Huerter و rookies های مخفی مایل به قرمز و د’Andre شکارچی). برای پیرس این کشش از Collins تشویق برای Hawks آینده.

“امیدوارم این شروع کاری خاص برای جان کالینز به دلیل من فکر می کنم آن است که” پیرس گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>