جان کالینز روابط حرفه ای-بالا با 35 عنوان Hawks ضرب و شتم Mavericks

از آن آمد به ثانیه های پایانی اما شاهین (17-41) آمد دور با 111-107 پیروزی مقابل ماوریکس (34-23) شنبه شب در مزرعه دولتی آرنا.

در زیر برخی از takeaways از پیروزی:

1. طرفداران باید صبر کنید تا فصل آینده به صورت بالقوه لوکا Doncic-Trae جوان matchup. یک بار دیگر هر دو Doncic و Kristaps Porzingis این ماوریکس’ برترین گلزنان نیست در دسترس برای بازی در برابر شاهین (هر دو نیز نشسته هاوکز’ 123-100 از دست دادن به ماوریکس در فوریه. 1). در شب دوم از یک back-to-back, Doncic بود با “راست مچ پا درد” و Porzingis بود دوره نقاهت بعد از یک زانوی چپ آسیب با توجه به ماوریکس’ گزارش آسیب. هر دو تا به حال دو دونفره در دالاس’ برنده شدن در اورلاندو روز جمعه با Doncic کمک 33 امتیاز 10 ریباند و هشت پاس گل و Porzingis اضافه کردن 24 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. جوان در گرفتن به صورت Doncic: “بدیهی است که من عشق را به بازی در برابر بهترین بازیکنان در لیگ ما و لوکا را دارد و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان است. برای من, آن را سخت نمی گرفتن به بازی در برابر او. اما من می خواهم او را برای دریافت سالم من می خواهم Kristaps برای دریافت سالم است.”

2. پس از یک شروع بی حال از شاهین trailed توسط بسیاری به عنوان 16 امتیاز در نیمه اول و پایین نه ورود به سه ماهه چهارم. آن را تا 5:24 علامت چهارم که آنها در زمان خود منجر از بازی در 96-95 پس از Dewayne Dedmon putback داشتن outscored ماوریکس 19-9 شروع به چهارم. دو 3-اشاره گرها توسط جوان گره خورده است نمره در 102-102 با سه دقیقه و 3 با 1:53 چپ قرار داده هاوکز تا 105-104. پس از پیاده شدن به یک شروع کند با هشت امتیاز در نیمه اول به ثمر رساند او 13 سال چهارم برای کمک به شاهین به یک پیروزی (رفت 3-برای-8 از 3 نقطه محدوده با سه نفر از کسانی که در چهارم). همه چیز را باز کرد تا برای او به بازی رفت به خصوص زمانی که ماوریکس bigs کردم در ناپاک مشکل: “آنها متوقف به دام انداختن خیلی سخت بود و من قادر به رسیدن به ریتم گرفتن در سراشیبی برخی از اجسام برخی از layups بروید و پس بدیهی است که در اواخر چهارم من بود قادر به گرفتن شات من رفتن” جوان گفت:.

3. وجود اختلاف در یکی از نهایی نقش بازی زمانی که جان کالینز نوک در یک لیآپ توسط جوان که مسدود شده بود توسط دوریان فینی-اسمیت که قرار هاوکز تا چهار با 8.4 ثانیه به رفتن. با توجه به خدمه رئیس رادنی Mott اصلی تماس روی زمین بود goaltend اما بازی بررسی شد و سبد اجازه داده شد: “توپ ضربه لبه پس از آن تلقی ناخواسته سوت دلیل آن رد شد یک بلوک خوب. توسط حکومت آن را ناخواسته سوت. این قانون دو. چرا که او (Collins) بود و در تیراندازی حرکت زمانی که من سوت منفجر آن را تلقی ادامه پس از این سبد به حساب میآید.”

4. کالینز تا به حال یک فصل-بالا و حرفه ای-بالا بستن 35 امتیاز (13-18 FG, 3-3 از 3 نقطه محدوده 6-9 FT) در این پیروزی با 17 ریباند (از جمله پنج توهین آمیز تخته) و دو مسدود شده عکس. “من احساس می کنم من قطعا در زمان استفاده از عدم تطابق من امشب. … من می تواند به سقوط شیشه ای واقعا خوب, بنابراین من در زمان استفاده از آن و بیشتر از آن.”

5. هاوکز را برنده شش از هفت بازی در خانه مورد ضرب و شتم کلیپرز جادوگران 76ers, نیکز و گرما و در حال حاضر Mavericks پس Jan. 22 خود را در خانه تنهاست از دست دادن بیش از این کشش آمدن در برابر سلتیکز در فوریه. 3.

با شماره

8-برای-9 (حرفه ای بالا در پرتاب آزاد برای تازه کار و کم مایل به قرمز که به شدت و افزود: سه دزد به 20 امتیاز)

کردنی

“ما را انجام می دهند که ما نمی کنید ؟ ما را حفر خودمان را در این سوراخ و سپس پیدا کردن یک راه برای مبارزه در این بازی است. این چیزی است که ما باید برای به دست آوردن بهتر است.”

— جوان در شاهین گرفتن زود

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im