جان Ivison: از آن زمان به انصراف از جاستین ترودو COVID-19 ‘صبح’ و بازگشت به پارلمان

آخرین عکس از کانادا افکار عمومی نشان می دهد جاستین ترودو است که با داشتن یک خوب همه گیر.

حتی پس از لیبرالها بودند انتخاب مجدد در پاییز گذشته بیشتر مردم مخالف از دولت او و از او را شخصا از تایید شده است.

اما پس از شروع COVID-19 که ارزیابی است وارونه – 58 درصد از کانادایی ها در حال حاضر تایید دولت (و 48 درصد از ترودو) در مقابل 24 درصد که باورمند لیبرال (و 31 درصد از ترودو) با توجه به چرتکه داده است.

نباید تعجب کسی که لیبرالها باید هشت نقطه سرب بر محافظه کاران در محبوب پشتیبانی می کند. چیز شگفت انگیز است که فاصله نیست گسترده تر است.

محافظه کاران در میان یک uninspiring درون به دنبال رهبری مسابقه در حالی که نخست وزیر میزبان چه مخالفان خواستار “صبح” در آستان Rideau کلبه disbursing میلیاردها دلار است. کنفرانس مطبوعاتی نشان داده شده است زنده شبکه های تلویزیونی و پست شده در رسانه های اجتماعی. نخست وزیر Facebook صفحه به تنهایی شده است racking تا بزرگ مشاهده آمار و ارقام – تغییرات به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند برای مثال به همراه داشت 1.6 میلیون بازدید.

که حسن نیت ممکن است تبخیر به عنوان بحران اقتصادی شروع به نیش می زنند در پاییز. ارتباطات استراتژی را نمی خواهد بود قادر به حل مشکلات ذخیره می شود تا زمانی که به عنوان مثال وام مسکن تعویق برنامه منقضی می شود.

اما در حال حاضر ترودو است منجر مفتون زندگی با توجه به شرایط.

چرتکه های نظرسنجی ها نشان می دهد که کانادایی ها متحد هستند در این باور است که دولت در حمایت از اقدامات توجیه شده است – 88 درصد بر این باورند که دولت عملکرد بوده است “خوب” یا “قابل قبول”.

بیشتری وجود دارد اختلاف نظر وقتی که می آید به لیبرالها ” دست زدن به اقتصاد و از بدهی های ملی که در آن مخالفت افزایش به 30 درصد و 38 درصد بود.

اما اکثریت کانادایی ها به نظر می رسد به این باور که او در حال انجام یک کار خوب.

آن را عادلانه می گویند که ترودو نقل مکان کرد و به سرعت به اطلاع و اطمینان کانادایی و همچنین برای به دست آوردن پول در دست خود را از طریق CERB.

اما وضعیت تکامل یافته فراتر از اولیه مرحله حاد از این بیماری همه گیر — حداقل برای این موج و عدم پارلمانی پاسخگویی باید به پایان رسید بیش از حد.

آنچه که ما را دیده اند در هشت هفته گذشته اجرایی گرفتی قوه مقننه از دولت

مجلس عوام است که با توجه به بازگشت در روز دوشنبه و لیبرالها باید تن دادن به خواسته مخالفان برای بازگشت به وضعیت موجود حول و حوش حداقل از نظر تعداد جلسات.

در حال حاضر وجود دارد سه کمیته ویژه نشست یک هفته – دو مجازی و یک فرد که در آن تعداد کمی از نمایندگان مجلس جمع آوری کرده اند در اتاق بمانند ، هیچ کس که به تماشای مجازی مجامع می تواند تگرگ آنها را به عنوان یک موفقیت مشکل شده اند با فن آوری gremlins. جلسات هستند, تعریف, توسط COVID – هر گونه تلاش با مخالفت نمایندگان مجلس به افزایش افراد دیگر در حال تعطیل توسط بلندگو.

احزاب در حال حاضر در حال بحث در مورد آنچه که در ماه آینده به نظر می رسد و به نظر می رسد که ترکیبی راه حل را جلب پشتیبانی شبیه به یک وجود دارد که در انگلستان که در آن رسیدن به حد نصاب 50 نمایندگان مجلس در اتاق و تکمیل شده توسط دیگر نمایندگان مجلس از طریق ویدئو کنفرانس. ترودو گفت که او با تشویق بیانیه ای از مجلس عوام است که آن را در حال حاضر می تواند جای چنین نشسته است.

اما دقیق قالب برای اتاق و کمیته است که هنوز مورد بحث است. فرکانس و مدت خواهد شد, ناچار می شود خود خدمت از لیبرال نقطه نظر. دولت از سود داشتن زمینه به خود پس چرا باز همه چیز ؟ جای تعجب Jagmeet سینگ NDP رهبر در گفت و پشتیبانی از لیبرالها’ قالب دلخواه. اگر من او, من می خواهم با احتیاط از پشتوانه هر لیبرال پیشنهاد – چرتکه نظرسنجی نشان می دهد 59 درصد از NDP حامیان تایید ترودو عملکرد.


نخست وزیر جاستین ترودو می رسد در پارلمان هیل برای حضور در یک نشسته از کمیته ویژه در COVID-19 Pandemic, مارس 20 سال 2020 است.

دیو چان/خبرگزاری گتی ایماژ

حزب لیبرال گریزی به مجلس بررسی شد آشکار در گزارش روش و خانه کمیته امور مطرح در اواخر هفته گذشته.

کمیته بررسی مجلس در پاسخ به COVID و توصیه می شود یک میزبان از پیشنهادات است که می تواند واژگون, به جای افزایش, صدها سال سنت است. این توصیه ها شامل استقرار جدید سفارشات ایستاده برای فعال کردن ایجاد پارلمان مجازی; گسترش در ظرفیت های فنی اجازه می دهد تا خانه ای برای رسیدن به یک کامل مجازی جمع آوری و ایجاد یک رای گیری الکترونیکی سیستم برای انجام آرا در مجازی نشست. اگر به تصویب رسید و ما نیز ممکن است دور قفل مراسم گرز و لغو نوسازی مرکز بلوک.

محافظه کاران صادر روحیه دفاع استناد به وینستون چرچیل به عنوان یک مدافع از “شدت شور و صمیمیت غیر رسمی و خودانگیختگی” از بحث در مجلس عوام.

محافظه کاران در حال حاضر به ترکیبی نشست اما به شدت مخالف مجازی رسیدگی دقیق قانون و یا بودجه.

حتی NDP ابراز آن عصبانیت در سرعت است که با اکثریت لیبرال آماده بود به خندق تاسیس سنت است.

این در حالی است پس هر کسی که در اتاق افزایش یافت و به Churchillian ارتفاعات به مراتب کمتر در زمان این مرد بزرگ مشاوره نشسته هنگامی که آنها تا به حال در سراسر تصادفا یک جمله با یک دستوری ،

عدم پارلمانی پاسخگویی باید به پایان رسید بیش از حد

اما محافظه کاران بودند بی شک های صحیح در ارسال کنند زمانی که آنها با اشاره به این که مجلس باید به دلیل نقش و جایگاه اساسی – که عالی آن وظیفه این است که به نگه اجرایی به حساب.

آنچه که ما را دیده اند در هشت هفته گذشته اجرایی گرفتی قوه مقننه از دولت است.

مجلس ناف پیوند بین دولت و اداره می شود. وجود دارد بسیاری از لیبرال نمایندگان مجلس که گله خصوصی که صدای آنها شنیده نمی شود که دوز و کلک از وزرا و مشاوران و بوروکرات که تصمیم گیری سیاست های دولت است.

مجلس به همه اعضای آن از یک پلت فرم به صدای نگرانی های خود را و enthusiasms.

دولت مدیون آن به کانادایی ها به عقب بر گردیم به مجلس عوام و معرفی یک مالی به روز رسانی به طوری که شهروندان می توانند با قدردانی از حد از ظروف سرباز یا مسافر ما هستند.

همه نمایندگان مجلس را به آن مدیون کانادایی برای ارائه پشتیبانی مثبت به این موسسه است که حفظ و تقویت راه ما از زندگی است.

به چرچیل گفت: مجلس عوام انگلیس در سال 1947: “این ایده از یک گروه از ابر مرد و فوق برنامه ریزان…ساخت توده مردم انجام آنچه آنها فکر می کنم خوب است برای آنها بدون هیچ بررسی یا اصلاح نقض دموکراسی است.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: IvisonJ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im