تصمیم بر سر اینکه آیا به تصویب Teck منابع Frontier cenovus معدن در آلبرتا آورده فدرال لیبرال به یک تقاطع در تعقیب خود را از رشد اقتصادی و پاک کننده محیط زیست است.

یک مسیر منجر به شغل بیشتر اما یک غارت محیط زیست; دیگر برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اما افزایش غربی بیگانگی و مالیات پایین تر رسید.

به عنوان مدیر وودی آلن اشاره کرد او در فیلم عوارض جانبی زمانی که مجبور به انتخاب بین مطلق و ناامیدی و مجموع انقراض: “بیایید دعا کنیم ما باید عقل را به درستی انتخاب کنید.”

آن است که لحظه ای تعیین کننده در زندگی این دولت است.

لیبرال ها ترجیح می دهند برای منحرف کردن مقصر در جای دیگر – در این مورد آزادسازی اجتناب ناپذیر باطله سپرده بر سر آلبرتا برتر جیسون کنی.

این رفتار از مقامات ارشد دولت منابع نشان می دهد این پروژه قرار است به دست آوردن یک دلسوز شنوایی می آید قبل از کابینه در اواخر این ماه.

مشترک نقد و بررسی پنل از آلبرتا انرژی تنظیم و کانادا ارزیابی زیست محیطی سازمان توصیه می شود Frontier تایید شود در تابستان گذشته.

اگر لیبرال ها به دنبال بهانه ای برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری آدم فرصت طلبی به آنها داده یکی

اما منابع اشاره به بررسی های زیست محیطی انجام شد تحت فرایند نهاد توسط استفان هارپر محافظه کاران قبل از رژیم بازرسی و نگهداری توسط لیبرال ها. آنها توجه داشته باشید که پنل یافت “منفی قابل توجهی اثرات زیست محیطی در تالاب پیر جنگل رشد و ….گونه های در معرض خطر” نه به ذکر است در استفاده از زمین و منابع و فرهنگ بومی.

این یافته ها را با هر گونه تصویب به همان دادخواهی که تقریبا از خط خارج ترانس, ديد کوه, خط لوله, منابع گفت.

در اتاوا است که از مهم کنی دولت رکورد در آماده سازی منابع صنعت برای کم کربن آینده. این به احتمال زیاد به مردم خط حمله اگر این پروژه را رد کرد.

CBC News گزارش داد اوایل این ماه که یک استانی تعهد به آمار خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 خواهد کمک به امن تصویب.

دولت قطعا می خواهم برای دیدن یک تعهد به کاهش زمان 100 تن تولید گازهای گلخانه ای کلاه در طول زمان است.

اما صدا به عنوان اگر هر نوع عوض در جدول به خصوص با توجه به خصومت بسیاری از اعضای پارلمانی لیبرال عاری از نمایندگی از چمن زار.

نور قرمز به مرز خواهد یک اثر سرما بر منابع جدید پروژه های خود در این کشور یک نقطه کنی در نامه ای به جاستین ترودو زمانی که او گفت که امتناع امر نشان می دهد به سرمایه گذاران بین المللی است که کانادا سیستم نظارتی است که “خودسرانه منوط به حرکت و نامرئی پست هدف”.

کنی گفت که تصمیم منفی خواهد ببینید, خشم, رسیدن به نقطه جوش.

این صدا نیست که اگر هر نوع عوض در جدول به خصوص با توجه به خصومت بسیاری از اعضای پارلمانی لیبرال عاری از نمایندگی از چمن زار

که بعید است به نوسان ترودو — وجود بخار ناشی از گوش در سراسر چمن زار در حال حاضر, بنابراین او کمی برای از دست دادن.

لایحه Morneau که وزیر دارایی بود در کلگری در روز دوشنبه اشاره به دولت ادامه داد: تعهد به TMX گسترش با وجود نزدیک به دو برابر شدن هزینه های ساخت و ساز به عنوان اثبات این که این دو سیاست از محیط زیست و اقتصاد هنوز زنده است.

اما اگر مرزی تبدیل کردن کسی که در حال رفتن به دریافت سرزنش کنی و نگران است, ممکن است او را. وجود دارد سوال از شغل و $55 میلیارد دلار حق امتیاز آلبرتا را دریافت بیش از این معدن را در طول عمر. اما بلافاصله وجود خواهد داشت سیاسی از سقوط به مقابله با.

آلبرتا دولت در تلاش است به جای اتاوا اما در حال نا امید از فقدان رهبری از دولت فدرال گفت: یک فرد با آگاهی از این مذاکرات است. منبع پیشنهاد کنی ارسالی بازگشت متضاد شعارهای و نشان داد تمایل خود را به کار با اتاوا. اما نگرانی وجود دارد که کابینه فدرال تقسیم شده است و هیچ یک وزیر قادر به بیان آنچه در عمل ممکن است اطمینان حاصل شود که پروژه تایید شده است.

Chrystia Freeland تعیین شده دولت لیبرال نقطه فرد و منبع گفت: کنی و معاون نخست وزیر را تاسیس روابط خوب است. “اما ما باور نمی کنیم که Freeland دارای یک دستور برای مذاکره,” او گفت:.

نشانه ای از کنی تلاش به جای فدرال در آمد نظر خود را در یک پنل در واشنگتن در روز جمعه هنگامی که او در مورد “انتقال انرژی” و نیاز به آلبرتا به منبع از آخرین بشکه نفت به جهان weans خود به خود خاموش هیدروکربن. هنگامی که آن را به او اشاره کرد و با کلگری هرالد نویس همین شهری که این زبان جدید او پاسخ داد: “من درک شرکت از آشکار است.”

شناخت آلبرتا که نیاز به سبز است که بعید است به حمل وزن زیاد با یک کابینه فدرال است که برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را حل و فصل در یک روایت است که این استان است که مسئول شکستن grand مقرون به صرفه در اقتصاد و محیط زیست است.

خبری که آتاباسکا Chipewyan اول کشور در شمال آلبرتا ناراحت است چرا که این استان را برآورده کرده خود را به محیط زیست و موضوعات فرهنگی نقش به آن داستان است.

نامه ای به فدرال وزیر محیط زیست جاناتان ویلکینسون از رئیس Allan آدم می گوید که مذاکرات با Alberta ادامه دارد اما پیشرفت “به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است در تجویز جدول زمانی برای تصمیم گیری در پروژه” در پایان این ماه است.

اگر لیبرال ها به دنبال بهانه ای برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری آدم فرصت طلبی داده است و یکی از آنها را.

وجود دارد مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی به دور برای یک پروژه است که بعید است به نور روز را مشاهده کنید. $20 میلیارد معدن و پیشنهاد شد در زمانی که قیمت های نفت خام ماند در حدود 100 دلار در هر بشکه در مقایسه با 50 دلار آمریکا امروز و قبل از رونق در پروژه های نفت شیل در آمریکا یک تجزیه و تحلیل پیشنهاد قیمت نفت ایالات متحده$75 مورد نیاز خواهد بود به آن را از لحاظ اقتصادی قابل دوام.

این نوع از حقایق مهم در کسب و کار; کمتر از آن در سیاست است.

تقاطع دولت فدرال نزدیک است ممکن است اسمی از آنجا که این پروژه نامشخص اقتصاد, اما آن است که یک تصمیم است که آغشته با نماد. اقدامات بیان اولویت است.

[email protected]
Twitter.com/IvisonJ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de