جان رابسون در COVID-19: ما برگرداندن به نوع در یک بحران — ترودو واگردانی به استبدادی

زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو استادانی تحسین چین “پایه دیکتاتوری” به دلیل آن می تواند “به نوبه خود بر روی یک سکه” در شرایط اضطراری ما فکر مرد و پسر تا به حال فقط گیر زبان خود را در سوکت دوباره و گرداننده نیاز به یک کیسه از آن سفید پلاستیکی کودک-تصحیح چیز است. اما پس از آن او گفت: برای مقابله با COVID-19 بحران ما باید تسلیم ما آزادی به یک مرد سوار بر اسب.

دوشنبه شب اخبار جهانی نشان داد لیبرال اضطراری لایحه اعطای “فوق العاده قدرت های جدید به صرف قرض و مالیاتی بدون نیاز به تصویب نمایندگان مجلس مخالف تا دسامبر 2021.” چرا ؟ آنها در حال حاضر می تواند صرف قرض و مالیات. چرا باید همه احمقانه بارون, روحانیون و عادی خفه شو و اجازه پادشاه جان اجرا همه چیز خود را در راه است ؟

جهانی نام آن را “بسیار غیر معمول” از آنجا که “قانون اساسی کانادا را پاس مالیات به عنوان یک قدرت پارلمانی شعبه است.” که احمقانه, پیر چیزی است ؟ و اعتراض عمومی آنها را مجبور به عقب نشینی. اما چه ایده ای برای نخست وزیر دولت و بوروکراسی را در آغوش حتی به طور خلاصه.

تا مطمئن شوید که بسیاری از مردم در حال بازگشت به نوع در این بحران است. سازمان عفو بین الملل گفت: کنترل غیر قانونی مهاجرت غیر قانونی بود. آب و هوا alarmists مورد ستایش قرار داد COVID-19 به عنوان یک مدل برای مبارزه با گرمایش جهانی است. وزیر خارجه phoned دیگر وزرای خارجه به می گویند که آنها باید تلفن هر یک از دیگر. NDP رهبر Jagmeet سینگ خواستار “شلیک یخ.” و ترودو گفت: سوختگی Magna Carta.

ما نیاز به جوامع عادت حفظ مخالفت در بحران.

جان رابسون

اگر این هم نمونه ای که من می خواهم هوشمند نظارت دولت در شرایط اضطراری من نوع ضربه ترودو. او همیشه در نظر گرفته دموکراتیک روشهای مجاز لوکس در آرام دوره اما یک احمق زیاده روی در بحران هنگامی که ما نیاز به یک مرد واقعی پیشرو ما.

آن را قابل فهم رفلکس. با این برنامه است. آیا شما می دانید که یک جنگ وجود دارد ؟ مخالفت است و خیانت. سوزاندن جادوگر.

جان Ivison به نام COVID-19 ترودو باعث شکستن و یا لحظه ای که در آن سنگ رو “حل و فصل” در پارس “به اندازه کافی به اندازه کافی است” ممکن است پاک کردن خوش مشرب doofus تصویر عمومی. آه ، ناپلئون برای نجات. فقط آنچه ما نیاز داریم.

هیچ. ما نیاز به جوامع عادت حفظ مخالفت در بحران. همیشه کاملا به ما پس از آن شرم آور است. اما من اخیرا در کانادا سیاست ستون بسیار عمومی مهمات بحران سرنگون یک نخست وزیر بریتانیا در طول جنگ جهانی اول و درستی است. و اگر ترودو باعث می شود یک ظرف غذا از این بیماری همه گیر او باید سرنگون. دقیقا بر خلاف پینگ است.


در این عکس منتشر شده توسط چین, Xinhua News Agency, رئیس جمهور چین مذاکرات با تصویری با بیماران و پزشکی کارگران در Huoshenshan بیمارستان در ووهان در مرکز چین هوبئی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است.

شیه Huanchi/ایسنا

در واقع دولت چین عملکرد در COVID-19 بوده است آشکار مدل از فاجعه mendacity. آنها رد هر چیزی که اتفاق می افتد و زندانی کردن منتقدان و اجازه دهید این ویروس شل در جهان در حالی که هر کس از سازمان بهداشت جهانی به ما وزیر بهداشت licked خود jackboots. در حال حاضر آنها در حال دروغ گفتن در مورد توقف آن مرده و مردم هنوز هم آنها را باور. نیویورک تایمز گفت: ایالات متحده به “تکرار موفقیت کشورهایی مانند چین و … در مهار این بیماری همه گیر” همان روز عصر تایمز منتشر شده به بیرون درز اسناد نشان می دهد بسیاری از موارد جدید.

کمونیسم هیچ مدل در زمان عادی و آخرین سیستم شما باید تقلید در یک بحران. ما نیاز Magna Carta نه “کمی کتاب قرمز” یا “کمی سیب زمینی.” شروع هوشمند با انتقاد از این ایده که دولت می تواند ما را نجات دهد همه از عواقب ناشی از توقف فعالیت های تولیدی با ایجاد ثروت از هوا نازک.

ترودو همیشه اعتقاد بر آن است. مطمئن شوید که او وعده داده شده محدود کسری برای یک دوره کوتاه از آنجا که خود گرداننده به او گفت در غیر این صورت او می خواهم ترساندن رای دهندگان. اما او هرگز آن را به معنای. در حال حاضر او از اهدای 100 میلیارد دلار یا بیشتر در ما مانند ترنجبین از آسمان. اما او واقعا پیشنهاد مبارکی 100 میلیارد دلار از برخی از سخت فشرده کانادایی را به دیگران حتی سخت تر و فشرده. که برای رفتن به آن پرداخت و چگونه در تضعیف اقتصاد ؟

ما همچنین باید اشاره کرد سوال در مورد هوشیار پزشکی صدای ما گفتن همه گیر نیست و به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل از جمله آلمان میکروبیولوژیست Sucharit Bhakdi و هوشیار اقتصادی صدای ما گفتن خاموش است خطرناک تر از آن برای تلفن های موبایل از جمله ویلیام واتسون در این روزنامه روز شنبه. (من در واقعی خود قرنطینه برای بیش از یک هفته است. اما تنها من بدن. نه مغز من.)

صحبت از قرار دادن تعصب پشت سر ما غلط است چون نقطه ای از نظام سیاسی است که برای جلوگیری از دولت در حال اجرا نعل بیش از نگرانی های مشروع.

جان رابسون

با تشکر خوبی برای اشاره سوالات در یک نقطه سوم: تسلیم شدن ما زمان آزمایش حق خود دولت در هوی و هوس.

به من هشدار داد در کانادا, سیاست قابل پیش بینی صحبت از قرار دادن تعصب پشت سر ما غلط است چون نقطه ای از نظام سیاسی است که برای جلوگیری از دولت در حال اجرا نعل بیش از نگرانی های مشروع. سیاست معروف زشت است. اما جایگزین به دو یا چند مجموعه از خر braying در یکی دیگر است که همه آنها را braying در ما که نه بهبود.

ما فقط یک طعم تلخ آن است. احزاب مخالف خود را خاموش کودکانه لفاظی و پاداش بودند با قانونی زانو به قفسه سینه در مجلس.

دولت در حال حاضر اورژانس قدرت و در حال حاضر می تواند مالیات و صرف. آنها فقط باید برای توضیح آنچه آنها انجام می دهند در حالی که آن را انجام می دهند و توجیه آن پس از آن. و ترودو نمی خواهم به.

Xi Jinping خواهد همدردی. خدا رو شکر ما نیست.

ملی پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im