جانسون نگه می دارد به نفع خود مسافران پیوستن به نخبگان شرکت


محتوای مقاله در ادامه

“راه (جانسون) سوار آن بر 18 او احتمالا به پایان رسید معامله به هر حال که گفت: من می دانستم که من نیاز به یکی بیشتر و مثل من گفت: یکی بر 17 یکی از نیاز من” Streelman گفت: زمانی که خواسته از آنچه او فکر می کردم زمانی که جانسون bogeyed 16. “که به ضرب گلوله کشته شد و پس از نزدیک به پایین تپه و پا زدن در. اما هی من بهترین من و این همه من می توانید بپرسید.”

خواهد گوردون و کانادا مکنزی هیوز — که باز این مسابقات با 60 روز پنج شنبه — هر دو شات 67 یکشنبه به پایان رسید و بسته سوم در 17 زیر. کوین Na شات 67 به پایان پنجم در 16 زیر.

همانطور که برای تاد پس از همتراز اول 11 سوراخ او سقوط از هم جدا. پس از پیدا کردن greenside خشن در شماره 12 در یک شیب تند او overshot سبز به بیشتر, خشن, کوتاه آمد و دیدم که توپ به رول به عقب در سراشیبی در نهایت نیاز به شش عکس به سبز است. او سه گانه-دیو 7 به دنبال داشت bogeys در Nos. 15 و 18 به عنوان او نوشته شده است 5-بیش از 75 به پایان برده 11th در 13 زیر.

فیل مایکلسون منجر شد که پس از 36 سوراخ پس از به تازگی تبدیل 50 ارسال شده دوم خود را مستقیما 71 به پایان رسید و بسته برای 24th در 11 زیر. جهان شماره 1 Rory McIlroy شات 67 روز شنبه را به پایان برساند در گروه تاد در 11 زیر.

کم دور بعد به اشتراک گذاشته شده توسط Doc Redman و لوکاس Glover که در هر شات 63. Redman به پایان رسید و در 13 زیر گلوور در 12 زیر.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *