جاناتان کی در COVID-19: آن را به اندازه این رویداد اما رفتار است که مسائل

اگر همکار من یهودیان جهان به سازماندهی خود ما نسخه داروین جایزه — یک Maccabiah بازی برای کسانی که مصمم به حذف خود از انسان استخر ژن — یک مدعی قوی خواهد بود مغز اعتماد پشت سهشنبه بسته بندی شده مراسم تشییع جنازه برای خایم Mertz شناخته شده بروکلین خاخام. کل صحنه به خصوص غم انگیز وتفریحی این واقعیت است که تجمع جرم مانند این است که یک دلیل بزرگ چرا شهر نیویورک Hasidic محلات شد عظیم COVID-19 نقاط داغ در وهله اول. حدود 700 Hasidic یهودیان در شهر تسلیم به این بیماری از جمله 73 ساله خاخام که مراسم تشییع جنازه تمام کسانی که صدها نفر از مردم عزادار بودند حضور در روز سه شنبه. شکوه خاموش مرگبار بیهوده بود و پس از آن ادعا توسط برخی از سیاستمداران که شهردار بیل د Blasio تصمیم به شکستن این رویداد خواهد استوک “خطرناک” عبارات ستیزی. اینکه دقیقا چه چیزی خطرناک تر از خفه شدن به مرگ توسط یک ویروس مستعمره در حال رشد در داخل سیستم تنفسی خود را?

من برای پیدا کردن آن به خصوص تکان دهنده به گوش صحنه هایی مانند این داده همه ما می دانیم — و یا باید بدانید — در مورد این بیماری گسترش می یابد. در اخیر روزنامه نگاری مطالعه برای Quillette من نگاه کرد ده ها تن از COVID-19 “superspreader” حوادث در سراسر جهان. (این کلمه استفاده می شود معمولا در ادبیات علمی است اما هیچ جهانی پذیرفته شده رسمی تعریف.) آنچه که من در بر داشت این بود که اکثریت قریب به اتفاق این حوادث (به عنوان با ده ها تن بیشتر است که من یاد گرفتم در مورد از دانشمندان و عادی خوانندگان زیر اصلی من از انتشار) بودند ریشه در تعداد نسبتا کمی از فعالیت های نوع. قرار دادن کنار بیمارستان و خوابگاه های خصوصی و خانه های سالمندان تقریبا همه از این superspreader حوادث (SSEs) صورت گرفت در زمینه (1) و احزاب (2) چهره به صورت حرفه ای شبکه های رویدادها و جلسات (3) مذهبی گردهمایی (4) رویدادهای ورزشی (5) گوشت پردازش تجهیزات (6) کشتی ها در دریا (7) آواز گروه و بله (8) مجالس ترحیم.


مردم راه رفتن را از طریق یک Hasidic در محله بروکلین در 29 آوریل سال 2020 است. شهردار بیل د Blasio شدت انتقاد کرد در توییتر پس از صدها نفر از اعضای متعصب و جامعه از حضور در مراسم تشییع یک خاخام شنبه مجبور شدند برای متفرق کردن توسط پلیس.

اسپنسر پلات/گتی ایماژ

اطلاعات من-مجموعه تکنیک های احاطه شده توسط انواع اجتناب ناپذیر تعصبات و بیآنکه. حتی من زده شد توسط این واقعیت است که تقریبا هر SSE من در بر داشت در گشوده شلوغ, اجتماعی, محیط صمیمی که در آن مردم هستند و در هر یک از دیگر چهره, خنده, فریاد, تشویق, گریه, آواز, تبریک یا دعا. (صداهای بلند نیز به شدت در ارتباط با SSEs به دلیل پر سر و صدا سالن تمایل به مکان های که در آن مردم فریاد زدن در هر یک از دیگر در محدوده نزدیک به خود را شنیده ام.)

در ضمن بسیاری از دیگر انواع رایج انبوه جمع آوری فعالیت های که به طور معمول شامل پایدار چهره به چهره و آشفته تنفسی متحده — تماشای فیلم در یک تئاتر خرید اقلام در فروشگاه نشستن در قطار اتوبوس یا هواپیما, کار در یک اطاقک مزرعه حضور در دانشگاه و کلاس ها تقریبا به طور کامل وجود ندارد و از پایگاه داده با وجود این واقعیت است که میلیاردها نفر از مردم شریک شدن در این فعالیت ها در هر روز است.

کسانی که علاقه مند در تجزیه و تحلیل کامل می توانید بخوانید (دیگر) مقاله اصلی در Quillette. بسیاری از آن قطعه فنی است چرا که هدف من بود به ترکیب شواهد از SSEs با ظهور تحقیقات در زمینه دینامیک سیالات (خود من علمی تخصصی در روزهای قدیم) بنابراین به عنوان به آدرس سوال بسیار مهم از چه نوع آلوده COVID-19 قطرات انتقال بردار و رفتارهای تولید بالاترین سطح از خطر است. اما نتیجه این است که تا حد برآورد ما از این خطر ممکن است هدایت یک مطالعه SSEs ترین اشکال انسانی و اجتماعی و حرفه ای تعامل حتی در محدوده نزدیک به نظر نمی رسد منجر به مقیاس بزرگ انتقال است. غالب خطر به نظر می رسد به دروغ با قطرات بزاق ساطع شده در سرعت بالا از بینی یا دهان که سفر ballistically به صورت مثلا یک فرد — به عنوان متمایز از عفونت از راه تکیه بر کوچکتر قطرات آئروسل که باقی می ماند, معلق در unventilated فضاهای یا غیر مستقیم انتقال حالت است که شامل سطوح آلوده.

تقریبا هر SSE من در بر داشت در گشوده شلوغ, اجتماعی, محیط صمیمی

من تلاوت این همه نه به دلیل تحقیقات من قطعی است. آن را نمی. در حالی که تجزیه و تحلیل من از انتقال نوسانات COVID-19 ریشه در خود من سابق پژوهش تخصص من layperson وقتی که می آید به virology. اما واقعیت این است که اطلاعات در مورد این SSEs نشده بود قبلا جمع آوری شده در یک مکان (به من دانش) خود را تا حدودی گفتن. من باقی می ماند زده و با کمی تمرکز شده است وجود دارد در برخی از سوالات اساسی در مورد چگونگی این بیماری و سفر از یک فرد به فرد ب

بسیاری از صاحب نظران در خصوص باقی می ماند در درجه اول با وسواس ردیابی کردن درمان معجزه یا تجزیه انگیزه های سیاسی عمومی-مقامات بهداشتی. در ضمن کسانی که به مقامات باقی می ماند قفل شده است و در یک شعار مبتنی بر بهداشت عمومی پاسخ که به نظر می رسد به طور فزاینده طلاق از دسترس علم است. آن را تبدیل به پاک کردن مثلا که بسته به زمینه دو متر جدایی بین مردم در فضاهای عمومی نیست یا کافی یا لازم است. یک نظر اجمالی به تماس با یک فرد در یک پیاده رو یا در یک فروشگاه قصد ندارم به شما صدمه دیده است. اما اگر شما در تیررس کسی اجازه شل با یک عطسه یا سرفه جا, انفجار در منطقه می تواند گسترش گذشته چهار یا حتی پنج نفر از کسانی که فاصله نقطه است که ظهور کرده اند در این طبقه از مواد غذایی وسیله ،


مردم فاصله اجتماعی به عنوان آنها ایستاده در خط برای رسیدن به یک فروشگاه مواد غذایی در فورت Qu’Appelle, Sask., در 17 آوریل سال 2020 است.

براندون سخت تر/Postmedia/فایل

روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه صحنه در بروکلین بود و بدیهی است که نا امن است. حتی یشیوا که لعنتی de Blasio مداخله اذعان کرد که “اجتماعی فاصله بود و نه آنچه که آن را باید شده اند.” ولی در کل فضاهای باز که در آن مردم پرهیز از صمیمی و چهره به چهره اجتماعی کمتر خطرناک تر از شلوغ داخل سالن اجتماعات. و بنابراین من زده بود بی معنی (نه به ذکر است heartless) بهداشت عمومی puritanism که مطلع نوا اسکوشیا را سخت کلاه از پنج عزاداران در تشییع جنازه قربانیان هفته گذشته به جرم تیراندازی. یک مطالعه COVID-19 SSEs نشان می دهد آن است که این اندازه از این رویداد است که باعث می شود آن را خطرناک اما رفتار شرکت کنندگان است. پنج نفر می تواند انتقال این بیماری به یک دیگر اگر رفتار آنها در نظر جسمی و عاطفی رسا شیوه عادی عزاداران — فقط به عنوان پنج *هزار* می تواند با خیال راحت از شرکت در یک مراسم تشییع جنازه اگر آنها انجام شده خود را در یک دور تر به شیوه ای.

این است که چرا آن مفید نیست برای انجام بحث های بی پایان در مورد زمانی که ما خواهد شد “بازگشایی” اقتصاد ما به عنوان اگر این یک سوئیچ روشن و خاموش — از آنجا که برخی از انواع فعالیت های اقتصادی به طور کامل متکی دید از بالا خطر فرم تماس با انسان, در حالی که دیگران هستند. یک مطالعه SSEs پشتیبانی از این ایده که بسیاری از اشکال عادی در دفتر کار خرده فروشی تجارت و فعالیت های صنعتی هستند, همه نسبتا امن تا زمانی که مردم درگیر در فاصله مناسب و حس مشترک اقدامات مانند ماندن در خانه اگر آنها علامتی یا باید آزمایش مثبت برای COVID-19. وجود ندارد و واکسن اما اشکال دیگر فعالیت نخواهد بود امن برای ماه ها یا حتی سال. این شامل میله, رقص, باشگاه, کنسرت, گروه, تک آهنگ دیدار-یو پی اس های تجارت کنوانسیون هیئت مدیره-بازی کافه جرم حضور در رویدادهای ورزشی و اشکال خاصی از فیزیوتراپی و زیبایی مراقبت.

آن مفید نیست برای انجام بحث های بی پایان در مورد زمانی که ما خواهد شد ‘بازگشایی’ اقتصاد ما به عنوان اگر این یک سوئیچ روشن و خاموش

این همه در مورد فیزیک از انتقال قطرات. این تابستان تنیس خوب خواهد شد. کدو نخواهد شد. کوچک اجتماعی فاصله ناهار جلسه در میان همکاران خوب خواهد بود. جمعه شب cinq-à-سپتامبر ، قطعا یکی از اولین چیزهایی که ما باید انجام است ارسال به تمام بچه های کوچک بازگشت به مدرسه پس از این که نکرده اند قادر به پیدا کردن تنها یک مورد از یک کودک زیر 10 انتقال ویروس به بزرگسالان — به همین دلیل است که مدارس ابتدایی در آلمان و استرالیا و سوئد و دیگر کشورهای OECD در حال حاضر به بالا و در حال اجرا — البته با اصلاح برنامه ها و روش. گسترده تست سریع و دقیق تماس ردیابی بدیهی است که ایجاد همه چیز امن تر در سراسر تخته و البته این جدا از مسائل.

گرفتن کانادا جوامع به نقطه که در آن مردم عادی می توانند این اصول نیاز به, در میان چیزهای دیگر است که دولت توقف درمان ما مانند کودکانی که نمی تواند مدیریت سلامت عمومی به جز در سطح مهد کودک-مدرسه کفش-بستن قافیه (که اگر خوانندگان به یاد یکی از دلایل دولت فدرال ارائه شده بود که آن را هنوز هم به ما گفتن نیست به پوشیدن ماسک). وظیفه زندگی با این بیماری در میان مدت در حال رفتن به بیش از حد پیچیده برای دولت به micromanage با one-size-fits-all قوانین. آنها در حال رفتن به شروع به اجازه دادن به شهروندان خود تصمیم گیری آگاهانه خود را بر اساس شرایط.

رها از این تمایل به micromanage که واقعا لازم بود در فاز حاد بیماری همه گیر خواهد بود دشوار است برای برخی از کانادا سیاستمداران — مانند اتاوا مقامات که (من قسم می خورم من ساخت این) را ممنوع اعلام کرد اعضای خانواده از ایستاده در چمن از سن خانه و تکان دادن به خود و اعضای خانواده سالمندان داخل در طرف دیگر از یک پنجره. این استان که در آن مشروب فروشگاه ها باز هستند. بازارهای کشاورزان, بیش از حد تلقی شده است “خدمات ضروری است.” بنابراین ساکنان اتاوا کاملا رایگان برای رفتن ایستاده در خط در LCBO برای خرید یک بطری جک و سپس نسبت به خرید عسل ارگانیک. فقط متوقف نمی در راه خانه به موج در, پدر بزرگ,, چرا که آنچه COVID-19 می خواهد شما را به انجام.


شمشیربازی دیده می شود خارج بالا پارک در Bloor Street غرب در تورنتو در 29 آوریل سال 2020 است. مقامات بسته اند این پارک برای مدت زمان از فصل شکوفه های گیلاس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

ارنست Doroszuk/Postmedia اخبار

بسیاری از کانادایی پارک و دیگر فضاهای عمومی شده اند به همان اندازه پوچ سیاست با ساکنان جریمه برای نشستن بر روی نیمکت و یا انجام دراز و نشست. در تورنتو — دوباره من قسم می خورم من نمی ساخت این اما من آرزو می کنم من بودند — مقامات شهر ممنوع مشاهده شکوفه های گیلاس در یکی از شهر بزرگترین پارک. این اقدامات توجیه رو به کاهش از puritans که مرجع تصاویر از جمعیت در این viewings در سال های گذشته — از آنجا که از دوره ما همه بیش از حد احمقانه به می دانم که همه گیر جهانی مستلزم آن است که ما تغییر رفتار ما از یک 2019 پایه. یک لحظه شما به دنبال در یک شکوفه های گیلاس. بعد شما در حال بازی چرخان با یک دسته از pangolins.

بله همیشه وجود خواهد داشت برخی از خطرناک پرت — در بروکلین و در جای دیگر — که فعالیت نیاز به نام و مجازات شوند. افراد جوان به خصوص انتظار برای همیشه زندگی می کنند و لازم نیست زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد یک بیماری است که به احتمال زیاد خواهد شد یدکی آنها در حالی که شاید قابل توجه پایین پدربزرگ و مادربزرگ خود را. اما بی مبالاتی از چند نباید به عنوان بهانه ای برای بی جان شدن فصل بهار روح از کل جامعه است. بالاتر از همه سیاست های ما پیاده سازی باید مبتنی بر آموزش شهروندان در توجه به علم چگونه COVID-19 اسپرد نیست pelting آنها را با کهنه-مورخ شعارها در حالی که قضاوت آنها را بیش از حد غیر مسئولانه برای ایمن ماندن در حالی که با تکان دادن در خانواده خود و یا به دنبال در یک درخت پر از گل های زیبا.

جاناتان کی است Quillette کانادا ویرایشگر.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: JonKay

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de