Joseph Lowery را در صفوف منظم و تشییع جنازه: کوچک اما معنی دار برای خستگی ناپذیر رهبر

وقتی پرسید که چگونه او انجام شده بود برگرد. Joseph Lowery بدون شکست خواهد همیشه می گویند همین است.

“من فقط یک مرد جوان انجام همه چیز” او می گویند. “من خسته هستم اما خوشحال است.”

روز شنبه, 52 سال پیش پس از مرگ او دوست و محرم, مارتین لوتر کینگ جونیور Lowery به استراحت گذاشته شد.

آن را بدون یکی از آخرین سفر در اطراف شهر در حال حاضر آرام او به نام خانه پس از سال 1968.

مرتبط با: زندگی و میراث Joseph E. Lowery

Lowery که صحبت در پادشاه یادبود پس از رهبر حقوق مدنی ترور شد در سال 1968; سخن گفت که در مراسم تشییع جنازه عظیم از “مادر جنبش حقوق مدنی,” رزا پارک ها و سخنرانی که در مراسم تشییع جنازه Coretta اسکات کینگ جلب ستایش و انتقاد نیست و همانند مراسم تشییع جنازه که خود را حرفه ای و 98 سال سزاوار.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 10 ، 000 آمریکایی ها (و شمارش) و مجبور است میلیون ها نفر بیشتر به انزوای اجتماعی و دورى از جمله گرجی بودند که در زیر قرار داده شده یک ایالت پناهگاه در محل سفارش لووری در مراسم تشییع جنازه آرام بود مراسم با حضور تنها 10 اعضای خانواده.

زیادی در مکان یادبود برای اکتبر برنامه ریزی شده. 6, 2020, که شده است لووری 99 تولد. Lowery به خاک سپرده شد در کنار همسرش ساناز که در سال 2013 است.

“پدر ما همیشه تشویق همگان در خدمت به منافع مشترک” گفت: Cheryl Lowery, رئيس جمهور و مدیر عامل Joseph & Evelyn Lowery, موسسه و زن و شوهر را جوانترین دختر. “در این بی سابقه بار, بهترین راه برای هر یک از ما برای انجام این کار به دنبال راهنمایی از ما بهداشت عمومی و مقامات دولتی برای جلوگیری از جامعه گسترش coronavirus.”

Lowery درگذشت و در خانه آبشار در 27 مارس ،

او به خاک سپرده شده در مارس 4, در همان روز پادشاه در ممفیس ترور شد.

مرتبط: چگونه Fulton County تلاش است برای روشن شدن مارتین لوتر کینگ جونیور نام

Lowery و پادشاه نزدیک شد در 1950s زمانی که هر دو در حال افزایش بود به عنوان برجسته حقوق مدنی آمار و ارقام. در سال 1957 Lowery کار با پادشاه برای شروع جنوبی کنفرانس رهبری مسیحی.

Lowery اولین رئیس SCLC و هیئت مدیره را به عنوان سازمان طولانی ترین خدمت رئیس جمهور از سال 1977 تا 1997.

در زندگی خود را نشان داده شده نهایی از طریق این سوار را از طریق Atlanta, آن را سخت به تصور کنید که Lowery همیشه خسته کردم با وجود او ادعا می کند.

با صفوف این نعش کش حامل لووری در بدن سفر کردن Joseph E. Lowery بلوار خیابان تغییر نام داد و برای او در سال 2001.

اولین توقف در مرکزی کلیسای متحد متدیست که در آن Lowery اختصاص داده بود در سال 1968. او کشیش کلیسا برای 18 سال در حال رشد آن به بیش از 2000 عضو و نظارت بر ساخت 240 واحد مجتمع مسکونی برای خانواده های کم درآمد.

مرتبط با: اوباما: ‘Lowery انجام باتوم طولانی تر و مطمئن تر از تقریبا هر کسی’

به صفوف پس از آن متوقف شد و در دانشگاه کلارک آتلانتا خانه Lowery موسسه. موسسه تاسیس شد در سال 2001 به جلو است لووری تعهد به عدم خشونت دفاع, و به, اخلاقی, اخلاقی و دینی ضروری است و عدالت و حقوق بشر برای همه مردم است.

آخرین توقف در آبشار United Methodist Church, که در آن Lowery به عنوان کشیش از سال 1986 تا 1992.

یک اسب کشیده caisson با حضور مردان سیاه پوش لباس و کلاه بالا پس از آن انجام شده است لووری تابوت گذشته در خانه اش در جاده آبشار و در وستویو گورستان که در آن خانواده جمع آوری شده برای graveside خدمات officiated توسط آبشار ارشد کشیش, Kevin R. Murriel.

مختصر graveside برنامه به این نتیجه رسیدند با Lowery را دختران ایوان کارن و شریل آواز “من احساس نمی کنم هیچ راه خسته می شوند.”

خواندن و ثبت آنلاین دفترچه مهمان برای Rev. Joseph Lowery

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im