جاش دونالدسون در Austin رایلی: او یک توانایی فوق العاده ای برای ضربه زدن

دونالدسون, 34, دیدم مقدار زیادی از رقبای رایلی و یوهان Camargo فصل پیش. او را دیدم رایلی نیز ارائه شده توسط MVP گروه ورزشی, تاول زمین بر او MLB ارتقای اما به زودی غرق پایین به اندازه کافی به او در نهایت به سمت چپ خاموش postseason فهرست. او را دیدم Camargo را ناهموار 2019 زمانی که سوئیچ-hitter وظیفه را به خوبی به یک ابزار نقش و در نهایت او فصل برش های کوتاه توسط یک درخشش شکستگی.

هر دو بازیکنان به تشویق شروع می شود در این بهار هر چند Braves – به این نقطه باید گفت که آن را غیر واقعی برای هر دو به ایجاد اولیه 26-مرد roster. صاف کننده Camargo است 8-برای-26 با یک هومر و شش RBIs. او به نظر می رسد شل تر و ورزشی بیشتر از فصل پیش.

رایلی 9-برای-27 با دو homers و چهار RBIs نمایش کمتر تمایل به تعقیب کسانی که مزاحم دور زمین. بهار آموزش کوچک حجم نمونه, البته, اما بریوز می خواستم برای دیدن پیشرفت است. پس از پیروزی rookie از ماه مه ضربه .356 با هفت homers رایلی تحمل شرایط سخت رگرسيون به معنی. او به پایان رسید با یک .226/.279/.471 خط در 80 بازی.

“Austin, من فکر می کنم یک مقدار بسیار زیادی از توانایی” دونالدسون گفت. “او تا به مقدار زیادی از توانایی ضربه زدن. من فکر می کنم آنچه که من سعی کردم به (توضیح) به آستین در سال گذشته بود – او در آمد و شد و ضربه زدن به جلد کردن توپ همه ما شاهد آن بودیم و بخشی از آن بسیار هیجان انگیز به تماشای – اما من می دانم که در این بازی وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم که نمی را که پچ خشن. این است چگونه ذهنی آماده شما در حال امن و در آنچه شما انجام می دهند با بالا چگونه آن بالا و پایین آن پایین دریافت کنید.”

“من تلاش می شود که مرد برای آستین در سال گذشته از آنجا که من می دانم که چقدر مهم او می شود. گاهی اوقات آن را فقط طول می کشد کمی زمان برای این بذر به رشد است. من سعی کردم برای کاشت دانه با آستین در سال گذشته و با Camargo و با تعداد زیادی از بچه ها که در آن سازمان است. گاهی اوقات آن را طول می کشد زمان کمی برای این بذر به رشد است. من هیجان زده می شود قادر به دیدن Austin یا Camargo دریافت که فرصت, چرا که هر دو از آنها را من احساس می کنم بسیار توانا است.”

زمانی که بریوز تصمیم گرفتند به بازی مینه سوتا ارائه به دونالدسون (به ارزش $92 میلیون بیش از چهار سال با یک سال پنجم گزینه) آنها باز یک پایه سوم رقابت بین خود دو در خانه و گزینه های. آنها خطاب خود را پاک کردن از درجه اعتبار ساقط رایگان-عامل outfielder Marcell Ozuna که مایل به ثبت نام در یک سال معامله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de