جاش Pastner وزن, استخدام, گزینه های برای Georgia Tech نهایی بورس

استخدام موتور هرگز به طور کامل متوقف می شود برای Georgia Tech مربی جاش Pastner و کارکنان خود را. اما در Pastner تلاش برای پیدا کردن یک انتقال به فن آوری و قبول این تیم 13 و نهایی بورس اسلات ماشین در حال اجرا است در کم بیکار.

“همانطور که در حال حاضر وجود دارد یک احتمال این است که تیم ما رفتن به ’20-’21 فصل” Pastner گفت: AJC در روز دوشنبه.

به عنوان offseason آغاز شد و در ماه مارس Pastner تا به حال سه دانش شکافها را پر کنید با این نقل و انتقالات از اوان کول Asanti قیمت و Kristian Sjolund (هیچ یک از آنها تا به حال تصمیم گرفت به عنوان مقصد دوشنبه). Pastner و کارکنان خود را فرود آمد دو نقل و انتقال آنها در حال استخدام بیرون آمدن از مدرسه USC گارد Kyle Sturdivant (از نورکراس بالا) و مرکز گرجستان رادنی هوارد (از Alpharetta).

برای آخرین نقطه Pastner رفت و سخت پس از سه نقل و انتقال خاص – دوک گارد (و میلتون بالا گراد) الکس اوکانل, Purdue مرکز مت Haarms و Loyola Marymount مرکز Mattias Markusson.

اما در طول چهار روز در هفته گذشته o’connell متعهد به کریتون Markusson تصمیم به ماندن در Loyola Marymount و Haarms را شامل نمی شود Tech در نهایی خود را 10. Pastner روز دوشنبه گفت که “هیچ چیز را در حال حرکت” از نظر کارکنان خود را تلاش برای جذب هر کس دیگری در پورتال. نه دیدن متناسب در میان باقی مانده دبیرستان چشم انداز Pastner متمرکز شده است در بازار نقل و انتقالات.

“ما در حال آماده به نشستن بیکار با آن همه راه را از طریق” او گفت:. “من واقعا دوست دارم تیم ما است که ما باید با ورودی بچه ها بازگشت ، من عاشق گروه اصلی ما.”

این کت زرد به پایان رسید 2019-20 فصل با شکوفا برنده شش نهایی خود را در هفت بازی را به پایان برساند در 17-14. تکنولوژی به پایان رسید و در جایگاه پنجم را در ACC با 11-9 رکورد. این کت’ بالاترین لیگ در پایان پس از 2004-05, زمانی که آنها گره خورده است برای چهارم زمانی که لیگ تا به حال 11 تیم (به عنوان مخالف به 15 در حال حاضر). آن را برای اولین بار برنده رکورد در ACC بازی پس از 2003-04, زمانی که آنها به قهرمانی ملی بازی.

فناوری پایان قوی شامل برنده در دو بازی آخر پس از تصمیم گیری ساخته شده بود به نشستن در خارج از postseason به قبول NCAA postseason بان.

جلوگیری از تغییرات غیر منتظره فناوری بازده 75 درصد از دقیقه 78 درصد از آن را به ثمر رساند و 67 درصد از آن بازگشت. کت رقم را قوی پیشنهاد خود را برای اولین NCAA tournament اسکله از سال 2010 چهارم-طولانی ترین خشکسالی در میان قدرت-کنفرانس مدارس.

به عنوان او باقی می ماند در خانه با تقریبا تمام ورزشی در کنار coronavirus همه گیر Pastner ادامه خواهد داد به صیقلی کردن مطالب به انتقال پورتال که از دوشنبه تا حدود 750 بخش من بازیکنان. او پیش بینی کرد این استخر بیش از 1000 یا شاید حتی رسیدن به 1,500. او شده است به اندازه کافی سخت کوش حتی برای دیده بانی بخش دوم بازیکنان در پورتال.

“بر اساس زمان در خارج وجود دارد, شما در حال رفتن به رفتن را از طریق هر بچه” Pastner گفت. “وجود دارد مقدار زیادی دیگری را انجام دهد.”

پیدا کردن یک پست بازیکن است که می تواند کمک بلافاصله یک اولویت است, از این رو علاقه Haarms و Markusson. به جلو موسی رایت باز خواهد گشت و هوارد ارقام به واجد شرایط به عنوان NCAA است که انتظار می رود به تصویب قانونی که اعطای تمام بخش ورزشکاران توانایی به بازی بلافاصله پس از انتقال. با این حال, باید, که, اندازه, موفق, فن آوری را به تکیه بر رایت و دو ورودی اول اردن Meka (از Mt. بتل مسیحی آکادمی در شهرستان کاب) و صبا Gigiberia (ملت گرجستان).

“اگر شما می توانید یک گرادیان بزرگ که خوب” Pastner گفت. “بدیهی است که چیزی است که شما در حال نگه داشتن چشم خود را در, اما هر یک از این بچه ها طوری است که هر کس دیگری.”

Pastner متعهد به یک بورس تحصیلی به خاطر خود.

“کلمه من می خواهم به استفاده از این است که ما در حال رفتن به واقعا انتخابی و اگر ما پیدا کردن کسی است که متناسب با آنچه که ما دنبال آن هستید, پس از آن ما فقط نمی خواهد از آن استفاده کنید” Pastner گفت.

حفره بورس تحصیلی می دهد Pastner انعطاف پذیری پایین جاده. او می تواند آن را به یک عضو از 2021 کلاس که او در حال حاضر خواهد شد که چهار بورسیه در دسترس به عنوان خوزه آلوارادو بابا پرهام اردن Usher و رایت در حال برنامه ریزی برای تکمیل واجد شرایط بودن خود را در فصل آینده است. یا آن را می تواند در دسترس برای اواسط سال انتقال بین پاییز و بهار ترم است که زمانی که تکنولوژی فرود آمد طلیعه چیزی بودن در ژانویه 2019.

“ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی و به طوری که ’21 طبقه در حال رفتن به برای ما مهم است” Pastner گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im