قاضی سوال که آیا گرجستان رای گیری پستی غیر قانونی است نظرسنجی مالیات

یک قاضی فدرال به نظر می رسد تردید جمعه در مورد سفارش گرجستان دولت برای پوشش هزینه پستی بازگشت اولیه انتخابات, رای گیری در مورد این استدلال که این خلاف قانون اساسی نظرسنجی مالیات.

ایالات متحده منطقه قاضی امی Totenberg بود تصمیم به لغو مورد نیاز برای رای دهندگان به پرداخت 55 درصد تمبر در خود غیابی که در حال حاضر از طریق پست به رای دهندگان و به آنها بگویید که “جای کافی پستی در اینجا” قبل از بازگشت آنها برای دولت ژوئن 9 اولیه.

“چگونه شما انجام این کار بدون گیج کننده مردم ؟ چگونه شما انجام این کار بدون ایجاد اختلاف در روند رای گیری اگر برخی از افراد داده می شود تمبر در حال حاضر زمانی که دیگر تا به حال نه؟” Totenberg خواسته در طول چهار ساعت جلسه دادگاه برگزار شد آنلاین از طریق زوم ویدئو کنفرانس. “وجود دارد یک میزبان از مشکلات.”

Totenberg نمی بلافاصله پس از صدور حکم پنج شنبه در طرح دعوی در دادگاه است که می گوید رای دهندگان نباید مجبور به پرداخت به صندوق های رأی رفتند.

بیشتر: یک نقشه از coronavirus موارد در گرجستان

بیشتر: آمار زمان واقعی و آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس

طرح دعوی در دادگاه توسط رای دهندگان ماده یک گروه تاسیس در سال 2016 برای افزایش آفریقایی ثبت نام رای دهندگان و مشارکت می پرسد قاضی به قانون است که هزینه های رای گیری از طریق پست و ایجاد مانع برای کسانی که تمایلی به ریسک خرید تمبر یا رای گیری در فرد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“نکته این است که مردمی باید برای قرار دادن خود در معرض خطر” صخره آلبرایت از بنیانگذاران از رای دهندگان موضوع گفت: در این جلسه. “نیاز به این تمبر ایجاد مانع برای برخی از جوامع کم درآمد جوامع است.”

حتی اگر Totenberg نیاز ندارد و رایگان صندوق پستی در گرجستان اولیه او همچنین با توجه به اینکه برای انجام این کار در پیش از دولت Aug. 11 اولیه رواناب و نوامبر. 3 انتخابات عمومی.

Unprecendented شماره از گرجستان رای دهندگان طرح به رأی گیری از طریق پست در اولیه اجتناب از خطر ابتلا به کروناویروس در فرد رای گیری مکان.

وزیر امور خارجه براد Raffensperger از طریق پست absentee ballot فرم های درخواست به دولت 6.9 میلیون فعال رای دهندگان. بیش از 750,000 از آنها در حال حاضر بازگردانده کسانی که درخواست از طریق پنج شنبه با توجه به دولت در انتخابات داده است.

وکلای مدافع برای Raffensperger گفت: هزینه یک مهر را متوقف نمی شود هر کسی از رای دادن.

رای دهندگان می توانند ایمیل خود را غیابی دست آنها را در حوزه و یا قرار دادن آنها را به رها کردن جعبه های موجود در برخی از شهرستانهای استان است. علاوه بر این ایالات متحده خدمات پستی گفت: آن را تحویل برگه های رای بدون تمبر حتی اگر رای پاکت بگویید رای دهندگان به استفاده از پستی.

در شخص رای گیری مکان نیز باید باز باقی می ماند, هر دو در طول سه هفته از رای گیری اولیه و در روز انتخابات با توجه به قانون دولت است.

اعلام قیمت تمبر یک نظرسنجی مالیات خواهد بود بی سابقه ای گفت: جاش Belinfante یک وکیل برای Raffenpserger. هزینه آن را دولت به 4.2 میلیون دلار به پرداخت برای absentee ballot هزینه پست بسته به مشارکت مردم است.

“این چیزی است که شده است در اطراف برای چند دهه و هیچ چیز تغییر کرده است در این انتخابات است که می تواند هر چیزی متفاوت” Belinfante گفت. “هیچ کس نشان داده است آنها کاملا مانع از رای گیری.”

قانون اساسی ایالات متحده را 24 متمم تصویب و در سال 1964 ممنوع مطبوع حق رای در پرداخت مالیات.

دولت نیاز به رای دهندگان به پرداخت هزینه از صندوق پستی, حتی اگر آن را فقط 55 سنت مانع از حقوق خود گفت: Sean جوان یک وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از گرجستان است که به نمایندگی سیاه رای دهندگان مهم است.

به خصوص در طول coronavirus بحران رای دهندگان نباید مجبور به ترک خانه های خود برای خرید تمبر جوان گفت. سفارش تمبر آنلاین نیست گزینه ای برای رای دهندگان که عدم دسترسی به اینترنت.

“تمبر پستی هزینه پول و این که یک نظرسنجی مالیاتی” جوان گفت:. “هستند بسیاری از گرجستان رای دهندگان در حال حاضر که مجبور به پرداخت قیمت خود را در معرض COVID فقط به ورزش مقدس خود را حق رای دادن.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>