قاضی قوانین فرماندار پنسیلوانیا COVID -19 محدودیت های خلاف قانون اساسی


محتوای مقاله

يک قاضی فدرال آمريکا روز دوشنبه به عنوان برخی از دستورات تام ولف فرماندار پنسيلوانيا برای کنترل شيوع کروناویروس، از جمله محدوديت در اندازه جمعيت، الزاماتی که مردم در خانه می مانند، و بسته شدن کسب و کارهای غير ضروری، حکم خلاف قانون اساسی صادر کرد.

ویلیام استیکمن چهارم، قاضی منطقه ایالات متحده، منصوب ترامپ، در مورد طرح دعوی در دادگاهی که توسط صاحبان کسب و کار و سیاستمداران جمهوری خواه مطرح شده بود، گفت که این محدودیت ها با نیت خوب اجرا شده اما خودسرانه بوده و حقوق فردی را نقض کرده است.

در حالی که برخی از محدودیت ها از زمان طرح دعوی در دادگاه در ماه مه برداشته شده است، فرماندار دموکرات برخی محدودیت ها را در تجمعات و در میله ها و رستوران ها حفظ کرده است.

یک سخنگوی به خبرگزاری رویترز گفت دولت ولف در حال بررسی این حکم بود.

چالش های قانونی قبلی برای برخی از محدودیت های مربوط به همه گیر فرماندار ناموفق بوده است.

صدها مورد در دادگاه های فدرال و ایالتی در سراسر ایالات متحده واصل شده است، به چالش کشیدن محدودیت های مختلف محلی کروناویروس، با برخی از رفتن تمام راه را به دیوان عالی کشور است.

دادگاه عالی آمریکا در ماه ژوئیه از لغو محدودیت ۵۰ نفره خدمات مذهبی که فرماندار دموکرات نوادا در واکنش به همه گیر تصویب کرده بود خودداری کرد و در ماه مه چالش های مربوط به محدودیت های کروناویروس در مورد خدمات مذهبی در کالیفرنیا و ایلینوی را رد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im