قاضی: تهدید نامه برای لغو آتلانتا بلیط پارکینگ

هزاران نفر از مردم که خوراک شهر آتلانتا در متر پارکینگ هر روز دارند به اجرای برنامه متهم درنده فروش بلیط دو صورتحساب و در حال حاضر به طور بالقوه جعلی شیوه های جمع آوری.

مشکل تبدیل شده است آنقدر شدید است که شهرداری قاضی دادگاه که به ریاست بیش از پارکینگ اختلافات با ارسال یک ایمیل به شهرستان پارکینگ, پیمانکار, ATL به علاوه هشدار داد که افرادی که استناد لغو شد در دادگاه هنوز در حال hounded برای جریمه به آنها بدهکار نیست.

“من ده ها تن از شکایت در هر هفته” قاضی Gary Jackson نوشت: در سپتامبر سال 2018 ایمیل. “اگر ATL به علاوه شروع بکسل خودرو در رد موارد وجود خواهد داشت و پرونده های حقوقی. از آن خواهد شد شناخته شده است که ATL به علاوه همچنان تلاش مجموعه که دانستن موارد رد شده.

“من فکر نمی کنم آن است که در [شرکت] بهترین علاقه به ادامه آن نامناسب عمل صدور و تهدید مجموعه نامه.”

قبلی پوشش این موضوع

در این ماه است که به دنبال ایمیل از مقامات دادگاه شرکت و صحبت در محافل مورد چگونه به درست چه به نظر می رسید مشکل را ریشه: عدم یکپارچگی بین نرم افزار های کامپیوتری با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط Atlanta Journal-Constitution.

در این روز این مشکل حل نشده باقی مانده است. و چندین رانندگان به تازگی گفت: AJC که موضوع گسترش بیشتر گفته اند موضوع را به تلاش مجموعه حتی پس از خود را به پرداخت جریمه در دادگاه.

در سال 2018 و 2019 حدود 30 درصد از 6,353 بلیط پارکینگ adjudicated در شهرداری دادگاه اخراج شدند.

مقامات شرکت کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد خود مجموعه شیوه های مراجعه کننده به تمام سوالات به شهر.

ATL پلاس است که توسط شیکاگو-پایگاه SP Plus یک شرکت با حدود 23,900 کارکنان فراهم می کند که مدیریت پارکینگ خدمات برای شهرستانها بزرگ در سراسر کشور از جمله شیکاگو و دنور و نیواورلئان.

سخنگوی شهردار آتلانتا Keisha لنس کف نیز کاهش یافته است به نظر و شهرستان است و در عین حال به نوبه خود بیش اسناد AJC درخواست Feb. 10, به دنبال تعداد بلیط های صادر شده توسط ATL به علاوه پس از پنج سال قرارداد در زمان اثر در سال 2017; مجموعه نامه های فرستاده شده به بلیط گیرندگان; و ماهانه ممیزی مورد نیاز این قرارداد که ارزیابی صحت استناد صادر شده است.

Victor E. هارتمن یک آتلانتا و وکیل سابق FBI agent که نویسنده کتاب “حقیقت صادقانه در مورد تقلب” گفت: AJC که تلاش در جمع آوری جریمه که بدهکار به طور بالقوه می تواند جنایی.

“اگر شرکت به وضوح قرار داده و متوجه خواهید شد که یک درصد از مجموعه معتبر نیست و سپس فدرال می تواند شارژ به ایمیل و/یا سیم تقلب” هارتمن گفت. “اگر این یک گسترده طرح داخلی و بازیگران آن را می دانستند و شخصا بهره مند, این ممکن است توجه ایالات متحده دفتر دادستان.”

ظاهرا آن است.

در ژانویه ایمیل یک مامور اف بی آی به دنبال ملاقات با جکسون پس از گفت قاضی “ممکن است برخی از اطلاعات در مورد ATL Plus.” آمریکا وکلای شده است بررسی City Hall فساد پس از 2015 اما روشن است که اگر پارکینگ اجرای بخشی از آن شد.

یک سخنگوی آمریکا وکیل Byung J. “BJay” پاکستان با اشاره خبرنگار به اف بی آی که بلافاصله نظر.

میچ Bierman میامی مبتنی بر وکیل با تجربه و تخصص در امور حکومتی و اداری, قانون گفت: ATL به علاوه تلاش مجموعه می تواند در معرض این شرکت به دعاوی تحت فدرال عادلانه بدهی مجموعه شیوه عمل می کنند.

“جمع آوری بدهی است که بدهکار تخلف است” گفت: Bierman مدیر برای ویس Serota Helfman Cole & Bierman میامی-Dade ،

“من فکر می کنم که آنها آگاهانه نقض قانون’

آلیسا Aczel یک وکیل است که متخصص در تجدید ساختار شرکت و پست قضاوت, مجموعه گفت او شخصا گرفتار شده در سیستم و فکر می کند بیشتر به آن وجود دارد از یک کامپیوتر قطعی است.

Aczel گفت: او از دیدن او دندانپزشک در ماه ژوئن هنگامی که او دریافت $35 بلیط اجازه می دهد او را متر به اتمام می رسد.

او درخواست کرد اما این شرکت تایید اعتبار بلیط. Aczel گفت: مقامات شرکت سپس به او گفت اختلاف شد در حال انتقال به دادگاه شهرداری و او را مطلع از تاریخ به نظر می رسد.

در اواخر اکتبر Aczel گفت: ATL به علاوه او را فرستاده یک نامه مدعی اصلی خوب بود بلامنازع و که او بدهکار 95 دلار.

پس از تماس با دادگاه Aczel گفت که او بود به او گفت جلسه Oct. 4 و که او ذکر شده به عنوان یک شکست به نظر می رسد — اگر چه مقامات دادگاه نمی تواند ارائه اطلاعات در مورد تلاش برای اطلاع از تاریخ. یک کارمند دادگاه گفت او می تواند پرداخت 35 دلار بیش از این گوشی برای مراقبت از استنادی که او تا حدودی از نگرانی در مورد داشتن یک شکست به نظر می رسد در او ضبط و با توجه به Aczel.

اما مصیبت نبود ،

Aczel دریافت یکی دیگر از مجموعه های اطلاع در ماه ژانویه این ادعا که او هنوز هم بدهکار 95 دلار برای ژوئن استناد. او گله و شکایت به جفری McGirt SP Plus’ امنیت عمومی اجرای manager.

“هنگامی که یک استنادی (بلیط) مورد مناقشه است به دادگاه آن را رد کرد و از سیستم ما و فرستاده به آتلانتا دادگاه شهرداری برای وضع” McGirt نوشت: در یک ایمیل. “هنگامی که وجود دارد این فرایند داوری در پایان خود را به عنوان ما هیچ ورودی یا دسترسی به دادگاه بلیط.”

او توضیح نداد که چرا این مجموعه آژانس تا به حال خواستار پرداخت که Aczel دیگر بدهکار است.

“من انتظار می رود برای دولت به کفایت” Aczel گفت. “من فکر می کنم این است که بسیار متفاوت از وضعیت اینجا … آنها به وضوح تلاش برای بدست آوردن من به پرداخت بیش از من بدهکار است.

“من فکر می کنم که آنها آگاهانه نقض قانون است.”

Aczel نیست به تنهایی.

کمیسیون پاسخگویی و عدالت سخن گفت تا هشت نفر با شکایت های مختلف از جمله یک کارمند شهرستان که ماشین بوت پس از او استناد اخراج شدند در دادگاه. برای این روزنامه همچنین بررسی 45 نوشته شده شکایت و صدها صفحه از اسناد و مدارک.

Kayla Teasley ارائه AJC با یک عکس از بیانیه بانک مرکزی نشان می دهد که او پرداخت می شود $50 استناد on Dec. 19, 2019 — ده روز پس از آن صادر شد. در عین حال ATL به همراه خود ارسال نامه ای به تاریخ Jan. 28 حاکی از این است که او هنوز هم بدهکار پول است.

در سال گذشته اداره کسب و کار بهتر به ATL علاوه نادر “F” امتیاز بر اساس شکایت دریافت کرده است. یک نفر شکایت به BBB یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پیشبرد بازار اعتماد است که مجموعه تلاش های خود ادامه داد و حتی پس از آنها پرداخت می شود و بلیط های خود را دو بار.

“من پرداخت می شود یک بلیط ماه پیش و من نگه گرفتن نامه به خانه من” با توجه به شکایت ثبت شده است. “من پرداخت می شود آن را دوباره اما این تعادل به روز نشده … من نگه گرفتن نامه به خانه من … من راستش نمی دانم چه چیزی برای انجام در اینجا.”

نی: یک دوره جدید از اجرای پارکینگ

بیش از متعصب پارکینگ اجرای نا امید Atlantans برای یک دهه.

همیشه از شهردار شرلی فرانکلین خصوصی در شهرستان پارکینگ اجرای قانون در اواخر سال 2009 ساکنان بیدارم مورد ناعادلانه هدف قرار دادند بیش از حد مجری و قادر به تجدید نظر در بلیط.

سابق اجرای پیمانکار بود ParkAtlanta یک شرکت تابعه از ویسکانسین-بر اساس دانکن راه حل. که قرارداد تضمین شهر 5.5 میلیون دلار در سال درآمد حاصل از جریمه و تعداد پارکینگ استنادهای سر به فلک کشید. یک سال این شرکت صادر شده و بیش از 200 ، 000 استنادهای.

شهردار Kasim نی را امضا یک قرارداد جدید با ATL به علاوه که مطمئن شهر پول و حتی بیشتر — از 7 میلیون دلار در هر سال است. نی گفت: قرارداد خواهد طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید برای چه بوده است یک منبع از خشم.

اما به نظر می رسد هیچ راه حلی در چشم.

آتلانتا شهرداری دادگاه قاضی Christoper Portis گفت: AJC در روز سه شنبه که از ادغام بین ATL و به علاوه دادگاه کامپیوتر هنوز رخ می دهد. آن را اثبات سخت تر از انتظار, او گفت:.

در ایمیل خود همکار قاضی جکسون در ادامه به شکایت در مورد این موضوع.

“این همیشه باید انجام شود؟” جکسون خواسته در ماه ژوئن.

یک کارمند شرکت پاسخ داد که دادگاه شهری مدیر به او گفته بود که “وجود دارد با فشار دادن بیشتر فروشنده یکپارچگی.”

“بنابراین ATL به علاوه می تواند یکی از آخرین فروشندگان به طور یکپارچه به دادگاه شهری سیستم” نوشت: مدیر شرکت ناتاشا Labi.

“ما به نظر می رسد فراموش کرده فرزند خوانده و parkers و دادگاه کارکنان رنج می برند” جکسون نوشت: در پاسخ.

سپس یک ایمیل به اواخر ماه گذشته او ظاهر می داده اند تا امید.

“این موضوع ظاهرا هرگز حل و فصل شود” جکسون نوشت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>