جاستین McCray عجیب و غریب NFL اودیسه سر به آتلانتا

در سال 2015 با جاستین McCray فارغ التحصیل شده بود از مرکزی فلوریدا و صرف یک سال در تنسی تیتان’ تمرین تیم ملی به عنوان عامل رایگان undrafted.

پدر و مادر خود صخره Sr. و دبرا McCray ظاهرا که احمقانه “همه به یک کار” حکومت. پس از او قطع شد و او در بر داشت یک کار به عنوان یک الگوریتم بلمن در اورلاندو رفت و آمد مکرر و ادامه داد: به رویای در مورد ساخت آن را در NFL.

“من $100 یک بار گفت:” McCray زمانی که خواسته خود را در مورد بزرگترین نکته شنبه. “این قطعا ارزش آن. من و برادرم (اردن دوقلوی خود را). ما در زمان 13 کیسه های پنج پرواز از پله ها به دلیل آسانسور پایین بود.”

McCray, 27, که توافق به شرایط یک سال مقابله با شاهین در پنج شنبه, نمی خواهد که به نگرانی در مورد بالا رفتن از پله ها با کیسه های.

McCray یک offensive lineman ذکر شده در 6-پا-3 و 317 پوند محسوب می شود به اضافه کردن برخی از عمق در پشت خط حمله که به 50 کیسه و 135 کارفرمایی بازدید در سال 2019.

McCray رفت و در این بازی برای اورلاندو شکارچیان از عرصه فوتبال لیگ قبل از کشف شدن توسط هکرها در دومین Pro روز در سال 2017.

این McCray برادران صحبت مرکزی فلوریدا مربیان به آنها اجازه شرکت در این مدرسه نرم افزار روز. عملکرد خود را تحت تاثیر قرار هکرها و قبل از او یک عرصه بازی با Tampa Bay طوفان او را به Green Bay, جایی که او ساخته شده 53-مرد فهرستی در سال 2017.

وجود خواهد داشت نه هر longshot نرم افزار بعد از سال 2020 با اکثر آنها لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این شرم آور است که تعداد زیادی از بچه ها قادر به انجام آنها Pro روز این سال” McCray گفت. “از آنجا که اگر آن نبود که دوم, نرم افزار روز, اجازه دهید به تنهایی من اول من نمی خواهد که من امروز هستم.”

در سال 2015 هم از McCray برادران امضا شده با شکارچیان.

“راستش عرصه فوتبال بود عالی” McCray گفت. “من ساری عبور می کند. بازی با برادر من. ما با داشتن مقدار زیادی از موفقیت در این تیم است. تنها چیزی بود که آن زیادی پرداخت نیست. آن را هنوز هم فوتبال. ما هنوز هم به سفر و بازی بازی است که ما را دوست داشت. این یک چیز واقعا خوب است.”

McCray بود همه را به نگه داشتن بازی با Tampa Bay طوفان.

“من در واقع در زمان فیزیکی برای خلیج تمپا طوفان” McCray گفت. “من می خواهم یک نام برای تمرین در خلیج سبز چند روز پس از آن, بنابراین من در واقع تا پایان بازی (برای خلیج تمپا طوفان).”

اردن McCray شد و در اردوگاه های آموزشی با خرس در فصل گذشته. او با بازی در XFL برای خلیج تمپا Vipers قبل از فصل متوقف شد.”

جاستین McCray در تمام 16 بازی با براونز فصل گذشته ساخته شده و چهار شروع می شود.

در سال 2017 McCray گرفتار چشم از هکرها و خط حمله مربی جیمز Campen که از 1987-93 برای پرستاران و هکرها. Campen مربی McCray با هکرها و قهوه ای. Campen در حال حاضر با شارژر.

با آسیب زدن هکرها در سال 2017 McCray در بر داشت خود را با شروع از حق مقابله به جای برایان Bulaga در هفته 2 از فصل. او در 13 بازی و هشت شروع می شود شش در حق مقابله و دو در سمت راست گارد.

در سال 2018, او با بازی در 12 بازی ساخته شده و پنج شروع می شود برای هکرها. او با بازی 344 جرقه بزند در حق گارد 104 در سمت چپ گارد و 32 جرقه بزند در مقابله با چپ.

شاهین باید دهانه های پشتیبان در نوسان مقابله و پشتیبان مرکز/گارد با خروج برای Ty Sambrailo و وس شوایتزر در آژانس رایگان. McCray بازی های برگزار شده است همه پنج موقعیت از جمله مرکز.

“در (نمایشگاه) فصل تنها در سال Green Bay من شروع به بازی در (نمایشگاه) فصل در مرکز” McCray گفت. “من بسیار کمی از جرقه بزند وجود دارد.”

شاهین را نمی گوید McCray جایی که آنها سعی خواهد کرد به بازی با او.

“من می دانم که آنها فقط به من گفت که آنها می خواهند مرا به در آمده و رقابت” McCray گفت. “آنها می دانند که من یک مقدار زیادی از موقعیت. آنها می دانند که من یک مقدار زیادی از تطبیق پذیری است. آن را می دهد آنها را در مناطق مختلف که در آن من می تواند در نهایت در.”

با بازیکنان مجاز به کار در تاسیسات گنده و برادر خود را در حال کار کردن در خانه.

“من میآید بوده است دبیرستان مربی برای یک مدت زمان طولانی و ما یک مقدار مناسب و معقول از تجهیزات به اینجا در خود و مادرم خانه” McCray گفت. “مناسب و معقول در مورد از حیاط خلوت. بنابراین ما در حال اجرا است برادر من و من شده اند در حال اجرا در حیاط خلوت و بلند کردن اجسام در مقابل.

“پس آن را صادقانه میگویم نه به عنوان خوب به عنوان ما انجام شده است تا هفته قبل از آخرین, اما من هنوز هم به ماندن در شکل و خوب است و احساس خوبی در مورد آن.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im