قزاقستان به قفل کردن دو تا از بزرگترین شهرستانها با توجه به کروناویروس

آلماتی — قزاقستان خواهد شد و قفل کردن آن سرمایه نورسلطان و بزرگترین شهر آلماتی از مارس 19 بعد از هر دو گزارش coronavirus موارد اضطراری دولت کمیسیون گفت: در روز سه شنبه.

علاوه بر این محدود به جنبش مردم و وسایل نقلیه مقامات دستور رستوران ها به سوئیچ به تحویل-تنها حالت و گفت: آنها ممکن است تعطیل حمل و نقل عمومی در دو شهر هر جمعیتی بیش از 1 میلیون نفر است.

شهرستانها خواهد بود به بخش های تقسیم شده به منظور محدود کردن جنبش از مردم این کمیسیون به رهبری نخست وزیر عسکر Mamin در بیانیه ای گفت. همه بزرگ و غیر خرده فروشان مواد غذایی خواهد شد.

پلیس گارد ملی و نظامی نظامیان مستقر خواهد شد در 27 پست های بازرسی در اطراف آلماتی شهر شهردار Bakytzhan Sagintayev گفت: در تلویزیون دولتی.

این شهرستان را نزدیک همه مهد کودک ها و کودکستان ها علاوه بر مدارس و دانشگاه ها که در حال حاضر تعطیل در سراسر کشور از 19 میلیون, او گفت:.

نفت-صادرات آسیای مرکزی کشور گزارش شده 32 coronavirus موارد تا کنون تقریبا به طور مساوی تقسیم بین دو شهرستانها عمده. این کمیسیون گفت: آن را به هدف جلوگیری از این بیماری از گسترش به سایر نقاط کشور است. (گزارش شده توسط Olzhas Auyezov; ویرایش توسط Alex ریچاردسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im