دور نگه دارید: Self-جداسازی و قرنطینه می تواند منجر به ‘ماندگار’ اثرات روانی

پوشیدن ماسک هنگامی که شما در حال تماس با هر یک از اعضای خانواده. نگاهی به متوسط دو بار در روز. لطفا ثبت دما است. ما تلفن روزانه. خواب در یک اتاق جداگانه. استفاده از یک حمام جداگانه در صورت امکان. استفاده از حوله جداگانه و ظروف. لازم نیست که هر بازدید کننده ای را به خانه خود را. اگر شما نیاز به راه رفتن سگ خود را با استفاده از حیاط خلوت خود را تنها. – از منطقه دورهام وزارت بهداشت برای خانه قرنطینه مورد نیاز در طول سال 2003 شیوع سارس.

برخی از 15,000 ساکنان تورنتو به توافق رسیدند تا 10 روز داوطلبانه خود قرنطینه در طول شیوع سندرم حاد تنفسی نزدیک به دو دهه پیش است. هنگامی که آن به پایان رسید قابل توجه نسبت گزارش شده در میان دیگر اثرات روانی احساس ترس و خشم و اضطراب ناشی از بی خوابی است.

چند گزارش احساسات مبارک.

مانند نخست وزیر جاستین ترودو و همسرش سوفی Grégoire ترودو در حال حاضر خود quarantining پس از سوفی آزمایش مثبت برای COVID-19 هزاران کانادایی به زودی می تواند تحت خود انزوا دستور به جدا کردن خود از دیگران برای 14 روز با هدف جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر است.virus.

آن را بسیار بعید است که بر اساس صفحه اصلی قرنطينه خواهد بود اجرا به عنوان ظالم به چین که در آن مقامات در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ تهدید کسانی که عمدا گسترش این ویروس با مجازات اعدام و یا در ایتالیا که در آن با توجه به گزارش های تأیید نشده و بی دقتی COVID-19 پخش می شود به اتهام “مخرب قتل است.”

به عنوان ویروس گسترش می یابد در اینجا بیشتر مردم خواسته خواهد شد که به منزوی کردن خود در خانه و حتی شاید در یک اختصاص داده شده توده قرنطینه تسهیلات اغلب “تجربه ناخوشایند برای کسانی که تحت آن” با توجه به یک بررسی سریع منتشر شده توسط لانست. “محروم کردن مردم از آزادی های خود به صورت گسترده تر خوب” باید هماهنگ با دقت محققان از کالج کینگ لندن نوشت: به دلیل اثرات روانی می تواند قابل توجه و “طولانی مدت است.”

اعطا روانی خرید اینترنتی از نه استفاده از قرنطينه و اجازه می دهد این ویروس به گسترش آزادانه ممکن است قطعا بدتر, آنها نوشت. اما “اگر قرنطینه ضروری است و سپس نتایج ما نشان می دهد که مقامات باید به هر اندازه گیری به اطمینان حاصل شود که این تجربه به عنوان هموار که ممکن است برای مردم.”

یکی 2004 مطالعه نشان داد که ساکنان تورنتو قرنطینه در طول سارس نمایش داده می شود علائم افسردگی و PTSD. سارس بود و کشنده تر از همه گیر رمان coronavirus کشتن 10 درصد از کسانی که در این حمله بیش از دو COVID-19 در حال حاضر برآورد مرگ و میر. اما سارس سوخته خود را در زمان نسبتا کوتاه است. کسانی که در قرنطینه نیز ندارد اسکایپ یا WhatsAapp. “این بسیار منزوی نوع تجربه,” دکتر گفت: Rima Styra استادیار گروه روانپزشکی در دانشگاه تورنتو و یک نویسنده از سال 2004 کاغذ. نیز وجود دارد مقدار زیادی از percolating ترس است.

مردم با از قبل موجود سلامت روان, موضوع, مانند اختلال اضطراب خواهد بود بیشتر در معرض تجربه منفی اثرات روانی خود قرنطینه به عنوان افراد مسن که ممکن است همان ارتباطات اجتماعی افراد جوان انجام, و یا حتی دسترسی به کارهای عملی مانند مواد غذایی و تمیز کردن لباس های شسته شده Styra گفت.

“سلول از دست دادن روال معمول و اجتماعی کاهش می یابد و تماس فیزیکی با دیگران اغلب نشان داده شده است به علت خستگی و سرخوردگی و احساس انزوا از جهان” با توجه به نویسندگان این بررسی های اخیر. “آنها نیز تبدیل شد به خصوص اگر نگران آنها تجربه هر یک از علائم جسمی به طور بالقوه مرتبط با عفونت است.” مردم می تواند تبدیل به بیش از حد هوشیار Styra اضافه شده است. “در آن است رفتن به امروز ؟ فردا ؟ چگونه بسیاری از روز را من باید چپ در انزوا قبل از اینکه چیزی اتفاق می افتد؟”

بسیاری ذکر شده اطلاعات کافی از مقامات بهداشت عمومی به عنوان عوامل استرس زای عمده.

افرادی که جدا شده و یا قرنطینه باید گفت: “اگر آنها می تواند راه رفتن سگ خود را از رفتن به انبار برای مراقبت از حیوانات برای اجرا و یا پیاده روی در پارک محلی به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت شش فوت دور از مردم دیگر و پوشیدن یک ماسک و یا آن را در داخل خانه همیشه پایان داستان ؟” می نویسد پزشکی ethicist دکتر آرتور کاپلان از دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی.

“آنچه در مورد هم اتاقی اگر شما هنوز هم برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق خواب و یک حمام می توانید شریک زندگی خود را هنوز هم رفتن به فروشگاه برای شما, اجازه دهید در کارگران قبول تحویل? چند به نظر می رسد به دانستن آنچه که به انجام اگر آنها توصیه یا دستور به ماندن در خانه. و اگر آنها نمی — Tasered, بازداشت, جریمه یا اشاره شده است؟”

ناراحتی روانی نیست بالاترین اولویت برای مردم رو فوری عملی و مشکلات اقتصادی گفت: دکتر آلن فرانسیس استاد بازنشسته و سابق رئیس بخش روانپزشکی در دانشگاه دوک است.

چند به نظر می رسد به دانستن آنچه که به انجام اگر آنها توصیه یا دستور به ماندن در خانه

اما “در سمت به علاوه افراد می توانند یاد بگیرند که چه مقدار از آنها واقعا نیاز به شاد بودن و آنچه که واقعا معنی دار در زندگی خود را,” او نوشت: در یک ایمیل.

“بودن اجتماعی جدا شده و در خانه های ما نیز می تواند تناقض ما را به هم نزدیک به عنوان یک جامعه” فرانسیس گفت. “ما همه در این با هم و بحران به یاد ما چقدر به هم وابسته ما در این کوچک سنگریزه از یک سیاره است.”

مردم نیاز به وحشت نمی گفت. اکثریت قریب به اتفاق از عفونت های خفیف هستند و بسیاری از به نظر می رسد نه به بیمار و خطرات برای هر فردی نیست بالا به جز برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. خطرات همواره بخشی از شرایط انسانی و ما اقتباس به مقابله با آنها فرانسیس گفت. هنوز شیوع این بیماری باید جدی گرفته شود “و نیاز به مقدار بیشتر به صالح پاسخ از کسانی که تا کنون موفق توسط رهبران ما,” او گفت:.

بدون تهاجمی و فعال گام برای کنترل COVID-19 را گسترش برخی از پزشکان در کانادا ترس ما می شود در همان وضعیت وخیم ایتالیا که در آن پزشکان شاغل در میلان گزارش داد که آنها نمی توانند زندگی را ارائه می دهند حمایت از بیماران بیش از 65 چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی هواکش.

شرایط معرض خطر شدید و اختلال در نظم عمومی به طور معمول tigger بسیاری از همبستگی و همکاری و مراقبت و خود به خود کمک کند بین غریبه ها

از مردم خواست برای رفتن به انزوا نیاز به دانستن آنچه در آن درگیر و علائم برای نظارت بر, برای, Styra گفت. با توجه به اتاوا, بهداشت عمومی, کسانی که دستور به خود منزوی نباید استفاده از حمل و نقل عمومی تاکسی و یا rideshares. آنها باید در یک اتاق جداگانه و دور از مردم دیگر در خانه تا آنجا که ممکن است و مطمئن شوید که هر اتاق های مشترک خوبی جریان هوا (مانند پنجره های باز). آنها باید حفظ فاصله حداقل دو متر از دیگران و پوشیدن ماسک پوشش بینی و دهان. خواب تنها در صورتی امکان پذیر است. به طور منظم شستن دست با آب گرم و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.

انسان شناس و شناختی دانشمند ساموئل Veissière از دانشگاه مک گیل همچنان شک و تردید از سطح واقعی از تهدید ناشی از ویروس است. “این یک کمی مایه تاسف است که برخی از اماکن تمایل به حرکت به سمت بیش از حد در انزوا و واقعا اقدامات شدید” او گفت:. که باعث افزایش وحشت و نگرانی و “ترس از دیگر.” هر کسی دیده می شود به عنوان یک ناقل بیماری است.

اما او نیز خوش بینانه است. “شرایط از خطر شدید و اختلال در نظم عمومی — مانند بلایای طبیعی — به طور معمول tigger بسیاری از همبستگی و همکاری و مراقبت و خود به خود کمک کند بین غریبه ها.”

ملی پست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de