حفظ آرامش و گوش دادن به ترنس

به عنوان طرفداران Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Tiesto Ferry Corsten و دیگران می توانند به شما بگویم ترنس بوده است اما این در حالی است پس از آن بوده است در خط مقدم از موسیقی رقص آگاهی است. اما چگونه است در اطراف برای و چگونه آن را دریافت کنید اینجا ؟ ما در اینجا در zachery heater می خواهم به شما را در یک سفر کوتاه از خلسه را آغاز فروتن از طریق آن رونق در اطراف هزاره و تمام راه را تا به [2014]. غنی و با سابقه طولانی در خلسه است EDM آهنگ ” نسبتا موجز خلاصه ای از جهانی سبک است. اگر شما می خواهید به حفاری بیشتر به ترنس شانس تر از تاریخ دقیق رفتن به عقب به سال 1988 به عنوان به خوبی به عنوان مخلوط در ساوندکلاود از جمله تمرکز بر خاص سال مانند سال 1999 “مسلما یکی از بزرگترین سال در تاریخ موسیقی است.” ارسال شده توسط گه نور دزد (3 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من دوست دارم کپی جهانی زیرزمینی 14. و بسیاری از نوشته های من-کالج چماقی اتفاق افتاده در سال 1999 / 2000. واقعا زمان زیادی برای رقص و موسیقی است.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 12:28 PM on May 21 [2 علاقه]
من فکر می کنم آن می رود مانند “تکنو->Progressive Trance->EDM” (به عنوان مثال ‘ژانرهای محبوب’).

اما همه فقط به نام آن تکنو تا وقتی که آنها تصمیم “EDM” به نحوی بهتر است مدت برای هر چه تلخه آنها قرار داده که تحت پوشش این روزها.

من تا به حال من ساشا Oaky BT ، فاز.
باید بگویم اولین بار من شنیده مایل کودکان منفجر ذهن من در آن زمان. در حال حاضر آن را بسیار دنیوی است. به ویژه هنگامی که شما متوجه شدم که کل آلبوم فقط صدا مانند هر دیگر.

کل “bro” چیزی از prog trance و Ibiza party زندگی به نظر می رسد آنچه EDM است که به نظر من این روزها.

من به مراتب بیشتر علاقه Psy/Goa سبک اما من به عقب نگاه با علاقه در کلاسیک قدیمی در حال حاضر و پس از آن.
ارسال شده توسط symbioid در 12:30 PM on May 21

(و Digweed! من coudln به یاد داشته باشید که اغلب زوج با ساشا در روز – Digweed).
ارسال شده توسط symbioid در 12:31 PM on May 21 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de