نگه داشتن پرواز در داخل کشور Mnuchin می گوید آمریکایی ها تعهد هواپیمایی پشتیبانی

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin روز جمعه خواست آمریکایی ها به لرزش کردن نگرانی در مورد سرعت گسترش coronavirus و در ادامه به پرواز در مسیرهای داخلی شرکت هواپیمایی اضافه کرد که او را پرواز به لس آنجلس اگر او نبود خیلی شلوغ بود.

Mnuchin به خبرنگاران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده بود برای ارائه نقدینگی مورد نیاز برای خطوط هوایی ایالات متحده شده اند که ضربه سخت توسط محدودیت های مسافرتی و لغو مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آن است که از اهمیت استراتژیک برای آمریکا” Mnuchin خبرنگاران در کاخ سفید اضافه کرد که او در تماس نزدیک با مدیران ارشد از خطوط هوایی ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاهده توانایی شرکت های هواپیمایی به پرواز ادامه به عنوان یک اولویت است.

“من فکر می کنم شرکت های هواپیمایی می خواهید مطمئن شوید که آنها می توانید در ادامه به ارائه مسافرت داخلی. آنها همچنین می خواهم به مطمئن شوید که آنها را به عنوان بسیاری از کارگران شاغل به عنوان آنها می توانند” او گفت:.

“اگر من نبودند مشغول کار من خواهد بود رفتن به خانه به لس آنجلس و من می تواند کاملا راحت گرفتن در یک هواپیمای تجاری در این آخر هفته. با وجود این واقعیت است که ما به مردم گفت به تعطیل سفر کمی از مردم می تواند سفر داخلی U. S,” او گفت:.

صحبت کردن در CNBC Mnuchin اذعان کرد که شرکت های هواپیمایی بودند در مواجهه با مشکلات به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام می دهد آنچه در آن می تواند به کمک کند.

“شرکت های هواپیمایی با داشتن مسائل را با ارائه نقدینگی در این بخش از اقتصاد برای مقابله با این” او گفت:.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن در روز جمعه هشدار داد که هوایی می تواند سقوط اگر coronavirus بحران به طول انجامید یکی دیگر از دو یا سه ماه.

یاتا رئیس Alexandre de Juniac به رویترز گفت از دست دادن درآمد در سطح بین المللی خواهد بود “احتمالا بالا” $113 میلیارد شکل این گروه پیش بینی کرده بود یک هفته پیش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام آمریکا از سفر محدودیت در بسیاری از قاره اروپا است. (گزارش شده توسط Alexandra Alper, David Lawder و آندریا Shalal; ویرایش توسط هدر Timmons و دایان و صنعت)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de