کلی McParland در COVID-19: هی airlines به مردم پول خود را به عقب

کانادا شرکت های هواپیمایی باید یک مشکل بزرگ در دست خود.

من صحبت کردن در مورد بحران جهانی است که torpedoed کسب و کار خود و بقای خود را یک موضوع است. منظورم این واقعیت مشتریان خود را تا حد زیادی نمی مراقبت در مورد مشکلات خود را.

شاید آنها فراموش مراقبت کمی. آن را سرگرم کننده به تماشای افتخار شرکت هایی که استخدام ده ها هزار کانادایی در تلاش برای شناور باقی می ماند. باید تمام افرادی که امرار معاش بستگی به مسافرت هوایی کسب و کار به طور ناگهانی خود را از کار را یک فاجعه خواهد بود. مرتب کردن بر اساس مانند — حالا که من از آن فکر می کنم — بسته کردن صنعت انرژی توسط سازندگان: cenovus و راه اندازی موانع برای جلوگیری از خطوط لوله.

هواپیمایی خوش شانس وجود ندارد نقاب تظاهرات ایستاده در باند فرودگاه هجوم خلبانان را امتحان کنید و را. یا مشاهیر پرواز در جت خصوصی به جسم به آب و هوا آسیب های ناشی از هواپیما استفاده شده توسط مردم کمتر ممتاز از آنها. اتاوا و سیاستمداران نیست خود را نشان داده بود و تقریبا به craven در برخورد با صنعت هواپیمایی به عنوان آنها را در کسب و کار نفت. نخست وزیر جاستین ترودو به نظر می رسد به طور فعال در تلاش برای کمک به شرکت های هواپیمایی زنده ماندن به جای نشان می دهد که آنها باید از رده خارج در طول زمان به عنوان او را با مشاغل از چند صد هزار صنعت انرژی کارکنان.

با این حال در آینده برای توده های حمل و نقل هوایی تلخ است به حداقل می گویند. و آن را بسیار کمی همدردی از مشتریان خود را که ترجیح می دهند که پول خود را به عقب با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.


توقف و معلق به کانادا تجاری هواپیما دیده می شود ذخیره شده در Pinal Airpark در 16 ماه مه سال 2020 در مارانا آریزونا.

مسیحی پترسن/گتی ایماژ

بر خلاف حامل در ایالات متحده و اروپا که در آن بازپرداخت اجباری برای پروازهای آن لغو شد کانادا شرکت های هواپیمایی به دنبال ارائه کوپن به جای. اولیه ارائه شده آمد با هشدارهای چگونه کوپن را می توان مورد استفاده قرار گیرد و محدود کردن زمان آنها باقی مانده است معتبر است. تحت فشار از یک رشد عمومی واکنش آنها شروع به تغییر لحن خود را. هوایی کانادا در حال حاضر می گوید: مسافران قادر خواهد بود برای انتخاب یک کوپن با تاریخ انقضا ندارند که به طور کامل قابل انتقال یا تبدیل خود را رزرو به Aeroplan مایل با 65 درصد پاداش. هوایی کانادا می گوید این نشان دهنده آن “تجدید نظر در سیاست حسن نیت.” این احتمال نیز تا به چیزی برای انجام با دادخواست است که باید به دست آورد 70,000-plus نام یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام آماده بودن در برابر هوا, کانادا, top world news Sunwing, Air Transat و از بین بردن.

این استدلال برای بازپرداخت ساده است. اگر شما سفارش خودرو, قرار دادن یک سپرده و شرکت ماشین به شما می گوید آن را تحویل نمی تواند خود را از خرید شما می توانید پول خود را به عقب. شاید شرکت ماشین در تلاش است اما بیش از حد بد است. که خریدار گسل. باید تولید کننده ورشکسته خریدار ممکن است دچار مشکل اما هیچ یک از کانادا شرکت های هواپیمایی باید اعلام ورشکستگی نشده است. آنها می خواهند به نگه داشتن پول به دلیل دادن بازپرداخت را بسیار بد و وضعیت مالی بدتر است.

کانادا حامل جنگیدند دندان و ناخن در برابر قانون برقراری حقوق مسافر هوایی که ثابت کرده است که بی دندان در هر صورت

عدم همدردی در میان مسافران هوایی ریشه در تغییراتی که باید تبدیل به صنعت هواپیمایی بیش از چندین سال. به ماندن در کسب و کار و به حداکثر رساندن سود حامل معرفی یک نوآوری پس از دیگری تعداد بسیار کمی از آنها اضافه کردن به سهولت و راحتی مسافر. تنگ و ناراحت کننده صندلی; هزینه برای توشه; هزینه برای مواد غذایی; هزینه برای صندلی انتخاب اتهامات بالاتر برای بهتر انتخاب صندلی; محدودیت در حمل فایرفاکس. کانادا حامل جنگیدند دندان و ناخن در برابر قانون برقراری حقوق مسافر هوایی که ثابت کرده است که بی دندان در هر صورت. در بسیاری از راه های این صنعت می یابد خود را در یک وضعیت مشابه به شرکت های مخابراتی عمومی می خواهد خود را به محصولات و خدمات خود را اما آنها دوست ندارند در این راه آنها در درمان بازگشت و اغلب احساس نمی کنم آنها در حال گرفتن ارزش پول خود را.


پارک top world news هواپیما دیده می شود از طریق پنجره ها از کلگری فرودگاه بین المللی که تقریبا خالی از سکنه در میان COVID-19 همه گیر در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.

گاوین جوان/Postmedia

این استدلال برای کوپن دارای سوراخ خمیازه. اگر ماشین شرکت به شما می دهد یک زمان سخت, شما می توانید به یکی دیگر از تولید کننده. اگر خود را ارائه همراه جک تا نرخ آن شما می توانید نگاه برای یک معامله بهتر. اما اگر Gramma و Gramps خود را طولانی-برنامه ریزی سفر خود را به بازدید grandkids لغو چون از کروناویروس که به می گویند آنها قادر خواهید بود برای به تعویق انداختن آن تا زمان دیگری? Gramps نبود احساس خیلی خوبی در هر صورت و دیگر اعضای خانواده که می خواهم دشوار ساخته ترتیبات برای پیوستن به آنها نخواهد بود قادر به انجام همان بعد. اگر این کنسرت لغو خط کروز است که غرق در این مراسم فارغ التحصیلی منتقل شده است به زوم و یا کسب و کار سفر لغو شده است با توجه به از بین رفتن کسب و کار پرواز می شود کار برکنار شده و در هر مورد. ارائه یک کوپن است که هیچ راه حل اگر آن را به معنی تاشو خود را به یک اقتصاد صندلی فقط برای جلوگیری از بلیط به هدر رفتن.

برای حفظ ترانس, ديد کوه, پروژه زنده اتاوا خریداری این خط لوله است. شاید آن را باید به تامل چیزی شبیه به یک یا دو شرکت هواپیمایی

نخست وزیر در مه آلود مبهم سخت به کشف راه پیشنهاد کرده موضوع بازپرداخت ندارد نهایی نشده است. “گرفتن حق تعادل حساس خواهد شد اما آن چیزی است که ما در حال کار بر روی” او گفت: زمانی که سوال در مورد وضعیت. وزیر حمل و نقل مارک Garneau ممکن است اجازه لغزش دولت صحت غرایز زمانی که او با تاکید بر استرس در صنعت به جای قیمت به مشتریان.

“آنها در جهان صدمه دیده و در حال حاضر,” او گفت: CBC در مه 15. “ما باید که به نظر با توجه به این واقعیت ما می خواهیم این صنعت برای زنده ماندن و بازسازی و از سرگیری عملیات.”

مطمئن برو جلو آن را میگیرد. برای حفظ ترانس, ديد کوه, پروژه زنده اتاوا خریداری این خط لوله است. شاید آن را باید به تامل چیزی شبیه به یک یا دو شرکت هواپیمایی. که از دولت آلمان انتظار دارد به گرفتن 20 درصد سهام در لوفت هانزا به عنوان بخشی از یک US$9.8 میلیارد دلار ($13.7 میلیارد دلار) کمک مالی. در هر صورت اتاوا باید مطمئن شوید که مردم پول خود را به عقب. آن پول خود را نمی هواپیمایی’.

ملی پست

Twitter.com/kellymcparland

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de