کمپ گسترش اورژانس قدرت به اواسط ماه مه برای مبارزه با کروناویروس

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گفت: او را گسترش گرجستان اضطراری برای بهداشت عمومی از طریق May 13, اعطای او زمان بیشتری را به استفاده از قدرت فوق العاده ای به حالت تعلیق در قوانین و اعمال محدودیت های دیگر شامل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرماندار اعلام کرد تصمیم گیری در پشت سر هم با مجلس دیوید Ralston و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جف دانکن که هر دو گفتند که درخواست ویژه قوه مقننه جلسه آزمایشی برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

“ما در کثیری از این بیماری همه گیر است و ما نیاز به گسترش بهداشت عمومی اورژانس بنابراین ما باید تمام منابع و ابزار است که ما در حال رفتن به نیاز به یک دولت برای ادامه به پاسخ و مانند ما شده اند” کمپ گفت WDUN در روز چهارشنبه.

پسوند افزایش فرماندار اقتدار را به “مستقیم” کنترل مدنی کارکنان محدود کردن سفر محدود مجامع عمومی و موسسه طیف وسیعی از دیگر اقدامات برای مبارزه با این بیماری است.

آن را نیز تداعی خاطرات اولیه رای حدود سه هفته پیش زمانی که با احتیاط قانونگذاران جرأت به گرجستان کنگره برای مضطرب در جلسه ویژه ای که انتظار می رفت به گذشته یک ساعت اما زخم مصرف حدود هشت.

در حال حاضر با فرماندار تصمیم به گسترش آن قدرت یک جانبه که در مارس 16 قرار ملاقات گذاشتن در طلا گنبد در اهمیت بیشتر. و سازش پس از مذاکرات متوقف شده که بعد قطعات یدکی قانونگذاران از ناراحت کننده بازگشت به کنگره.

نسخه اولیه این قانون در مجلس را راه اندازی دومین جلسه ویژه به گسترش کمپ سلامت عمومی اعلامیه است که به پایان می رسد دوشنبه ، سنا چپ تصمیم بر تجدید قدرت به شدت به فرماندار.

یکی از بلندترین صدای مخالفان در مجلس بود و دولت تشکر. برت ریوز یک ماریتا جمهوری خواه که مورد سوال اگر “شیوع است به عنوان ویرانگر و بد آن را به عنوان به طور بالقوه می تواند” چرا مجلس باید بازگشت به کنگره برای رای دادن.

“این چیزی است که در قانون گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس جان می سوزد. “محتاطانه برای ما برای انجام این کار امروز به تصویب فرماندار تماس بگیرید و ما همان را انجام خواهد داد 30 روز از در حال حاضر.”

پس از ساعت ها از پشت و جلو یک معامله زده شد: نمایندگان مجلس موافقت کردند به کمپ اقتدار به تمدید اعلامیه یک جانبه در مارس اگر مجمع عمومی نمی تواند reconvene چون coronavirus بحران ساخته شده از جمله جلسات غیر ممکن است.

پس از رژه از تحولات ارائه شده است یک طلا گنبد در مراسم هفته آینده غیر قابل تصور است.

کل مقننه مجبور شد به خود منزوی پس از یک سناتور در جلسه نشان داد او آزمایش مثبت برای این بیماری است. افزایش محدودیت به دنبال دربسته در محیط با هفته گذشته پناهگاه در محل سفارش.

کمپ زخم گسترش بهداشت عمومی اورژانس خود را پیش از چهارشنبه جلسه. و قانونی رهبران هیچ برنامه ای برای بازگشت به تصویب سفارش. قانونگذاران مجلس خواهد بود به طور رسمی به اطلاع یکشنبه از آنها نمی خواهد که به بازگشت.

“در حالی که ما روزهای سختی را در پیش رو, ما همچنان به هماهنگی با هر دو محلی و فدرال همکاران در پاسخ به نیاز به عنوان آنها بوجود می آیند” گفت: مجلس دیوید Ralston. “به عنوان گرجی ما استقامت و ظهور قوی تر در طرف دیگر.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Greg Bluestein

گرگ Bluestein

گرگ Bluestein سیاسی ایران را که تحت پوشش دفتر والی و سیاست خارجه برای Atlanta Journal-Constitution.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im