رژیم صهیونیستی. برایان کمپ را در روز یکشنبه دست و پنجه نرم با مقاومت از یک دستیار نظرات انفجار محلی برای “زیاده” به شیوع کروناویروس با وضع محدودیت های سخت تر در جنبش و تجارت از کسانی که به نام ولایت.

رهبران محلی و برخی از دولت دموکرات گفت: آنها احساس blindsided با انتقاد از کمپ را رئیس ستاد تیم فلمینگ پس از فرماندار بارها تایید و محلی اقامت در خانه سفارشات و دیگر مراحل را برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

خرید اینترنتی رخ داده است در همان روز به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید گرجستان فاجعه اعلام پاکسازی راه را برای کمک های فدرال.

و این ویروس گسترش داد هیچ نشانه ای از کند. گرجستان وزارت بهداشت در روز یکشنبه گزارش 2,683 موارد تایید شده در گرجستان از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. که نزدیک به 10 درصد از 2,446 دفاع کرد گرفته شد موارد در روز شنبه. تعداد کل تایید مرگ افزایش چهار از یک روز قبل از آن به 83.

کمپ تا کنون خودداری کردند در تنگ تر ایالت محدودیت های چنین به عنوان یک پناهگاه در محل دستور یا سفارش متوقف ناهار خوردن در خدمات در تمام گرجستان رستوران. اما رهبران محلی گفته اند که آنها قدردانی فرماندار مکرر اظهارات حمایت از شهرداران و شهرستان کمیسیون’ آغوش تندتر محدودیت.

در هفته گذشته شاهد یک آبشار از محلی رهبران سیاسی اعمال محدودیت بر فرد ناهارخوری بسته شدن کسب و کار تلقی نمی ضروری و ممنوعیت اجتماعات بزرگ از مردم است.

“این یک چیز به فشار مسئولیت را بر روی دولت های محلی” گفت: دولت Rep. جاش McLaurin D-سندی سپرینگس. “این باور نکردنی بیشتر چیزی که به انتقاد از آنها را برای بازیگری است.”

این معلوم نیست که دولت های محلی فلمینگ هدفمند و دفتر والی نمی استادانه درست شده. در Facebook پست اواخر شنبه فلمینگ گفت: “روز قیامت” مدل های از این بیماری را در مسیر منجر به “مردم وحشت و دولت های محلی در سراسر کشور ما زیاده.”

“به عنوان یک نتیجه از خود نفس بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک را به مبارزه و برخی نمی خواهد بازگشایی” فلمینگ گفت.

یکی دیگر از کمپ مشاور جرمی نام تجاری و یک مشاور است که هیچ مقام و نقش دولت گفت: گسترده است که گرجی ها باید تشخیص دهند که چگونه به سرعت مقامات دولتی اعمال قدرت “گاهی اوقات بر اساس چیزی بیش از هیستری.”

این اظهارات باعث سردرگمی و ترس در میان برخی از مقامات محلی.

“است که آن را بیش از حد به درخواست برخی از ثبات در داخل و خارج از دفتر والی گفت:” اندی Bauman شنی چشمه عضو شورای. “بیا خانم ها و آقایان بیایید همه در همان صفحه.”

‘سختگیرانه عمل’

نظرات از کمپ confidantes علامت گذاری یک هفته است که در آن فرماندار دستور داده است تا گام های جدید برای مبارزه با این بیماری است که باید متوقف کوتاه تر محدودیت های شدید بسیاری از منتقدان خود را می خواهید به او تحمیل کنند.

در شش روز فرماندار دستور داده است که مدارس باقی مانده است, از طریق, اواخر آوریل, ممنوع بسیاری از تجمعات تعطیل کافه ها و کاباره ها مجاز مقامات بهداشت به شاتر کسب و کار است که اجرا نمی اجتماعی فاصله و خواست “پزشکی شکننده” و برخی دیگر به ماندن در خانه.

کمپ در زمان گام دیگری در روز یکشنبه اعلام کرد وزارت امور خارجه از منابع طبیعی را اجرا محدودیت در تجمعات 10 یا بیشتر مردم در دولت پارک و دریاچه ها. این حرکت به دنبال گزارش از گردهمایی های زیادی از boaters در دریاچه Oconee و سینکلر در کشورهای گرجستان.

کمپ سخنگوی Candice Broce گفت: دولت همچنان به حمایت از دولت های محلی اگر آنها تصمیم به دنبال مطلب “سختگیرانه عمل” با وجود فلمینگ اظهارات.

“آنها می دانند که جوامع خود را. ما همچنان به ارائه و استقرار منابع است. درخواست Dougherty County, و آلبانی مقامات. هواکش, تخت, فضای, کارکنان, لوازم — ما در حال گرفتن بیشتر و به اشتراک گذاشتن با کسانی که در نیاز” او گفت:.

فلمینگ سابق نیوتن شهرستان کمیسر حیاتی بود از چه محلی تصمیم می گیرید که کسب و کار “ضروری” و که در طول بهداشت عمومی اورژانس.

“دولت های محلی در حال حاضر شروع به گیلاس انتخاب کنید آنچه که کسب و کار باز باقی خواهد ماند” او نوشت: در Facebook.

دراویل شهردار یوسف Geierman گفت: به منظور نزدیک برخی از کسب و کار خود را در شهرستان بان کی مون در شخص ناهار خوری و موضوع یک پناهگاه در محل سفارش “یک تصمیم بسیار دشوار است.”

“هیچ کس به ما آمد با روز قیامت مدل و گفت: ‘شما نیاز به انجام این کار, و یا دیگری Y در حال رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:. “… همه ما بسیار آگاه هستند از چگونه آن را به صدمه زدن به اقتصاد محلی ما.”

دیگران را تحسین کمپ موضع.

شهرستان والتون رئیس کمیسیون کوین کوچک گفت: محدودیت های نیست و در عین حال مورد نیاز خود را در شمال شرقی گرجستان جامعه است.

“من واقعا در کنترل دولت و دولت به شما می گویم آنچه به انجام,” او گفت: “ما واقعا نمی خواهید به منظور جلب شهرستان والتون به توقف کامل اقتصادی است.”

‘سطح کاملا متفاوت’

گرجستان شهری انجمن فشرده صدها نفر از شهرداران اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و گسترده گام برای محدود کردن تحرک. به عنوان شهرها و استان ها اعمال محدودیت های جدید, آن را در سمت چپ یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر کشور.

این نیز منجر به نصب پوش بک از برخی از کارشناسان بهداشت و سیاستمداران است. مجلس دیوید Ralston یک جمهوری خواه و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات هستند با نفوذ در میان رهبران دولت که علنا خواست کمپ را شدید تر عمل است.

“اگر ما افتاد خدا را شکر ما افتاد,” Ralston گفت: در هفته گذشته.

Broce گفت فلمینگ دارای سابقه تماس از شهرداران و شهرستان کمیسیون در مورد چگونگی “گیج کننده این محلی سفارشات تبدیل شده اند.”

راسل ادواردز یک کمیسر متحد آتن-Clarke County دولت گفت: هر گونه سردرگمی بیش از چهل تکه محدودیت از دولت های محلی است که در نتیجه از کمپ امتناع به ایالت عمل است.

“همین حالا به ما بگویید یک چیز و سپس حمله ما برای انجام آن گفت:” ادواردز که اضافه شده است که برخی از ترکیبات با استفاده از فلمینگ سخنان به انتقاد آتن پناه-در-محدودیت مکانی.

“من قطعا می خواهم به می دانم که کارشناسان تیم ارجاع چون گرجستان بالای پزشکان و اپيدميولوژيستها در یک سطح کاملا متفاوت از تیم” ادواردز گفت.

نویسنده کارکنان آسیا سیمون سوختگی کمک به این گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im